30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: "Nehoda", alkohol, odtažení  (Přečteno 6945 krát)

Kouzelník666

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
"Nehoda", alkohol, odtažení
« kdy: 23 Srpna 2016, 03:46:56 »

Ahoj,
právě jsem se vrátil z "místa činu" a jelikož se nejedná o záležitost, ve které bych měl praxi, chtěl bych požádat o pomoc při jejím řešení.
Vyjdu si takhle před dům a co nevidím, PaChové si vychutnávají nějakou paní. Přišel jsem už po dechové zkoušce i odběrech krve a ti zmetci mi výsledek zkoušky nechtěli říct, takže s jistotou vím jen to, že byla pod vlivem. Podle výpovědi odstavila vozidlo na parkovišti a zjevně při manipulaci s ním škrábla vedlejší osobní automobil. Na základě bonzu nějakého svědka přijeli PaChové a začali paní řešit jako řidičku a jelikož nadýchala, tak jí vozidlo odtáhli.

Vůbec se jim nelíbilo, že jsem se do toho vložil, protože jsem je začal vysírat svojí na jejich vkus přílišnou znalostí zákonů (prvně mě zkoušeli vykázat z místa nehody a všemožně mi bránili v tom, abych s paní komunikoval, pak po mě chtěli průkaz, že jsem advokát apod.)

Termín podání vysvětlení na městském ředitelství je stanoven na 25. 8.; od chvíle, kdy jsem se do toho "vložil", mám svědka.
Odtažené vozidlo bylo služební a paní teď nemůže do práce.

Potřebuji poradit, co s tím - určitou naději bych viděl v tom, že nebyla řidička (patrně ani v moment nehody)? Poraďte :)
IP zaznamenána
Zmrdům zmar!

smazany_uzivatel

  • Příspěvků: 0
    • Zobrazit profil
Re:"Nehoda", alkohol, odtažení
« Odpověď #1 kdy: 23 Srpna 2016, 06:50:51 »

Sorry za offtopic, ale pokud je někdo pod vlivem alkoholu a ještě k tomu řídí a ještě k tomu poškodí cizí majetek, tak si trest zaslouží. Většinou takoví lidé často i ujedou.
IP zaznamenána
smazany_uzivatel: autor tohoto prispevku z fora odesel. Jeho prispevky byly v ramci zachovani kontinuity temat presunuty pod tohle univerzalni jmeno.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:&quot;Nehoda&quot;, alkohol, odtažení
« Odpověď #2 kdy: 23 Srpna 2016, 07:03:38 »

A můj názor naopak je ten, že si zaslouží zaplatit náhradu škody, ale že bych toužil po tom, aby někdo dostal trest od orgánů, to vážně ne.
IP zaznamenána

Kouzelník666

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:"Nehoda", alkohol, odtažení
« Odpověď #3 kdy: 23 Srpna 2016, 07:25:31 »

Přesně tak - samozřejmě odporuje mému přesvědčení neuhradit škodu, jde mi výhradně o to, aby PaChové za takový přístup, jaký předvedli, utřeli.
IP zaznamenána
Zmrdům zmar!

Kouzelník666

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:"Nehoda", alkohol, odtažení
« Odpověď #4 kdy: 23 Srpna 2016, 18:37:13 »

No tak jelikož paní nekomunikuje a zítra má termín podání vysvětlení, tak to vidím bledě :/
IP zaznamenána
Zmrdům zmar!

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:"Nehoda", alkohol, odtažení
« Odpověď #5 kdy: 29 Srpna 2016, 10:19:09 »

No tak jelikož paní nekomunikuje a zítra má termín podání vysvětlení, tak to vidím bledě :/

Proti její vůli s tím asi opravdu nic neuděláte...
IP zaznamenána