30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Predvolani svedku k ustnimu projednani prestupku  (Přečteno 19645 krát)

Petr Pavel

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Predvolani svedku k ustnimu projednani prestupku
« Odpověď #15 kdy: 10 Června 2015, 12:35:59 »

To muzu zkusit, diky. Na prekluzi to ale neskonci, to mi jiz bylo receno:) Spis mi jde o to napsat pekny odvolani a nic co pomuze nevynechat.
IP zaznamenána

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 187
    • Zobrazit profil
Re:Predvolani svedku k ustnimu projednani prestupku
« Odpověď #16 kdy: 11 Června 2015, 08:04:45 »

Zajici se pocitaji az po honu a ten nekonci zboznym pranim urednika. Take to muze dopadnout takto:  odvolani, to si polezi na nadrizenem organu, vyhoveni odvolani (napr. rozpory ve vypvedi PaChu) a navrat k novemu projednani na puvodnim miste. Par omluvenek, vanoce, nejaka dovolena ourady, nove rozhodnuti, nove odvolani... Samozrejme k tomu maximalizace vsech lhut a muzeme byt casove nekde uplne jinde!
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Predvolani svedku k ustnimu projednani prestupku
« Odpověď #17 kdy: 11 Června 2015, 22:19:51 »

Ještě je ve hře varianta obecného odvolání bez udání konkrétních námitek.
V takovém případu by měl odvolací orgán sám přezkoumat spis ve všech směrech.
 
http://www.spravnipravo.eu/news/problematika-neuplnych-odvolani-ve-spravnim-rizeni/
IP zaznamenána

lubos

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 85
    • Zobrazit profil
Re:Predvolani svedku k ustnimu projednani prestupku
« Odpověď #18 kdy: 12 Června 2015, 10:26:28 »

To muzu zkusit, diky. Na prekluzi to ale neskonci, to mi jiz bylo receno:) Spis mi jde o to napsat pekny odvolani a nic co pomuze nevynechat.

Zkus tohle:

Námitka podjatosti úřední osoby

Pracovníkem správního orgánu p. xxx mi bylo během nařízeného ústního jednání sděleno že bude správní orgán v rozporu se zákonem ignorovat ustanovení § 20 zákona 200/1990 Sb. definující zánik odpovědnosti za přestupek. Mám za to že takové jednání správního orgánu lze označit za excesivní a z toho důvodu podávám v souladu s ustanovením § 14 zákona 500/2004 Sb. námitku podjatosti úřední osoby - p. xxx a domáhám se aby tato úřední osoba byla vyloučena z veškerých úkonů v řízení jež mohou ovlivnit výsledek řízení


Dej jim to do podatelny nebo DS než stihnou vydat rozhodnutí.

IP zaznamenána

Petr Pavel

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Predvolani svedku k ustnimu projednani prestupku
« Odpověď #19 kdy: 22 Června 2015, 10:45:17 »

Zkusim vyrobit klasicky odvolani s poukazanim na vsechny nesmysly. Da se predvolat svedek i po vydani rozhodnuti?
IP zaznamenána

lubos

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 85
    • Zobrazit profil
Re:Predvolani svedku k ustnimu projednani prestupku
« Odpověď #20 kdy: 22 Června 2015, 14:08:17 »

Obviněný může navrhovat předvolání svědků i v odvolacím řízení a tedy po vydání prvoinstančního rozhodnutí.
IP zaznamenána