30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 5 6 [7]

Autor Téma: [LOST] Zadržený ŘP, policista tvrdil že jsem řídil a donutil mě podepsat spis  (Přečteno 45825 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 998
    • Zobrazit profil

Jak dopadlo ústní jednání?
IP zaznamenána

georg

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil

Jak dopadlo ústní jednání?

Ke všemu jsem se doznal a čekám až mi příjde vyjádření.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Tak to bylo rychlý jednání, stihl jste si aspoň sednout?  :D No, možná by nám nevadilo kdyby jste byl konkrétnější ale jak chcete no...
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil

Nechci tady moc spamovat. Precetl jsem si celou kauzu. Pro george:

Uvedom si jedno. Bez ohledu na to, jak ty celou situaci subjektivne vnimas, jsi v dost velkem pruseru a Tvuj pristup zejmena do budoucna predpovida pomerne progresivni zhorsovani. V kazdem pripade Ti tady nekolik velmi schopnych lidi velmi dobre radi. Nejenom s pripadem, ale i s tim hulenim vs rizenim.

Ty proste vubec neres, jestli Te nekdo oslovuje tak nebo jinak, Ty bud vdecny, v predklonu a vrat tomu foru cas, ktery Ti venovalo alespon tim, ze sem podrobne napises jak to probiha, a jak to dopadne.

Rada ode me: Az budes mit volny cas (co nejdrive), precti si tohle forum cele a alespon ziskej nejakou predstavu, jaka jsou Tvoje prava (ne jaka by mela byt podle Tebe, ale jaka jsou skutecne v teto zemi), jaka jsou prava policajtu a nauc se, jak alespon to, jak se problemum v budoucnosti vyhnout. Protoze si nejsem jisty, ze az za dalsich 14 dni udelas nejakou podobnou pitomost znovu a zase to v konfrontaci s policajty cele pokazis, ze uz Ti ti sami lide budou znovu pomahat.
IP zaznamenána

georg

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil

Takže jsem dnes převzal rozhodnutí.Výsledek je 30tis pokuta 1000 za správní řízení + 5000 za přibrání soudního znalce a zákaz řízení na 18 měsíců.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil

Nechápu těch 5000Kč za znalce. Dva znalci z psychiatrie?

Byl-li v řízení o přestupcích přibrán znalec z jiného oboru než psychiatrie, zvyšuje se paušální částka podle odstavce 1 o 1500 Kč; byl-li přibrán znalec z oboru psychiatrie, zvyšuje se paušální částka podle odstavce 1 o 2500 Kč.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 187
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Takže jsem dnes převzal rozhodnutí.Výsledek je 30tis pokuta 1000 za správní řízení + 5000 za přibrání soudního znalce a zákaz řízení na 18 měsíců.

Bylo by dobre, abyste  poskytl spis, abysme vedeli, jak v takovem pripade se urad k veci stavi. Budou tu jiste dalsi lide hledat pomoc v obdobnem pripade.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Nechápu těch 5000Kč za znalce. Dva znalci z psychiatrie?

Byl-li v řízení o přestupcích přibrán znalec z jiného oboru než psychiatrie, zvyšuje se paušální částka podle odstavce 1 o 1500 Kč; byl-li přibrán znalec z oboru psychiatrie, zvyšuje se paušální částka podle odstavce 1 o 2500 Kč.

To je úplně jedno. I kdyby to ouřada blbě spočítal, tak stejně tak blbě to nedal na trestňák. Takže bych to honem rychle zaplatil a hrál si na hodnýho ovčana. Rozhodně bych se neodvolával :-D
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil

Souhlasím s opasem, nechat to nabýt právní moci a zaplatit, ale podle mě ten poplateček za znalce lze rozporovat i dodatečně.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 309
    • Zobrazit profil

Lze napadnout odvoláním jen tu část výroku, který se týká nákladů řízení, samotné rozhodnutí o vině a sankci pak nabyde právní moci a řešit se budou už jen ty náklady. Ale kvůli dvěma tisícovkám z 30 bych v tom nešťoural - dopadlo to velmi příznivě, pokuta 30, tj. v dolní pětině zákonného rozpětí, je naprosto luxusní, uvážíme-li, že jsou v tom jsou absorbovány i ty další věci, za které by samostatně hrozila srovnatelná sankce. Na placení pokuty lze teď domluvit splátky a po 9 měsících lze žádat o vrácení ŘP.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Jelikož to řízení už asi skončilo.. můžeme to přesunout do uzavřených případů aby to viděli všichni?
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 5 6 [7]