30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vojenská policie by mohla kontrolovat občanky a používat pouta  (Přečteno 3032 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 222
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

http://domaci.ihned.cz/c1-65521450-vojenska-policie-by-mohla-kontrolovat-obcanky-a-pouzivat-pouta-vetsi-pravomoci-ji-schvalila-vlada

Pravomoci vojenských policistů budou zřejmě větší než dosud. Podle novely zákona, kterou ve středu odsouhlasila vláda, budou její příslušníci nově moci třeba kontrolovat totožnost lidí, používat pouta a elektrické paralyzéry nebo v nutných případech vniknout do soukromých objektů. Ministerstvo obrany tím chce do jisté míry zrovnoprávnit postavení vojenských policistů a celostátní policie.

Buzerace opet pribyva...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

zdesu

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil
Re:Vojenská policie by mohla kontrolovat občanky a používat pouta
« Odpověď #1 kdy: 16 Listopadu 2016, 12:53:42 »

......Vojenská policie by se také měla více zapojit do mezinárodních vojenských akcí na našem území, třeba cvičení jednotek NATO nebo průchodu cizích konvojů. Vojenská policie by nově měla tyto konvoje doprovázet a ochraňovat....

Tím ochraňováním ozbrojeného konvoje vojenských vozidel je asi myšlen odchyt sympatizantů, kteří na konvoj vystrčí prdel :-)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 904
    • Zobrazit profil
Re:Vojenská policie by mohla kontrolovat občanky a používat pouta
« Odpověď #2 kdy: 16 Listopadu 2016, 13:03:18 »

Tak jsme před 27 lety křičeli "policejní stát" "fuj" a to prosím bylo policistů méně na celé Československo než nyní.......a jeden z těch policejních hajzlů co mlátil lidi sedí hezky v parlamentu a prosazuje zákon o hanobení prezidenta.....tak mám pocit, že si z nás někdo dělá prdel....

P.S. sorry za totální OT, ale někde jsem se vyblejt dneska musel....
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Vojenská policie by mohla kontrolovat občanky a používat pouta
« Odpověď #3 kdy: 16 Listopadu 2016, 13:53:42 »

Tak jsme před 27 lety křičeli "policejní stát" "fuj" a to prosím bylo policistů méně na celé Československo než nyní.......a jeden z těch policejních hajzlů co mlátil lidi sedí hezky v parlamentu a prosazuje zákon o hanobení prezidenta.....tak mám pocit, že si z nás někdo dělá prdel....

P.S. sorry za totální OT, ale někde jsem se vyblejt dneska musel....

Nic se neděje. Názor někoho, kdo to dobře zažil a dneska si všímá toho, jak se to vrací, mě zajímá.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Vojenská policie by mohla kontrolovat občanky a používat pouta
« Odpověď #4 kdy: 16 Listopadu 2016, 14:02:37 »

Vyšel rozhovor s tím fízlem, fanatický vymaštěný komunista, v 89. chtěl mlácením vychovávat mladé lidi, ty se ovšem pořád nechovají, jak by si představoval, takže to chce spravit vězením.

Co myslíte, když mu někdo rozbije hubu, rozsvítí se mu v té vymyté palici?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Vojenská policie by mohla kontrolovat občanky a používat pouta
« Odpověď #5 kdy: 16 Listopadu 2016, 14:06:48 »

Takovej zmrd Dolejs dostal uz jednou docela dost do drzky a myslim ze vubec nepochopil proc

http://zpravy.idnes.cz/nasilnici-zbili-poslance-kscm-jiriho-dolejse-fnp-/krimi.aspx?c=A060426_100030_krimi_mr
« Poslední změna: 16 Listopadu 2016, 14:08:47 od t4455 »
IP zaznamenána