30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: strážníci si přivydělávají prací ....  (Přečteno 10645 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
strážníci si přivydělávají prací ....
« kdy: 30 Listopadu 2016, 08:49:17 »

http://jihlava.idnes.cz/nekteri-meststi-policiste-maji-dve-prace-fpc-/jihlava-zpravy.aspx?c=A161129_2289233_jihlava-zpravy_evs

Nejdřív jsem tomu nevěřil, ale pak mi to udělalo celkem radost. U hasičů je to naprosto běžná věc, tedy osobně jich znám více co bokem podnikají než těch, co nic nedělají. Ale u opic je to fakt třeba vyzdvihnout, není to totiž normální že by pracovali.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #1 kdy: 30 Listopadu 2016, 09:02:49 »

Ano, my hasiči si přivyděláváme, protože ta almužna co dostáváme je k smíchu. Za to opicajti berou víc peněz a ještě k tomu buzerují lidi. A taky jsou za to mnohem líp placení, ale taky to asi záleží město od města. Ale, že takovej třeba zedník má uniformu a ještě k tomu nosí zbraň, to není k smíchu  :D
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #2 kdy: 30 Listopadu 2016, 09:03:51 »

http://jihlava.idnes.cz/nekteri-meststi-policiste-maji-dve-prace-fpc-/jihlava-zpravy.aspx?c=A161129_2289233_jihlava-zpravy_evs

Nejdřív jsem tomu nevěřil, ale pak mi to udělalo celkem radost. U hasičů je to naprosto běžná věc, tedy osobně jich znám více co bokem podnikají než těch, co nic nedělají. Ale u opic je to fakt třeba vyzdvihnout, není to totiž normální že by pracovali.

Radost? Ze jsi jdou do sluzby za verejne penize odpocinout? Nedovedu si predstavit, ze bych po praci 10-12 sel jeste pracovat - jedine, ze bych se v te jedne praci flakal.
Takovy unaveny zednik bude tahat zbran, bude dalsi mrtvola...

zceyee: jak unava souvis s ichtylem?
Odpocaty a unaveny clovek z me osobni zkusenosti jedna jinak, unaveny obvykle dela vice chyb.
Muze to delat chytre, ale kdyz mu nadrizeny naridi Franto dneska prijdes na nocni, protoze nam Karel vypadl... nemusi to byt vubec jeho chyba.
« Poslední změna: 30 Listopadu 2016, 09:19:54 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #3 kdy: 30 Listopadu 2016, 09:08:56 »

...

Pokud delaji kratky / dlouhy, jakoze delaji, neni problem si nastavit dalsi kratky / dlouhy tyden proti svym sichtam. Ja s tim mam celkem bohatou zkusenost, občas člověk potřebuje více peněz než volna. Zbraň nosí .. to znamená že nemůžou pracovat víc? Jsou lidi co dělají řidiče, a aby uživili rodinu tak dělají 300+ hodin ... není to nic neobvyklého (bohužel).

Edit: pokud člověk není ichtyl (což z článku = např. někdo kdo jezdí se záchrankou asi úplně nebude), tak v nošení zbraně problém nevidím.
« Poslední změna: 30 Listopadu 2016, 09:11:05 od zceyee »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #4 kdy: 30 Listopadu 2016, 10:00:18 »

http://www.agresori.com/37030-policejni-hlidka-pcr-po-mejdanu.html

Opravdu namahava prace cely den sedet na prdeli v aute, jezdit po meste, obcas zastavit, nekomu dat pokutu a jet dal, nebo "hlidat" akce na namestich, to znamena stat ve ctyrech a povidat si o tom jak vsechno stoji za hovno a pritom byt placen za hodinu

Pro me za me at maji klidne 4 zamestnani
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #5 kdy: 30 Listopadu 2016, 21:29:00 »

Ano, my hasiči si přivyděláváme, protože ta almužna co dostáváme je k smíchu. Za to opicajti berou víc peněz a ještě k tomu buzerují lidi.

oni jsou placení za to, kolik vyberou... nemáte to podobně? kolik toho uhasíte.. že by vzrostl počet ohořelých policejních aut  ;D
IP zaznamenána
In dubio pro reo

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #6 kdy: 30 Listopadu 2016, 21:38:59 »

Ano, my hasiči si přivyděláváme, protože ta almužna co dostáváme je k smíchu. Za to opicajti berou víc peněz a ještě k tomu buzerují lidi.

oni jsou placení za to, kolik vyberou... nemáte to podobně? kolik toho uhasíte.. že by vzrostl počet ohořelých policejních aut  ;D

Jedeme tabulkově podle odsloužených let  :D Ale nebylo by to špatný  :D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #7 kdy: 30 Listopadu 2016, 22:45:54 »

Holt děláš na špatným oddělení.

Musíš na to, co leze po barácích, hlavně bytovejch a firmách, a rozdává pokuty za nevyhovující požární systémy, nepřeměřený hasičáky a takový kraviny. Jo, hasiči maj taky buzerační oddělení, co si občas nezadá s ozbrojenejma zahradníkama.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #8 kdy: 30 Listopadu 2016, 23:04:20 »

Buzerace hasičů o několik řádů vyšší, než buzerace jakékoli jiné k tomu oprávněné složky, včetně takových úchyláckých úřadů, jako IBP a hygiena. Dokonce ti zmetci popírají i normy a vymýšlejí si vlastní pravidla, samozřejmě preventista od preventisty jiná. Z mého pohledu jsou hasiči horší pakáž, než městapo a monocajti.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #9 kdy: 30 Listopadu 2016, 23:11:12 »

Osobní zkušenost zatím nemám, s tímdle. Stačilo mi obsluhovat jeden pičí PZS.

Ještě platí to, že nový stavby, vč. rodinnech domů, musí mít hlásiče? Tak firmy jezděj s nalepovacíma maketama, ty tam daj pro kolaudaci a zas je odvezou?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #10 kdy: 01 Prosince 2016, 01:27:43 »

Tak s tímhle já taky nesouhlasím, jsem jen výjezďák. Kolikrát se taky nestačím divit s čím dokáží otravovat.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #11 kdy: 01 Prosince 2016, 07:56:50 »

Dokonce ti zmetci popírají i normy a vymýšlejí si vlastní pravidla

No, nevim. Tohle mi zni dost podobne jako u mestapa a policie.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #12 kdy: 01 Prosince 2016, 10:57:16 »

Tak s tímhle já taky nesouhlasím, jsem jen výjezďák. Kolikrát se taky nestačím divit s čím dokáží otravovat.

No, vím o tom, že náhodně vybrané požární hlásiče se při kolaudaci někdy testují, takže makety (alespoň ty, co jsou manipulačně snadno dostupné) by to nejspíš být neměly…
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #13 kdy: 01 Prosince 2016, 11:16:55 »

I v RD?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:strážníci si přivydělávají prací ....
« Odpověď #14 kdy: 01 Prosince 2016, 11:27:11 »

Mě stačilo že na jednom zimním stadionu zakázali takovou velkou plachtu: A to z důvodu, že prý nástřik nebyl dostatečně protipožární a museli to ihned sundat. Přitom to certifikát mělo a plnilo normy, ale hasiči řekli ne.
IP zaznamenána