30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Trutnov SPRDEL rychlost  (Přečteno 5924 krát)

HOHO

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Trutnov SPRDEL rychlost
« kdy: 10 Října 2017, 20:09:13 »

Tak jsem něco pokazil... V nové datové schránce jsem si nenastavil přeposílání, teď to vybral a:
"při řízení vozidla překročil nejvyšší dovolenou rychlost jízdy stanovenou místní úpravou provozu na pozemních komunikacích na 50
km/h, když mu byla silničním úsekovým rychloměrem SYDO Traffic Velocity, v. č. GEMVEL0012, naměřena rychlost jízdy 78 km/h."
Nejdřív přišla žádost o odpustek, pak výzva k podání vysvětlení a pak příkaz vinnen sprdel. Omylem jsem to nechal takhle celý vyhnít... Můžu ještě něco dělat, má cenu odpor? V týhle fázi mne napadá jenom odpor/odvolání a argumentovat tímto https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2751.0
Díky
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Trutnov SPRDEL rychlost
« Odpověď #1 kdy: 10 Října 2017, 20:19:51 »

Pokud jste prošvihl termín pro podání odporu proti příkazu, tak procesně máte prázdné ruce. Snad kdyby to bylo celé nezákonné, připadal by v úvahu přezkum, ale to je parketa pro zmrdobijce vyšší kategorie. Správní žaloba asi v úvahu nepřipadá, protože jste nevyužil všechny řádné opravné prostředky.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

HOHO

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:Trutnov SPRDEL rychlost
« Odpověď #2 kdy: 10 Října 2017, 21:15:04 »

odpor bych zvládnul, mám asi ještě 6 dní
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Trutnov SPRDEL rychlost
« Odpověď #3 kdy: 10 Října 2017, 21:41:20 »

Opatřil bych si kopii spisu. Je dobré vědět proti čemu stojíme. Pak podle obsahu bych volil strategii.
Když se podá odpor, tak to může být ve finále dražší max o 1000 Kč, ale je šance, že z pokutičky nebude nic, člověk zažjiže zábavné chvilky a je třeba nechat úřednictvo pracovat.   
IP zaznamenána

HOHO

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:Trutnov SPRDEL rychlost
« Odpověď #4 kdy: 11 Října 2017, 12:15:54 »

Souhlas, akorát nevím jestli to stihnu - je to Trutnov a já jsem Praha. Jezdit tam rozhodně nebudu, musí nějak poštou...
IP zaznamenána