30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] alkohol 0,28 a 0,29  (Přečteno 11353 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 189
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #30 kdy: 15 Února 2017, 15:22:46 »

fu: Asi jste si spletl citaci a změnu příspěvku a omylem přepsal text uživatele liketheboss.
liketheboss: velice se omlouvam za nechtenou editaci

PS: Budu si davat pozor - to uz je podruhe a vzdy to bylo spojeno s tim, ze jsem patrne dal citovat a text se nenakopiroval, cimz asi nasledoval klik na nejblizsi
« Poslední změna: 17 Února 2017, 07:40:45 od frantisek »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

liketheboss

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #31 kdy: 15 Února 2017, 18:29:00 »

Bohužel nemám záznam, i když jsem si telefonát nahrával, nějakou chybou se mi neuložil.. Je možné po nich požadovat zapsat danou záležitost zítra při mé návštěvě někam?
IP zaznamenána

liketheboss

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #32 kdy: 15 Února 2017, 18:31:19 »

fu: Asi jste si spletl citaci a změnu příspěvku a omylem přepsal text uživatele liketheboss.
liketheboss: velice se omlouvam za nechtenou editaci

PS: Budu si davat pozor - to uz je podruhe a vzdy to bylo spojeno s tim, ze jsem patrne dal citovat a text se nenakopiroval, cimz asi nasledoval klik na nejblizsi

nic se neděje, i tak je tam vše uvedeno.. ohledně toho záznamu zkusím ještě kontaktovat operátora
IP zaznamenána

liketheboss

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #33 kdy: 15 Února 2017, 18:45:09 »

Tak operátor bohužel záznamem hovoru nedisponuje :( a já také ne.. zkusit si vyžádat zítra při kopii spisu ještě potvrzení o dnešním telefonátu
IP zaznamenána

liketheboss

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #34 kdy: 16 Února 2017, 12:10:59 »

Tak mám fotokopii spisu, dám to na úložiště a v případě chuti nahlédnout mi pošlete Sz, pošlu heslo- je to nutné i na tom úložišti anonymizovat stránku po stránce nebo tím heslem to stačí chránit?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 189
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #35 kdy: 16 Února 2017, 12:18:15 »

Tak mám fotokopii spisu, dám to na úložiště a v případě chuti nahlédnout mi pošlete Sz, pošlu heslo- je to nutné i na tom úložišti anonymizovat stránku po stránce nebo tím heslem to stačí chránit?

To je na Vas, komu date heslo ten ma moznost se seznamit, ne-/anonymizovane
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 189
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #36 kdy: 16 Února 2017, 16:28:55 »

liketheboss:
ano, asi je to ono, já to nikde nevidím.. Tady je odkaz na spis
https://uloz.to/!1P2qohru9EBf/pr-rar heslo je Ps147852

fu: prestal videt tema, frantiskovi poslana SZ
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #37 kdy: 17 Února 2017, 07:41:28 »

MOD: nevim zda presne chapu problem: liketheboss pridan do tematu tak aby ho videl - je to OK?
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

liketheboss

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #38 kdy: 23 Února 2017, 12:13:48 »

Děkuji za přidání zpět do tematu. Tak v pondělí jsem byl u právníka. Doporučil mi max. sypat si popel na hlavu ať dostanu co nejméně. Pohnojil jsem si to tím vypovídáním a podepisováním lejster. Tkž mám 6měsíců bez Řp a 10k pokuta + náklady spojené s řízením a toxi vyšetřením 6k..
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 189
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #39 kdy: 23 Února 2017, 13:30:33 »

Děkuji za přidání zpět do tematu. Tak v pondělí jsem byl u právníka. Doporučil mi max. sypat si popel na hlavu ať dostanu co nejméně. Pohnojil jsem si to tím vypovídáním a podepisováním lejster. Tkž mám 6měsíců bez Řp a 10k pokuta + náklady spojené s řízením a toxi vyšetřením 6k..

Urad uz Vam tu pokutu udelil?
Pondeli pravnik - ve ctvrtek uz trest?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #40 kdy: 23 Února 2017, 13:41:29 »

To je dobrej právník, kolik si za tuto kvalifikovanou odpověď účtuje?
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #41 kdy: 23 Února 2017, 13:49:42 »

O důvod víc příště rovnou oslovit nezaplatim.cz. jkraus se na tyhle případy specializoval, pokud mě paměť neklame.
IP zaznamenána

liketheboss

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #42 kdy: 23 Února 2017, 13:59:38 »

To je dobrej právník, kolik si za tuto kvalifikovanou odpověď účtuje?
neúčtoval si nic
IP zaznamenána

liketheboss

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,28 a 0,29
« Odpověď #43 kdy: 23 Února 2017, 14:05:19 »

Děkuji za přidání zpět do tematu. Tak v pondělí jsem byl u právníka. Doporučil mi max. sypat si popel na hlavu ať dostanu co nejméně. Pohnojil jsem si to tím vypovídáním a podepisováním lejster. Tkž mám 6měsíců bez Řp a 10k pokuta + náklady spojené s řízením a toxi vyšetřením 6k..

Urad uz Vam tu pokutu udelil?
Pondeli pravnik - ve ctvrtek uz trest?
ve středu jsem byl na správním řízení, pán měl pro mne dle tabulek připraven nějaký trest, přihlédl k nějakým drobnostem a nakonec jsem se dostal na půlku co mi chtěl dát původně. Jak se dočtete ale z celého vlákna, sám jsem si pohnojil co šlo, od výpovědí přes výpovědi :/ v případě námitek k toxi vyšetření jsem se měl vyjádřit po uplynutí lhůty napsané na oznámení a ne přímo u řízení. Ponaučení pro mne do příště, s nikým se nebavit a nic jim nepodepisovat, jen dbát na vlastní zájem a ne jejich :/
IP zaznamenána