30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zajímavý případ s doručováním písemností z úřadu.  (Přečteno 2993 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 910
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavý případ s doručováním písemností z úřadu.
« Odpověď #1 kdy: 14 Prosince 2016, 09:26:00 »

Zase o důvod víc pořídit si DS
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 229
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavý případ s doručováním písemností z úřadu.
« Odpověď #2 kdy: 14 Prosince 2016, 09:37:40 »

Zase o důvod víc pořídit si DS
Nebo vyfotit a nepodepisovat, praktikuji to pravidelne a urednici z toho rostou... nahlizeni do spisu apod. kde se snazi propasovat formulace typu:... spis je bez zavad apod.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 669
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Zajímavý případ s doručováním písemností z úřadu.
« Odpověď #3 kdy: 14 Prosince 2016, 14:01:06 »

Pán je kretén, pokud tam adresu skutečně uvedl a ještě podepsal, vysral se na lhůtu a pak zkouší sračky jak se z toho vykroutit. Jiná situace by byla, kdyby tam neuvedl nic a nepodepsal to, a opice to pak zfalšovaly. Ale toto fakt ne.

Pak se divím, odkud úřady berou ty <>iny, že i když jsem jim doručovací adresu do záznamu uvedl, tak se tím nemusí zabejvat, protože jsem to nedal přímo jim (jako kdyby záznam určenej úřadu nebyl pro ně, že).
« Poslední změna: 14 Prosince 2016, 14:22:18 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Zajímavý případ s doručováním písemností z úřadu.
« Odpověď #4 kdy: 14 Prosince 2016, 14:14:24 »

Jsem líný to studovat, ale přijde mi, že nejde o nic nového pod naší nejbližší hvězdou. Pokud adresa v tom protokolu byla shodná s účastníkovou tehdejší adresou v CEO (trvalou, případně doručovací), tak je nepodstatné, jestli se to posoudí jako implicitní žádost o doručování na tuto adresu, protože i kdyby ne a účastník by změnil evidenční adresu v průběhu řízení, o kterém prokazatelně věděl, stejně mu mohl SO doručovat na tu původní (na to je ustálená judikatura - netýká se ovšem DS). Pokud to byla nějaká úplně jiná adresa, tak je posouzení věci jako žádosti o doručování na místě, dostala-li se tam ta adresa z podnětu účastníka (tj. nešlo např. o omyl SO či nějakou starou adresu, kde je z obsahu spisu zřejmé, že už neplatí).
IP zaznamenána