30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Oficialni propaganda bude  (Přečteno 8693 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Oficialni propaganda bude
« Odpověď #15 kdy: 21 Října 2016, 13:54:20 »

Do Agrofertu prisla danova kontrola
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Oficialni propaganda bude
« Odpověď #16 kdy: 21 Října 2016, 14:15:15 »

LOL, dobrý „džouk“…  ;D

Do Agrofertu prisla danova kontrola
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Oficialni propaganda bude
« Odpověď #17 kdy: 21 Října 2016, 15:57:26 »

To je jasny, zivnostnici jsou paraziti a v noci pracujou jen kurvy a zlodeji! Tyhle sracky padaj z huby od politiku kteri byly zvoleni ve volbach  ;D Clovek je oznacen za parazita nebo za kurvu za to ze pracuje, parada! Vypraskat tyhle zmrdy :x

Ano, zabaveny auta prodame a inzerci nam bude delat zdarma Buresuv iDnes.cz a Novinky.cz, good job

Jinak prisel mi doplatek za penale z financaku z roku 2013, celych 315kc, ukol zni jasne, stourat, hledat a vymahat nez to bude promlceny, zivnostnici jsou zlodeji a nenechame jim ani halir, fuck
« Poslední změna: 21 Října 2016, 16:08:57 od t4455 »
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Oficialni propaganda bude
« Odpověď #18 kdy: 21 Října 2016, 16:35:34 »

No, vy si děláte prču z mopu, ale mně jeden kunčoft ukazoval, jak mu FU doměřoval daně a flaša neuznaného saponátu na umytí podlahy (linoleum) v provozovně ho vyšla na 5000 kč!
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Oficialni propaganda bude
« Odpověď #19 kdy: 21 Října 2016, 20:24:36 »

Tak taky ze života z daňové kontroly v Praze. O: budiž ouřednice finančáku P: chudák programátor - to celé v době kdy nebyly paušály a mobily sice již nebyly exotické, ale neměl je každý.

O: "Pane máte tady v nákladech platby za mobilní telefon v plné výši cca 4000-6000 Kč/měsíc. Neříkejte mi že NIKDY z tohoto telefinu neuskutečňujete soukromé hovory."
P: "Ale paní - já mám ještě i svůj osobní soukromý mobil u jiného operátora a ten platím ze zdaněných peněz" (ukazuje druhý mobil)
O: "Tam jistě nemáte účet za tolik peněz.."
P: "No to jistě ne, protože z pracovního volám často zákazníkům a po telefonu jim vysvětluji postupy v programu a to trvá často i deítky minut, zatímco z osobního..." CRR CRR přeruší ho vyzvánění pevné linky paní O.
O do telefonu: "...ano zlatíčko zařídím zavolám...."
O hledá číslo a volá "Nazdar maminka...a jak je u Vás v Bratislavě... že prší no já ti chci vyřídit, že Lenička se za Tebou teď o víkendu chystá... no pojede už ve čtvrtek večer ráno jí tam máš......" hovor trval cca 5 minut a posléze obvolala s touto novinou paní ouřednice ještě půl rodiny po čechách - mj podle všecho i na mobilní čísla.
O: "Pardon...kde jsem to skončila ?"
P: "No vysvětloval jsem Vám že soukromé hovory vedu ze soukromého telefonu"
O: "No to říkáte Vy - dívejte máte dvě možnosti - buď budete trvat na tom že tyto náklady jsou v této výší oprávněné a já po Vás budu požadovat doložení výpisu hovorů za poslední dva roky kde bude uveden u každého volaného čísla přesně důvod hovoru a já si to náhodně ověřím a pokud najdu rozpory, tak Vám to neuznám celé, nebo si to ponížíte o 25% jako za soukromé užití, já Vám to za ty poslední dva roky dodaním.....

« Poslední změna: 21 Října 2016, 20:26:31 od pk202 »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Oficialni propaganda bude
« Odpověď #20 kdy: 21 Října 2016, 20:59:31 »

A pak ta svoloc breci ze je obcani urazej nebo i fyzicky napadaj  ;D
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Oficialni propaganda bude
« Odpověď #21 kdy: 21 Října 2016, 21:01:24 »

Přičemž by měli být rádi, že po nich zatím nikdo nestřílí...
IP zaznamenána