30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18

Autor Téma: Pár perliček  (Přečteno 179044 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Pár perliček
« Odpověď #165 kdy: 29 Dubna 2019, 19:05:25 »

Neznáte instantní vodu?  ::) Sušená, aka odvodněná voda, ne? :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #166 kdy: 04 Června 2019, 23:17:32 »

Tohle si dle mého názoru zaslouží být i tady.

Usnesení o postoupení
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #167 kdy: 05 Června 2019, 12:32:00 »

Co takhle požádat o postoupení z MÚ Humpolec do MÚ Humpolec?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #168 kdy: 05 Června 2019, 13:28:59 »

Jestli to usnesení bylo oznámeno účastníkovi - tak bych se dle §76, 5) odvolal - blanketně. Ať má Laštůvková radost.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #169 kdy: 18 Června 2019, 10:33:33 »

V omluvence sprostý obviněný explicitně žádal o poskytnutí lhůty k vyjádření se k podkladům před vydáním rozhodnutí, a deklaroval, že se hodlá vyjádřit.

Zábavná pasáž z následného rozhodnutí:

Správní orgán proto omluvu vyhodnotil jako nedostatečnou, ačkoliv byl obviněný
v předvolání podrobně poučen, kdy byl rovněž upozorněn, že podle ust. § 36 odst. 3 zákona č. 500/2004
Sb., mu závěrem tohoto ústního jednání - před vydáním rozhodnutí - bude dána možnost vyjádřit se
k podkladům rozhodnutí, pokud se tohoto svého práva nevzdal/a. Správní orgán k tomu konstatuje, že
si obviněný dne DD.MM.20YY požádal o kompletní spisovou dokumentaci podle zákona č. 106/1999 Sb. a
bylo mu vyhověno. Vzhledem k tomuto, je správní orgán přesvědčen, že nevyhověním v poskytnutí
přiměřené lhůty se seznámit se spisovou dokumentací a následného písemného vyjádření obviněného, jak
obviněný v písemné omluvě požaduje, nebyl krácen na svých právech, jelikož písemné vyjádření již mohl
správnímu orgánu zaslat dříve nebo se k ústnímu jednání mohl dostavit kdykoli před nařízeným
termínem ústního jednání po telefonické dohodě se správním orgánem, jak byl poučen v
předvolání.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #170 kdy: 08 Srpna 2019, 16:11:36 »

Tak mám taky perličku, která mne až dohnala k slzám.
Úřední osoba Věra Máčalová, z úřadu Uherské Hradiště, osoba bez doplněného odborného vzdělání, vykonávající tuto práci pouze na základě prolobované vyjímky v zákoně si stěžuje, že moje časté upozorňování na tuto skutečnost, narušuje její osobní integritu a způsobuje ji trauma.

Prostě blbka až na půdu.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #171 kdy: 08 Srpna 2019, 16:49:59 »

To ale znamená, že je částečně při smyslech a je si toho problému vědoma:) To ji zvedá z absolutního dna, to bych jí příště napsal, ať ji zvednete náladu.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #172 kdy: 09 Srpna 2019, 12:52:44 »

Tak mohl bych sem hodit to Usnesení, ona si tam taky navymýšlela, že prý naznačuju, že má psychickou poruchu, což jsem tedy nikdy neudělal, to už by bylo hodně na hraně.
Ale za ty všechny lži na ni podal trestní oznámení pro Pomluvu, ať si ochutná vlastní medicínu.
Oni si v Uherském Hradišti neuvědomují, jak se strašně zesměšňují. Celé řízení je stojí desetitisíce ne-li už přes sto tisíc korun, nemají zjištěného pachatele, který se údajně měl dopustit nyní již jen Narušení občanského soužití, posláním mailu řadovému úředníkovi z Gottwaldova, šetření PČR naprostá tragedie, zjistili přístroj kde mělo být použita určitá SIMka, podle databáze IMEI nikdy neexistovalo, pak šetřili něco k mailu, odkud byl poslán, opicajti si vyžádali cituji: sdělte ze kterých IP adres se ta a ta schránka připojovala, že by tam dali datum od kdy do kdy to je na policajty moc složité, tak jim seznam poslal k datu žádosti asi týden, co na tom, že to je asi 4 měsíce mimo, na to sere pes a další šílenosti. Kdyby policii zrušili, tak si toho ani nikdo nevšimne, a pak jsou nasraní, že si z nich dělám srandu. Na výslech se jim mne nepodařilo dostat, 2x se o to snažila kriminálka, ale bylo nad jejich policajtské síly poslat výzvu v souladu se zákony ČR....
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #173 kdy: 10 Srpna 2019, 19:18:07 »

.... bylo nad jejich policajtské síly poslat výzvu v souladu se zákony ČR....

Ano - jsou tak zvyklí na to, že ovčani jim žerou jejich nezákoné jednání, že si z toho udělali normu a už ani nevědí jak mají správně jednat.....
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #174 kdy: 09 Února 2020, 01:03:04 »

Lze ještě doplnit, že je obecně známým faktem, že na posledních 5 m brzdění má vozidlo ještě poloviční rychlost, jíž mělo v okamžiku reakce řidiče.

Nedouk z nejmenovaného krajského úřadu ve svém rozhodnutí na straně 6, odst. [21]

Krucipísek! Takový zbytečný untermensch má nejen volební právo, ale může i vydávat rozhodnutí odvolacího orgána?!
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #175 kdy: 09 Února 2020, 01:18:18 »

Oh yes. A ještě ho platíte  ;)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #176 kdy: 09 Února 2020, 02:31:12 »

Chce to zavest cenu uredni prase mesice...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #177 kdy: 09 Února 2020, 22:40:27 »

Správní orgán zohlednil i skutečnost, že obviněný nemá za posledních 5 let v kartě řidiče žádný záznam o spáchání dopravního deliktu. Právě záznam v kartě řidiče, přidělení trestných bodů a možnost uložení zákazu činnosti při tzv. recidivě je dle názoru
správního orgánu primárním motivem chování a postojů obviněného a jeho zmocněnce v tomto řízení.

Z výpovědi svědka:

Řidič druhého vozidla, se mě ptal, zda věc budeme řešit na místě bez policie nebo nikoliv. Řekl jsem
mu, že trvám na příjezdu policie a pana řidiče jsem požádal, aby policii zavolal. Důvodem
mého postupu bylo to, že jsem byl přesvědčen, že škoda na vozidle byla vyšší než 100 000 Kč
a nabyl jsem dojmu, že se panu řidiči nedá věřit, což se z následného jednání i potvrdilo.
Z komunikace a jednání pana řidiče jsem pochopil, že se zaviněním dopravní nehody
souhlasí. Po příjezdu policie ale do protokolu uvedl, že se zaviněním nesouhlasí. Po střetu se mi
jako svědek přihlásil pan bonzák, který mi na sebe poskytl telefonní číslo. Nacionále svědka i jeho
telefonní číslo jsem předal policii.
« Poslední změna: 09 Února 2020, 22:44:36 od Caroprd111 »
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #178 kdy: 05 Března 2020, 02:23:34 »

Kreativita příslušníků PČR nezná mezí, právě se mě pokusil ztotožnit jako spolujezdce při namátkové kontrole - když jsem mu vpálil, ať mi laskavě sdělí, jaký pro to má legální důvod, tak mi odvětil, že na to má právo podle zákona o silničním provozu.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #179 kdy: 05 Března 2020, 10:37:44 »

IZS: 2 As 35/2014 - 109. Docela dobře NSS vyběhl  s fízlím sborem v podobné situaci.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18