30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno  (Přečteno 25862 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Hmm .. občas jsme pro potřeby kamer upravoval svoji číslici 6 na RZ na 8. Kousek elektrikářské pásky. No a teď mne napadlo zkontrolovat jestli ta varianta RZ existuje. A ona existuje a jezdí. Tak nevím jestli nezačít majitele litovat :). Bohužel jinou osmičku nevykouzlím. Leda z C udělat 0
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil

Hmm .. občas jsme pro potřeby kamer upravoval svoji číslici 6 na RZ na 8. Kousek elektrikářské pásky. No a teď mne napadlo zkontrolovat jestli ta varianta RZ existuje. A ona existuje a jezdí. Tak nevím jestli nezačít majitele litovat :). Bohužel jinou osmičku nevykouzlím. Leda z C udělat 0

Tak mě napadá, co když radar vyfotí auto, které si takto upravilo RZ a zrovna vznikla moje SPZ?  :D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 904
    • Zobrazit profil

Tak mě napadá, co když radar vyfotí auto, které si takto upravilo RZ a zrovna vznikla moje SPZ?  :D

Ještě jsem o tom neslyšel. Takže možná to odchytnou ještě před odesláním výzvy protože nesedí značka a barva vozu.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 904
    • Zobrazit profil


pk202: parkovacich automatu?
Jeste jsem nevidel parkovaci automat, kdo ktereho se zadava RZ, ale mozna to tak v praze je.
Mel sem za to, ze RZ se registruje  nekde na magorostratu, kdyz tam mate nemovitost - tedy online neni az tak treba.

Je to v původně linkovaném článku : http://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/v-praze-5-a-6-se-uz-za-parkovani-plati/r~3fa5bce269cf11e682470025900fea04/r~e533a62069c911e6a4100025900fea04/
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 076
    • Zobrazit profil

Na začátku prázdnin se v Košicích k parkovacím automatům občané vyjádřili - http://www.kosicednes.sk/znicili-13-parkovacich-automatov/
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 223
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Na začátku prázdnin se v Košicích k parkovacím automatům občané vyjádřili - http://www.kosicednes.sk/znicili-13-parkovacich-automatov/

Jsem vzdy za eliminaci uredniku, ty automaty jsou penize, ktere uloupili z kapes danovych poplatniku.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil

Včera jsem odmítnul sponzorovat prahu na nové zóně, kde jsem dřívě naprosto v klidu parkoval.. raději sem využil kryté parkoviště oc smíchov 3h grátis a v kině si prodloužil parking o 2 další = 5h grátis..to už se dá použít na nějaké zařizování v praze:)  to jen, kdyby někdo měl stejný problém s placením :))
 při té příležitosti jsem si všimnul, že na lístku je sice číslo SPZ, ale místo xxZ xxxx to kamera přečetla jako xx2 xxxx .. nemáte někdo s tímto zkušenosti a netušíte, jestli kamery na rychlost mají podobný problém, či jsou asi dokonalejší v rozpoznávání ? mám novou spz, takže novinka pro mě :)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World

Jj na těch parkovištích se to začalo objevovat relativně nedávno, nejspíš když to s rozumnou jistotou přečte, tak otevřou rovnou, ať se člověk nezdržuje s lístkem.

Nejlepší jsou míň frekventovaný garáže, který zároveň neslouží jako parkovací stání pro lidi okolo - pak je tam otevřeno pořád. Např. Kaufland na Vypichu nebo novej Central v Kladně :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno
« Odpověď #53 kdy: 01 Září 2016, 10:17:40 »

Nejlepší jsou míň frekventovaný garáže

Ale kde vzít míň frekventovaný garáže na víc frekventovaných místech  :)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno
« Odpověď #54 kdy: 01 Září 2016, 10:26:52 »

Vím o dvou místech asi 300 m od Anděla, kde by klidně mohly být další parkovací domy. Jenže to by ta pakáž musela taky chtít něco vybudovat, ne jenom čmárat po silnici a stavět lesy značek.

U Národní jak je ten novej kanclhaus taky mohly bejt, kdyby ouřadové byli k něčemu jinýmu, než ke škodě.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno
« Odpověď #55 kdy: 01 Září 2016, 10:54:22 »

Vím o dvou místech asi 300 m od Anděla, kde by klidně mohly být další parkovací domy.

Jo mohly být  ;D

Já vím o místě kde je problém s parkováním a je tam plocha kde by bylo perfektní parkoviště s přestupem na MHD a stačilo by aby obec osadila značku.. a obec osadila značku.. zákaz vjezdu..
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno
« Odpověď #56 kdy: 01 Září 2016, 11:17:48 »

A vedle ještě nenačmárali pruhy a nedali tam kasu?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno
« Odpověď #57 kdy: 01 Září 2016, 17:00:35 »

Testujeme to už nějakou dobu a sou to kurvy, poznaj skoro všechno. Zkoušíme teď jednu zábavnou metodu, že se na RZ přilepí holografická folie, takže z úhlu a výšky, ve které jsou kamery nepřítele, se značka tváří jinak. Z pohledu před autem stojícího policisty, na STK, v garážích, nebo kdekoliv jinde je ale značka původní. Účel zkoumání je čistě informativní :-)

To mne zajímá. Také jsme o něčem podobném uvažoval, jenže mi přijde, že to musí být při kontrolní kontrole vidět, tedy v běžném provozu lehce nepoužitelné.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 223
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 223
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno
« Odpověď #59 kdy: 01 Září 2016, 18:37:04 »

Tak videl jsem i rotacni folii pres znacku, RZ je na miste a folie se roluje ale podle me to je nepruchodne diky pravni uprave.

mate namysli neco takoveho?
https://www.youtube.com/watch?v=ufHsSEK2DhM
https://www.youtube.com/watch?v=mJ6rLhkZ3Hg
« Poslední změna: 01 Září 2016, 18:42:54 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin