30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zpochybnění měření RAMER AD9C  (Přečteno 3992 krát)

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
[WIN] Zpochybnění měření RAMER AD9C
« kdy: 10 Října 2016, 19:36:28 »

Doufám, že nikomu nebude vadit, když jsem nahraji pár anonymizovaných dokumentů v horší kvalitě pro kolegy spark a thk.

Jednalo se o společné řízení - 2x rychlost. Správní orgán to projel na své lenosti zakládat do spisu návody a jakkoliv reagovat na moje námitky.
Když jim to odvolací orgán vrátil s tím, že mají dodat návody a znovu vyslechnout MP, tak to vzdali.
Hodně mi pomohl výslech MP, která se přiznala k tomu, že nedodržují/neznají postup pro ustanovení radaru.

Mám pocit, že hodně lidí dělá chybu, že se ptají PaChů příliš obecně, jestli znají návod. Lepším řešením je IMHO návod nastudovat a ptát se na konkrétní situaci.

Mým oblíbeným nástrojem je kladení otázek s tímto cílem: https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C5%AFkaz_sporem

Zbytek dokumentů dodám až provedu anonymizaci, je toho tak 80 stran a nechce se mi to dělat vše a hodně toho nemám v el. podobě.
Druhé měření bylo laserem a tam jsem nic nevymyslel, tak jsem to risknul tímhle směrem.
SO dodržoval lhůty a formální pochybení jsem nikde neshledal.
Zároveň se omlouvám za zapisovatele SO, když si to teď čtu znova, tak jsem je to měl nechat přepsat.

PS: Omlouvám se za spam v kuchyni. Nedošlo mi, že tam nemají přístup.
« Poslední změna: 19 Října 2016, 10:39:32 od Omega »
IP zaznamenána