30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Vyzva o odpustek (turbo) - Brno  (Přečteno 8477 krát)

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva o odpustek (turbo) - Brno
« Odpověď #15 kdy: 30 Října 2016, 23:49:53 »

A máte někdo čerstvé zkušenosti s odvoláním na turbo v JmK? Předpokládám, že žádné kroky ke zjištění pachatele v Brně nepodnikají...

Jedno takové odvolání mi tam už nějaký čas visí. A teď tam půjde další, v podstatě úplně stejné. Jak něco přijde, tak se to určitě dozvíte...  :)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva o odpustek (turbo) - Brno
« Odpověď #16 kdy: 31 Října 2016, 08:12:47 »

Jak kdy, kraj se většinou snaží svým kamarádům z magistrátu jít na ruku. Velice záleží na tom, jak je odvolání koncipováno. Pokud je zřejmé, že se odvolatel jen tak nevzdá a klidně to požene dál, jsou pak na kraji poněkud obezřetnější. Taky samozřejmě záleží na tom, kdo to tam dostane na starost.
« Poslední změna: 31 Října 2016, 08:14:18 od ViktorN »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva o odpustek (turbo) - Brno
« Odpověď #17 kdy: 31 Října 2016, 08:43:25 »

Jak kdy, kraj se většinou snaží svým kamarádům z magistrátu jít na ruku. Velice záleží na tom, jak je odvolání koncipováno. Pokud je zřejmé, že se odvolatel jen tak nevzdá a klidně to požene dál, jsou pak na kraji poněkud obezřetnější. Taky samozřejmě záleží na tom, kdo to tam dostane na starost.

Moje odvolani tam lezi uz cca rok, ale protoze jsem "problematicky" obcan, patrne to tam bude lezet jeste dalsi rok a pak "bezpecne" pro urednika prekluduje.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva o odpustek (turbo) - Brno
« Odpověď #18 kdy: 31 Října 2016, 09:09:08 »

fu: jj, o to jde.  ;)
IP zaznamenána