30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání  (Přečteno 12859 krát)

qqvvmm

  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #15 kdy: 02 Ledna 2017, 10:38:42 »

Pánové,

děkuji za každou zde zmíněnou radu. Využiju Vaše výše uvedené rady při odvolání.

IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #16 kdy: 05 Ledna 2017, 13:10:45 »

Ja prave rozmyslam, kde sa chce urad dopracovat k materialnemu znaku priestupku. Znamka bola zaplatena, bola vyplnena, akurat udajne nebola nalepena. Nasrat im do krku. Aspon ste uz na vlastnej kozi zistil, ze policajt aj uradnik su vasi uhlavni nepriatelia, tak sa k nim tak nadalej spravajte a nenechajte na nich nit suchu.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #17 kdy: 05 Ledna 2017, 13:32:45 »

Ja prave rozmyslam, kde sa chce urad dopracovat k materialnemu znaku priestupku.

Materiální aspekt vyvozují že když nemá známku nalepenou tak je moc práce to kontrolovat.. a projede jim zatím pyrát bez známky..
IP zaznamenána

qqvvmm

  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #18 kdy: 07 Února 2017, 15:25:03 »

[LOST] Tak tady mám FINISH. Odvolací orgán mě shledal vinným. Jsou tam stále věci, které se mi nelíbí ale asi mám
smůlu.  :x V příloze je mé odvolání i rozhodnutí druhé instance. Radu Opase jsem neakceptoval, jelikož jsem zjistil, že
mě stihli vyfotit ještě bez známky. Když už nic jiného, tak aspoň zkušenost se SO, kde nešlo o body nebo papíry.

Jinak přijmu jakoukoliv výtku, co jsem měl udělat jinak. Trénink dělá mistry.  :D
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #19 kdy: 07 Února 2017, 15:51:21 »

[LOST] Tak tady mám FINISH. Odvolací orgán mě shledal vinným. Jsou tam stále věci, které se mi nelíbí ale asi mám
smůlu.  :x V příloze je mé odvolání i rozhodnutí druhé instance. Radu Opase jsem neakceptoval, jelikož jsem zjistil, že
mě stihli vyfotit ještě bez známky. Když už nic jiného, tak aspoň zkušenost se SO, kde nešlo o body nebo papíry.

Jinak přijmu jakoukoliv výtku, co jsem měl udělat jinak. Trénink dělá mistry.  :D

Zkuste pres 106 z nich vytahnout statistiku za stejne prohresky (predpokladam do 3.5t, znamka vyplnena a na palube vozidla) - zadna minimalni vyse pokuty neexistuje, resil to US.
Pravnici Vam tu patrnei sdeli, ze 0-1k je v podstate to same trestani pri vysi pokuty 100k.

qqvvmm: netusim, jestli to bude k necemu, krome overeni, ze nekecaji, ze obvykle je to za 1K, my budeme mit priste info, jaky kraj, kolik dava - poznej sveho nepritele.
A mozna to par lidem otevre oci, ze tu jsou jen od toho buzerovat...
« Poslední změna: 07 Února 2017, 17:14:17 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

qqvvmm

  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #20 kdy: 07 Února 2017, 17:06:04 »

Víceméně jsem s tou výší pokuty vařil z vody a měl to do počtu. Obávám se, že tak podrobně to vedené mít nebudou. Navíc nevím, k čemu by to mohlo být dobré. Narážíte na tu univerzálnost jejich odpovědi?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #21 kdy: 12 Února 2017, 22:48:12 »

Údajné statistiky za minulý rok

http://ekonomika.idnes.cz/prodej-dalnicnich-znamek-cena-cesko-d6c-/eko-doprava.aspx?c=A170210_152524_eko-doprava_rts

Podle nich loni celníci chytli bez známky 17 804 řidičů

Průměrná výše pokuty zůstává stále relativně nízká: 943 korun

Zhruba stovku případů předali celníci dál ke správnímu řízení
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Nevylepená dálniční známka na čelní sklo - odvolání
« Odpověď #22 kdy: 26 Února 2017, 16:47:54 »

Asi bych mu napsal :

Že se nestydíte, plukovník, ozbrojená pěst našeho demokratického státu a 7 stran takových právnických keců, když by stačilo napsat, že odvolání zamítáte, protože ovčan je tu od toho, aby se třásl a platil a basta. Co bych teda asi tak musel spáchat, aby na měl dopadla zákonem předvídaná sankce domluvy? Mít jeno trochu špinavé okno ? Žádný fiskální zájem státu (a potažmo Vaší výplaty) ohrožen nebyl. Hezký den a užívejte si to, dokud to jde.
IP zaznamenána