30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Cyklisté vyhrožovali strážníkům politickými kontakty i zastřelením  (Přečteno 2245 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Zde jsem na straně zedníků
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Zde jsem na straně zedníků

Tak strážníci, co jen hlídají, aby ocyklenci neničili svými bajky koniklece, mi taky neva. Přesně tyhle věci by měly být posláním obecní policie. Odchyt toulavých psů, vysekávání zamrzlých labutí, atd. 
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Zde jsem na straně zedníků
Akorat nechapu toto
Hlídku hrubými výrazy nabádal, aby okamžitě odjela, a naznačil, že pokud to neudělá, využije proti ní své politické kontakty,“ popsal Ghanem. Podle něj muž strážníkům několikrát zdůraznil, že si je už nepřeje na Kamenném vrchu znovu potkat. Za znevážení úřední osoby mu hrozí pokuta ve výši 10 tisíc korun.
To jako až ten sbor nazvu tlupou darmožroutů a vyjádřím touhu je už nikdy nevidět, tak je to za desítku???
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil

No tak já s dovolením nejsem také ani na straně zeddníků, ani na straně bycáklisty.
Jinak také jsem se zarazil nad tím „znevážení úřední osoby“, kupříkladu mně obzvláště tupí městapáci už dvakrát vyhrožovali zastřelením…
IP zaznamenána