30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Námitka podjatosti před ustním jednáním  (Přečteno 10982 krát)

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Námitka podjatosti před ustním jednáním
« Odpověď #15 kdy: 07 Března 2017, 22:14:32 »

vychází mi to na 3-4 pracovní dny před jednáním. ve finále stejně očekávám rozhodnutí o vině, takže se to možná bude i hodit jako fajn bod do odvolání
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Námitka podjatosti před ustním jednáním
« Odpověď #16 kdy: 28 Srpna 2017, 09:14:28 »

Tož pánové máme pokračování, přesně jak jsem čekal, takže bych poprosil znova o konzultaci.

shrnu to:

byl jsem pozván na ústní jednání
pár dnů (3-4) před termínem námitka podjatosti, tím pádem jsem se ústního neúčastnil
námitka podle očekávání odmítnuta jako neopodstatněná
rozhodnutí o vině z prvního stupně, s tím že prý námitka nerušila ustní jednání, které jsem tím pádem propásl bez omluvy + nevyužil možnost vyjádření a blabla

Jestli tomu rozumím správně, než se vyřídí námitka podjatosti (ode dne jejího podání) by orgán prvního stupně neměl dělat žádná další úkony, tím pádem až po rozhodnutí o námitce měl vypsat další termín ústního jednání
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Námitka podjatosti před ustním jednáním
« Odpověď #17 kdy: 28 Srpna 2017, 09:50:02 »

Tož pánové máme pokračování, přesně jak jsem čekal, takže bych poprosil znova o konzultaci.
shrnu to:
byl jsem pozván na ústní jednání
pár dnů (3-4) před termínem námitka podjatosti, tím pádem jsem se ústního neúčastnil
námitka podle očekávání odmítnuta jako neopodstatněná
rozhodnutí o vině z prvního stupně, s tím že prý námitka nerušila ustní jednání, které jsem tím pádem propásl bez omluvy + nevyužil možnost vyjádření a blabla
Jestli tomu rozumím správně, než se vyřídí námitka podjatosti (ode dne jejího podání) by orgán prvního stupně neměl dělat žádná další úkony, tím pádem až po rozhodnutí o námitce měl vypsat další termín ústního jednání
Jak jste se dozvěděl, že námitka je neopodstatněná? Přišlo vám psaní?
Protože jsem to již zažil, vsadím frťana, že se ve spisu objeví, že před začátkem nařízeného ÚJ by vám bylo předáno rozhodnutí o zamítnutí námitky podjatosti. Toto rozhodnutí bude datované dnem shodným  s obdržením námitky úřadem. A protože ve spisu bude, že představený rozhodl bezodkladně  - v podstatě ihned, co úřad námitku obdržel, mám za to, že taháte za kratší konec provazu.

IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Námitka podjatosti před ustním jednáním
« Odpověď #18 kdy: 28 Srpna 2017, 12:08:45 »

Musím mrknout na datum, ale poštou mi rozhodnutí o podjatosti přišlo cca měsíc po termínu ústního jednání
IP zaznamenána