30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] nadychano 0.87 a 0.92  (Přečteno 6295 krát)

lada36

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] nadychano 0.87 a 0.92
« kdy: 02 Listopadu 2016, 15:47:44 »

zdravim,nadychal jsem v sobotu dopoledne cestou na zahradu (cca v 9 rano) nejdrive 0.87 a po peti minutach 0.92 (domu z mejdanu jsem prisel cca ve dve rano a pred jizdou jsem nijak zvlast necitil ze bych byl jeste "ovíněn" ,zarudle oci jo,priznam,ale urcite ne na temer jednu promile), a samozrejme jsem se dost leknul, ze zbytkovy alkohol je tak velky a hlavne pri mereni stoupa,misto klesajici tendence,tudiz jsem moznost odberu krve radeji neriskoval,jelikoz jsem mel obavu aby to nebylo nad 1 promile a tim padem trestny cin.
ridicak bohuzel zabaven na miste a cekam na spravni rizeni.
a ted otazka na zkusenejsi,hrozi me sankce zakazu rizeni na 6-12 mesicu,nebo pri teto dost vysoke hodnote to muze byt hodnoceno jako "rizeni ve stavu vylucujicim zpusobilost" a sankce 1-2 roky bez rizeni??
a otazka druha: jiz je v platnosti "zakon ci predpis" ze pri zadosti o podminecne vraceni ŘP po pulce trestu,je treba mit uhrazenou pokutu,jinak ŘP na pulku automaticky nevraci?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:nadychano 0.87 a 0.92
« Odpověď #1 kdy: 02 Listopadu 2016, 16:19:25 »

a otazka druha: jiz je v platnosti "zakon ci predpis" ze pri zadosti o podminecne vraceni ŘP po pulce trestu,je treba mit uhrazenou pokutu,jinak ŘP na pulku automaticky nevraci?
§ 125c odst. 10 ZPPK Od výkonu zbytku zákazu činnosti uloženého za přestupek podle odstavce 1 písm. b), c) nebo d) nelze upustit před uhrazením uložené pokuty nebo, bylo-li povoleno uhrazení pokuty ve splátkách, pokud přestupce neuhradil všechny splátky splatné přede dnem podání žádosti o upuštění od výkonu zbytku zákazu činnosti.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:nadychano 0.87 a 0.92
« Odpověď #2 kdy: 03 Listopadu 2016, 12:21:53 »

Tak od naměřených hodnot se ještě odečítá 0,24, čili žádá vyšší sankce by hrozit neměla.
IP zaznamenána

lada36

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:nadychano 0.87 a 0.92
« Odpověď #3 kdy: 07 Listopadu 2016, 13:10:37 »

Tak od naměřených hodnot se ještě odečítá 0,24, čili žádá vyšší sankce by hrozit neměla.

muzes me prosim hodit nejak odkaz nebo neco,na predpis nebo zakon,ktery toto zohlednuje? to odecteni 0.24? at mam postupne par veci v ruce, zkousel jsem to hledat vsude mozne,ale bez vysledku ,ktery by mel nejakou pravni vahu.diky
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:nadychano 0.87 a 0.92
« Odpověď #4 kdy: 07 Listopadu 2016, 13:12:10 »

To plyne z metodiky. 0,2 je max prirozena hladina alkoholu a 0,04 tolerance mereni. Urad to bude vedet, nemusite se bat. Ale stejne jste v haji, takze argumentovat tim nema moc vyznam.
IP zaznamenána