30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zákaz řízení ve výpisu bodů  (Přečteno 3890 krát)

Rogusu

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Zákaz řízení ve výpisu bodů
« kdy: 19 Října 2016, 12:02:38 »

Zdravím a pozdravuji,

již delší dobu se za pomoci tohoto fóra přetahuji s úřady o ŘP. Z důvodu soudu mi byl na chvilku vrácen, ale soud to shodil ze stolu, anžto žaloba byla ještě předčasná. Teď tedy musím docílit, aby úřady pohnuly kostrou, což se moc nedaří.

Úřad samotný mne nijak neinformoval, že by chtěl mé papíry zpět. I když s tím, jak se staví k doručování písemností, člověk nikdy neví.

Nicméně, jelikož se kvůli práci nedostanu na úřad, zkusil jsem si vyjet výpis bodů. Je tam zaznamenán ten můj přestupek, za který jsem dostal zákaz. Je tam i vyznačen začátek a konec přerušení výkonu trestu. Nicméně tam nikde nemám uvedený zákaz řízení. Kolega v práci si myslí, že on to tam svého času uvedený měl, ale není si jistý.

Dotaz tedy zní, uvádí se zákaz řízení i do výpisu z CzechPointu a pak bych teoreticky mohl za volant, nebo se to tam neuvádí a tím, že je tam uveden i konec přerušení je dané, že zákaz řízení opět platí.

Díky za radu.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz řízení ve výpisu bodů
« Odpověď #1 kdy: 23 Října 2016, 17:41:33 »

Mám před sebou výpis s 12 body a je tam jenom  kdy, jaký paragraf přestupku, kdo rozhodl a kolik bodů. Ani tam není uveden průběžný součet nebo odpočty.  Oprava : odpočet tam uveden je.
Zákaz řízení je v rozhodnutí Městského úřadu, který by měli poslat a pokud nebyl doručen či převzat, tak následuje fikce doručení pokud se jedná o adresu trvalého pobytu v ČR popř. po 15 dnech od vyvěsení na úřední desku.   
« Poslední změna: 24 Října 2016, 12:11:29 od kverulant »
IP zaznamenána