30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odmítnut způsob, krevní zkouška - (ne)veselá buzerační historka  (Přečteno 16821 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnut způsob, krevní zkouška - (ne)veselá buzerační historka
« Odpověď #15 kdy: 12 Prosince 2016, 11:01:19 »

Zkusit podobny postup s rodinou, tak bude žena řvát a děcka taky..
O to nervóznější by byl přístup orgánů. Přeci jen, těžko bude tahat panáčka na odběr krve, když mu v autě křičí nasraná manželka a dvě dětičky.
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnut způsob, krevní zkouška - (ne)veselá buzerační historka
« Odpověď #16 kdy: 12 Prosince 2016, 11:18:55 »

Naopak, policajti z toho budou mit jeste vetsi radost, ze ridici zpusobili jeste vice problemu.
Mmchd, pokud vas nepoucili a nevystavili doklad o provedenem ukonu a jste schopen to prokazat, doporucuji poslat stiznost na jednani policistu, tim je urcite potesite ;)
šablonu naleznete zde https://www.30kmh.cz/index.php?topic=3267.msg39259#msg39259
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Odmítnut způsob, krevní zkouška - (ne)veselá buzerační historka
« Odpověď #17 kdy: 03 Ledna 2017, 03:02:12 »

Pokud odmitnete dychnout a jedete na krev, hrozi  zadrzeni RP. Na zaklade duvodneho podezreni z ovlivneni. Znam dva pripady, v obou byla na konci v krvi nula, ale vraceni RP v radu dnu a tydnu. Pokud by polda ci ourada projevili trochu invence, dalo by se to natahnout az na dva mesice. RP cestuje od PCR na prislusny urad, tam ceka na vysledek krve, pak jede na urad kde byl vydan. Plno prostoru pro byrokracii.
V jednom z tech pripadu je podana zaloba na urceni nezakonnosti zasahu, výsledek bude na foru.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnut způsob, krevní zkouška - (ne)veselá buzerační historka
« Odpověď #18 kdy: 03 Ledna 2017, 22:38:52 »

Ale v takovém případě se můžete v mezidobí vozit taxíkem a vzniklé náklady si nechat proplatit ne?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnut způsob, krevní zkouška - (ne)veselá buzerační historka
« Odpověď #19 kdy: 03 Ledna 2017, 23:04:51 »

Obavam se ze musite pouzivat namastenou tyc, spis by me zajimala nahrada za ztratu casu, kterou jsem tim, ze namastenou tyc pouzivam promrhal - typicka jizda do prace autem 10min, namastenou tyci 25-35 min.

To mame 2 mesice =40 pracovnich dni x 15-25 min = 10-18h volneho casu o ktere jsem prisel.
Cena meho volneho casu = cisty prijem: X hodin =cca 500,- na hodinu ->  nahrada 5-8K jen za to ze jsem nemohl cestovat do prace.

Jizdne me stoji 18Kc tam i zpet i po zapocitani amortizace - cena jizdenky 2x26Kc , tedy 40x34 ~ 1400,-  + ostatni jizdy, ktere jsem nemohl uskutecnit vozidlem ... 3K

Ted jak vyjadrit nepohodli, stres (nemoci, strach z teroristu), ktery jsem prozival jizdou v MHD.... 500,- den je fer = 20K

Sumarum 28K-31K + obhajoba... a vidim, ze bych mozna mohl chtit i vice http://kraken.slv.cz/III.US2201/10

kverulant: chapu, ze to neni patrno a nedal jsem to patricne najevo, ze prispevek byl psan v lehke nadsazce.
Docela me prekvapil, ze jsem k necemu podobnemu nasel nejaky judikat, dokonce s cenovkou - neznamena to, ze byl ucastnik s vymahanou castkou uspesny, nebo ze castka nebyla zasadne snizena.
Pokud se nepletu, uz je i judikatura k odskodneni za prehnanou delku rizeni
« Poslední změna: 04 Ledna 2017, 08:03:03 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Odmítnut způsob, krevní zkouška - (ne)veselá buzerační historka
« Odpověď #20 kdy: 04 Ledna 2017, 00:10:37 »

......
Sumarum 28K-31K + obhajoba... a vidim, ze bych mozna mohl chtit i vice http://kraken.slv.cz/III.US2201/10
Jenom je třeba vzít v úvahu vlastní věk, průměrnou dobu dožití a ochotu dědiců pokračovat ve snaze dosáhnout satisfakce.
Uvedené rozhodnutí ÚS z roku 2013 se týká případu z roku 1990 (!) a výsledkem je vrácení prvnímu soudu k novému rozhodnutí.
Za tu dobu se rozpadlo Československo, vstoupili jsme do EU a vyměnilo se 17 ministrů spravedlnosti.
Spravedlnost kdysi utrpěla těžkou nehodu (srážka s demokracií) a je nejenom slepá, ale taky paraplegik. 
IP zaznamenána