30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Semafor/nesemafor Poprad  (Přečteno 2504 krát)

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Semafor/nesemafor Poprad
« kdy: 26 Ledna 2017, 14:00:49 »

Fascinujuce.

Uradnicky kokot osadi nezmyselne signalizacne znacenie v rozpore so zakonmi. Fizel, pretoze ma IQ<80 a nema nastudovane zakony, ktore sam vynucuje, protipravne pokutuje soferov za neexistujuci priestupok. Vsetci sa zhodnu, ze semafor tam nema co robit, pokutovani vodici su v prave, ale zaver reportaze je, citujem: "... Podla nasich informacii uz nie su policajti pri rieseni tychto udajnych priestupkov az taki prisni a namiesto pokut len vodicov napominaju" a "semafory zostanu, pretoze blablabla"

Odpadnem. Cas na nejake to T.O.?

http://www.ta3.com/clanok/1098737/semafory-matu-autobusarov-pokutuju-ich-za-jazdu-na-zelenu.html
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Semafor/nesemafor Poprad
« Odpověď #1 kdy: 26 Ledna 2017, 14:21:51 »

Vy na slovensku co se týká dopravního fašismu jste úplně jinde  ;)
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Semafor/nesemafor Poprad
« Odpověď #2 kdy: 26 Ledna 2017, 14:26:47 »

Neviem, nezijem tam, ale podla mna je to normalny exces a svojvola uradnickeho zmrda. Nemyslim si, ze v CR je to nejak vyrazne ine (v hlave mi rezonuju Brno a Pardubice napr.).
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Semafor/nesemafor Poprad
« Odpověď #3 kdy: 26 Ledna 2017, 15:06:51 »

Kuličkový semafor tam smysl má a není vůbec špatně. Nicméně jízda BUSů na zelenou trojbarevné soustavy je také OK. BUSy mohou jezdit jak na signál volno kuliček, tak na zelenou trojbarevné soustavy. Úplně čisté by bylo, kdyby kuličky, které znamenají Stůj, se vůbec nerozsvěcely v době zelené tříbarevné soustavy.
« Poslední změna: 26 Ledna 2017, 15:14:54 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.