30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Turbo deathmut  (Přečteno 30681 krát)

buqi

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] Turbo deathmut
« kdy: 20 Srpna 2016, 07:27:33 »

Měl bych na Vás dotaz - už někdo zkoušel variantu turbo deathmut? Tj. že s napráskáním zesnulého rakouského helmuta pošle úřadu rovnou jeho parte?

Mám tu 2 čerstvý fakt hutný pirátský kousky - D1 Rosice 23:50 +10 na 80 a obec, kde se 3/4 cesty jede lesem bez domů +12 na 50.

Ty Rosice jsou daleko na to, abych tam jel nahlédnout do spisu, tak jsem přemýšlel o takové zkratce. Zároveň tam nejsem majitel auta, takže ho nechci zbytečně prudit, aby to neskočilo do SprDele. Má turbo deathmut nějakou skrytou slabinu o které nevím, nebo by to mohlo projít.

Dík
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #1 kdy: 20 Srpna 2016, 22:10:45 »

Ještě jsem nezkoušel, ale uvažoval jsem o tom.Až bude příležitost vyzkouším. Jedu zatím klasiku. Nechám  rozjet sprdel a pak se slzou v oku servíruju parte.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #2 kdy: 22 Srpna 2016, 15:50:43 »

buqi> ano, bez toho parte - zatim bez reakce uradu (cca 8 mesicu).
Martin623> po rozjeti SprDele si, obavam se, muzes partem tak maximalne vytrit prdel ;-)
IP zaznamenána

smazany_uzivatel

  • Příspěvků: 0
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #3 kdy: 23 Srpna 2016, 06:56:32 »

Pizl: obáváš se zbytečně  :)
IP zaznamenána
smazany_uzivatel: autor tohoto prispevku z fora odesel. Jeho prispevky byly v ramci zachovani kontinuity temat presunuty pod tohle univerzalni jmeno.

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #4 kdy: 23 Srpna 2016, 10:45:45 »

Jouda22> je to mozne, obcas se mi to stava :-). Rad se necham poucit.
IP zaznamenána

buqi

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #5 kdy: 09 Září 2016, 16:10:48 »

Vývoj: Poslal jsem nacionále totmuta a zatím ticho po pěšině. Nestíhají - posílají 3 měsíce staré přestupky (teď mi přišla další výzva...naštěstí v době, kdy byl můj totmut ještě naživu, takže to bude stejná osoba - nechci budovat na jednom úřadě upíra z feratu). Do turbo totmuta jsem zatím nešel.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #6 kdy: 18 Září 2016, 14:06:35 »

No jasný to se hodí jeden helmut na více řízení. Počítej,že od napráskání se min. 2 měsíce nebude nic konat.
IP zaznamenána

Ja22

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #7 kdy: 06 Listopadu 2016, 16:57:16 »

Úřadu v Lysé n.L. jsem na výzvu doplněnou fotkou z jejich bonzáckého radaru umístěného na příjezdu od dálnice sice v obci, ale z jedné strany v lese, oznámil čerstvě mrtvého skutečného člověka a výsledek byl vynikající. Už se nikdy neozvali - víc než 2 roky. Bez parte, jen jméno a příjmení, datum narození a úmrtí, obec pobytu. Samozřejmě v zahraničí. Jejich formulářem, který mi poslali k vyplnění, jsem zatopil. Sprdel se nekonal. Vřele doporučuji, ohřál jsem se příjemně.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #8 kdy: 06 Listopadu 2016, 17:27:25 »

A je lepší u rakouského deathmuta tam psát ze uz nežije nebo počkat at se jim to vrátí se štítkem od rakouský pošty?
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #9 kdy: 06 Listopadu 2016, 18:01:39 »

Na co to úřadu ulehčovat, ať si na to přijdou sami  :)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #10 kdy: 06 Listopadu 2016, 18:06:33 »

Já bych počkal, ale né vždy se úředník orientuje v cizím jazyce. Při poslední akci v Podkrkonoší jsem musel se slzami v očích úředníkovi ten nápis přeložit. Je fakt,že poté následovala omluva a projev lítosti z úředníkovy strany, který jsem opětoval dábelským smíchem, hned jak jsem opustil kancelář.
IP zaznamenána

buqi

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #11 kdy: 22 Února 2017, 20:18:49 »

Jen info - zatím nic, zatím stačil cizinec, ani adresu nechtěli vědět. Tak uvidíme.
IP zaznamenána

tomasjedno

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #12 kdy: 07 Března 2017, 10:52:25 »

Já teď řeším podobný problém, nechci řešit nahlížení spisu 100 km daleko, chystám se to vyřešit tak, že týden po udání řidiče jim pošlu parte ještě než to preklopi na sprdel. Nevidím problém proč by to neměli vzít.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

Speeder

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #13 kdy: 28 Března 2017, 17:33:23 »

A je lepší u rakouského deathmuta tam psát ze uz nežije nebo počkat at se jim to vrátí se štítkem od rakouský pošty?

Nic se jim nevrátí, protože to tam vůbec nepošlou. S největší pravděpodobností to zmačkaj a zahodí. Já jsem teď taky v čekacím modu co jsem napráskal Helmuta z D1 Rosice. Jel tam někdy v září rychlejc a přišlo mi to až v únoru asi. A tenhle Helmut říkal, že mu v životě nic nepřišlo.
IP zaznamenána

tomasjedno

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Turbo deathmut
« Odpověď #14 kdy: 21 Dubna 2017, 07:28:57 »

Udělal jsem hrubou chybu u deathmuta, když jsem přehlédl datum úmrtí, které bylo rok před přestupkem. Parte jsem jim poskytnul sám. Úřad si to nenechal ujít a preklopil na sprdel a poslal příkaz. Řešený dvojprestupek je stání v protisměru a nezaplacene parkování, to se bude asi napadat špatně. Mám zaplatit nebo ma cenu jeste bojovat?

« Poslední změna: 21 Dubna 2017, 07:43:56 od tomasjedno »
IP zaznamenána