30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] 2x odpustek, rok po přestupku, nic nepřišlo  (Přečteno 5450 krát)

BaRTik

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
[WIN] 2x odpustek, rok po přestupku, nic nepřišlo
« kdy: 05 Října 2017, 02:05:46 »

Zdravím v září 2016 bylo moje vozidlo dvakrát v jeden den (brzy ráno, pozdě v noci) změřeno na úsekovce na D1 (jednou směr Brno, po druhé směr Praha). První odpustek došel v únoru 2017, druhý odpustek v červenci 2017 (rozdílné úřady), celý den řídil kamarád Helmut, kterého jsem napráskal v papíru co přišel v odpustku. Helmutovi od té doby nic nepřišlo a mně také ne. Mohu to považovat za uzavřené a dal se tím nezabývat? Díky
« Poslední změna: 05 Října 2017, 02:08:07 od BaRTik »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:2x odpustek, rok po přestupku, nic nepřišlo
« Odpověď #1 kdy: 05 Října 2017, 09:06:34 »

Je možné, že úřadu došlo, kam to směřujete a raději investoval energii do výzev dalších (deseti)tísíců řidičů, kteří rádi zaplatí.
« Poslední změna: 05 Října 2017, 09:09:50 od Mesec »
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:2x odpustek, rok po přestupku, nic nepřišlo
« Odpověď #2 kdy: 05 Října 2017, 15:31:38 »

Není nutné, abyste cokoliv vůči úřadu dělal, ale čert a úřad nikdy nespí. Vy i Helmut si schovejte veškeré doklady k daným věcem a pokud si třeba úřad vzpomene, že nezná řidiče a bude se chtít hojit na provozovateli, tak abyste byli schopni úřadu náležitě doložit, že ten (po staru) sprdel zahájil poněkud protiprávně.
IP zaznamenána

BaRTik

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:2x odpustek, rok po přestupku, nic nepřišlo
« Odpověď #3 kdy: 05 Října 2017, 17:12:33 »

Sprdel zahájen nebyl, přestupek je promlčen, tudíž by měl být klid, jestli tomu rozumím správně. Nicméně nevím jestli dohledám podací lístky, kdyby náhodou. Zatím díky moc


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána