30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pomoc - Opakované překročení rychlosti o 20 km/h v obci  (Přečteno 3232 krát)

vseta

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil

Ahoj, prosím vás, potřeboval bych radu. Udělal jsem přestupek s rozmězím 4 měsíců a to, že jsem jel 2x 74km/h v obci. Po prvé jsem zaplatil pokutu a po druhé to byl velice arogantní mladý policista, nic jsem neplatil, nedostal ani mi nic neřekl, jen si vzal dokaldy po 15 min vylezl z vypsaným formulářem a chtěl podpis a já sním začal trošku mluvit, pač jsem tušil co bude, co se děje a skončilo to tak, že jak píši, nic mi nedal, neřekl a ani jsem nic nepodepsal jak byl nepříjemný, vše sbalil a rychle odjel. Ještě jednu věcnou, nejsem žádný pirát, jen co vzpomenu, tak v posledních letech jsem neměl nehodu, alkohol, pásy ani telefon, prostě žádnou pokutu. Snažím se jezdit i po té první rychlosti slušně, za tu dobu už mám 30 000km najeto, jen ted bylo cca 22:00 v pátek, už jsem nebyl měsíc doma, do toho nemoc na konci jedné vesnice cca 10km od té moji mě naměřili :-( řidičák potřebuji k povolání :-( Prosím o radu. Děkuji.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc - Opakované překročení rychlosti o 20 km/h v obci
« Odpověď #1 kdy: 24 Září 2016, 23:02:02 »

Rada je jednoduchá.
Počkat až něco příjde, bude to oznámení o zahájení řízení.
Pak obstarat kopii spisu a napsat sem o přesunutí do neveřejné části fora.
Do té doby studium 30km.
IP zaznamenána