30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Sprdel- turbo + úřad má bordel ve spisu odvolaní  (Přečteno 3260 krát)

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Sprdel- turbo + úřad má bordel ve spisu odvolaní
« kdy: 06 Prosince 2016, 08:52:44 »

Řeším případ na jednom úřadu.
Průběh:
  • 1.3.žádost o výpalné
  • 10.3.nabonzován řidič
  • 1.6.předvolaní řidiče
  • 15.6.omluvenka
  • 1.10.předvolaní řidiče
  • 20.10.písemné přiznání

Na tom by nebylo nic zvláštního, ale je proti provozovateli veden sprdel. Je tam více přestupků a mimo jiné i tento podle spisu byl odložen 1.7. Omluvenka byla z důvodu plánované dovolené... Jak úřadu co nejlépe omlátit o hlavu celý případ sprdele??? Mám čas na vyjádření do pondělí... Krom tohoto řeší jako sprdel případy kdy nebylo reagované na výpadlné.... Vím o turbu už studuji ale jak nejvíce vytěžit z tohoto???

Pokud potřebujete něco doplnit klidně se ptejte... Spis mám a není problém ho poskytnout do PM...

edit upřesnění názvu tématu
« Poslední změna: 15 Ledna 2017, 22:03:06 od Foxik »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:úřad má bordel ve spisu jak to řešit
« Odpověď #1 kdy: 06 Prosince 2016, 12:48:17 »

Jestli je to jeden SprDel ve společném řízení za více přestupků tak asi i po vyřazení jednoho přestupku se nic nezmění.. dokud zůstane aspoň jeden..

Ale i tak má cenu rozporovat všechno co jde..
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:úřad má bordel ve spisu jak to řešit
« Odpověď #2 kdy: 15 Ledna 2017, 20:27:57 »

Tak úřad rozhodl samozdřejmě vinen. Nejdůležitější části spisu: https://uloz.to/!QS2iN22nnRMD/foto-zip heslo Foxik
Komletní spis zajistím do středy...

Rozporovaní chodníku mám trochu rozepsané z minulých případů... Něco k materiálnímu aspektu tam mám taky od minula....

S čím bych potřboval poradit je jak úřadu omlátit o hlavu turbo a to že nikde nemají ve spisu omluvenku ze dne 23.6 poslanou přes datovku ani druhé předvolaní z 11.10. na které jsem reagoval přiznaním které už ve spisu je...


Za každou radu děkuji
« Poslední změna: 15 Ledna 2017, 20:41:26 od Foxik »
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel- turbo + úřad má bordel ve spisu odvolaní
« Odpověď #3 kdy: 20 Ledna 2017, 21:53:18 »

Přesný průběh:
26.2.  přestupek 1
2.3.    přestupek 2
1.4.     výpalné přestupek 1
6.4.     výpalné přestupek 2
26.5.   nahlášen řidič přestupek 1
7.6.     výzva k podaní vysvětlení na 13.7.2016
23.6.   poslaná omluvenka
20.7.   odložen přestupek 1
20.7.   odložen přestupek 2
11.10. výzva k podaní vysvětlení na 16.11.2016
14.11. zahájen sprdel dozvěděl jsem se o něm cca týden po doručení
16.11. podano písemné vysvětlení


Omluvenka a druhé výzvy nejsou nikde ve spisu. Od omluvenky mám jenom doručenku. Druhé výzvy mám uložené kompletní... Máte někdo tip jak to vhodně omlátit úřadu o hlavu???

Je vhodné podat na uřednici trestní oznámení podobně jako u případu který řeší uživatel ganjax???
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel- turbo + úřad má bordel ve spisu odvolaní
« Odpověď #4 kdy: 21 Ledna 2017, 16:15:37 »

Obviněný doložil, že ve spisu chybí přinejmenším jedna omluvenka, odeslaná dne... a dokument pracovně nazvaný "druhá výzva", doručený dne .... který přikládá.
Obviněný vyslovuje podezření, že správní orgán se spisem se spisem manipuloval v neprospěch obviněného, ačkoli samozřejmě nemůže nezpochybnitelně doložit, do jaké míry tak správní orgán činil. Z výše uvedeného je však zjevné, že obsah spisu prokazatelně neodpovídá realitě a to zakládá nepřezkoumatelnost celého řízení.
IP zaznamenána