30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: blokové čištění - praha  (Přečteno 4460 krát)

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
blokové čištění - praha
« kdy: 21 Listopadu 2016, 16:55:26 »

Zdravím, přišla mi výzva k zaplacení odpustku za parkování při blokovém čištění. Nejsem si vědom že by tam byla značka, když jsem parkoval, ale kdo ví, možná jsem přehlédl...
Jak je to v Praze s ignorací těchto výzev? Stále platí že se vyplatí to zahodit a čekat co bude / nebude dál?

Pokud se bude něco dít dál, co pak? Je zde na foru někde popsaný postup pro nováčky pro použití Helnuta nebo dethmuta? Nemám v tom zcela jasno... Musí mít Helmuth korespondenční adresu v ČR? Musí to být nějaká reálná osoba, nebo stačí náhodně vygenerované jméno a údaje? Dý se někde na netu dostat k údajům zesnulých cizinců?

Díky
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:blokové čištění - praha
« Odpověď #1 kdy: 22 Listopadu 2016, 02:19:52 »

Tolik otázek a tak málo odpovědí. Něco už jste pochytil, ale zkuste ještě malinko více použít Montessori přístup a projet zdejší kumulované zkušenosti.
Stačí se správně ptát místního robota (viz vyhledávací okénko) v pozici "domů"

"blokové čištění" 23 odkazů
"Helmut"  213 odkazů 
"deathmut"  8 odkazů
"parte"  22 odkazů

nebo kombinované
"Rakousko parte"   1 odkaz
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:blokové čištění - praha
« Odpověď #2 kdy: 24 Listopadu 2016, 12:35:42 »

Díky. Je to trochu opruz, protože s mým nastavením prohlížeče mne to asi považuje za robota a musím na každé hledání psát kolik nohou má 5 policajtů :-)  Už jsem se něco přiučil.

Jen ještě prosím, nemá nekdo aktuální zkušenost zda hned na výzvu k zaplacení bonznout řidiče, nebo to zatím ignorovat? Na jednu stranu bych to měl rád co nejdřív z krku.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:blokové čištění - praha
« Odpověď #3 kdy: 24 Listopadu 2016, 16:50:51 »

Na výzvu Praze mě firma několikrát rovnou bonzla a nikdy se nic dalšího nestalo.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:blokové čištění - praha
« Odpověď #4 kdy: 06 Prosince 2016, 12:01:01 »

Praha snad ještě pořád nepoužívá turbo model.. to znamená po ignorování odpustku posílají ještě výzvu k podání vysvětlení.. a tak se odpustek dá bezpečně ignorovat.
IP zaznamenána