30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6]

Autor Téma: Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek  (Přečteno 115730 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #76 kdy: 25 Května 2022, 17:52:06 »

Fandím tomu, protože slizkej Ká (jak mu údajně přezdívali v Olomouci na právech) je zmrd, co podělal stovky lidí. Ale děsí mě ta zjevná tendence postupně vyrvat správní řízení z rukou "obyčejných lidí" do rukou profesionálních advokátů... Na MVP přeci šel v pohodě aplikovat ten novej paragraf ZoP o "závadových" zmocněncích. Mohli je nechat zničit zevnitř.

Jak se to má se sčítáním podmínek? Afaik Kocourek v roce 2018 dostal podmínku na 4,5 roku za pořádání falešných konferencí. Neměl by jít sedět? Nebo se to nesčítá, protože je to podmínka z "jiných úseků" trestního práva?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #77 kdy: 25 Května 2022, 22:33:41 »

kdyby to vyrvání plně realizovali, tak by pak byl důvod správní odbory úplně zrušit a předat celou agendu soudům, ne  8)
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #78 kdy: 25 Května 2022, 22:38:30 »

Víte, kolik lidí by přišlo o práci a umřelo hlady? Neblázněte...

OT: Tohle je můj oblíbený argument levičáků. Když už se nesnaží tvrdit, že jsou úředníci potřební a nedocenění lidé, tak tvrdí, že máme morální odpovědnost nenechat je umřít hlady... a to ve státě, kde jsou 2 volná pracovní místa na 1 nezaměstnaného :)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #79 kdy: 23 Června 2022, 12:38:09 »

Kocourek vyhlásil návrh na insolvenci https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=DF6DB62FEE416866E05333F21FAC2B8B

BTW - kam zmizelo vlákno o Virtuálním provozovateli? :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Panek

  • Příspěvků: 653
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #80 kdy: 26 Října 2022, 17:31:01 »

Úplně nerad křísím toto téma, ale nějaký pan Petr Kocourek se pokusil prodat obraz od autora Maliny. Koláž listin. Chtěl za to v pořadu Poklad z půdy odvysílaném 26.10.2022 půl milionu Kč.
Odhad znalcem byl max 60.000,-
To jen tak k té jeho insolvenci, která teď probíhá.
« Poslední změna: 27 Října 2022, 06:18:03 od Panek »
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 29 Listopadu 2023, 20:10:01 od ladin »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6]