30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Autor Téma: [LOST] Zadržený ŘP, policista tvrdil že jsem řídil a donutil mě podepsat spis  (Přečteno 45968 krát)

georg

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil

Já zvládám rozlišit kdy jsem pod vlivem a kdy nejsem ... ale je rozdíl kdy jsem pod aktivním vlivem, říkejme tomu doba kdy jsem zhulený, a dobou kdy jsem pod aktivním vlivem pro policisty(podle testerů), ale zhulený už dávno nejsem. Bylo mi jasné, že i kdybych 24 hodin nehulil, tak by mi tam stejně našli vyšší než limitní hodnotu, takže když mě stavěli po těch 7 hodinách po posledním zahulení tak jsem věděl že stejně nalízám. Jezdil jsem 4 roky (autem,na motorce, na fichtlu) a nikdy jsem neměl žádný problém, když mě zastavili policisté zkontrolovali si pouze doklady a stav vozidla, případně povinnou výbavu a dali mi dýchnout.Bohužel jsem na sebe jen blbě upozornil chybějící RZ.
IP zaznamenána

georg

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil

Jasně, jen jde o to aby pán, když už tam půjde sám co nejméně mluvil a byl pokorný. Obávám se aby jim ještě nepřipomněl že jel bez RZ a půl hodiny před tím málem někoho třeba sundal na přechodě když mu nedal přednost (například) a pak se s nima neháhadal když mu daj velkou pokutu že to nemá z čeho zaplatit. Když už tam půjde sám je potřeba se na to taky trochu připravit, je to tak trochu o psychologii to jednání. Ještě před chvílí si pán myslel že mu nemůžou sebrat motorku protože jí má v garáži, myslím že ouřada bude mít hezký den.

Ano a to si pořád myslím, protože bych to bud tak daleko ani dojít nenechal a motorku bych ještě před rozhodnutím o vydání přepsal na někoho jiného a nebo i kdyby už bylo vydáno rozhodnutí o vydání, tak se to dá vždycky ještě udělat jinak, aby mi vzácný veterán zůstal stát v garáži. Jediné o co bych přišel by byly doklady.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

Já zvládám rozlišit kdy jsem pod vlivem a kdy nejsem ... Bohužel jsem na sebe jen blbě upozornil chybějící RZ.
Počítejte s tím, že v době tabletové není daleko stav, kdy si nejen dálniční Kobra 11, ale i normální hlídka dopraváků (a časem třeba i pořádková policie) v reálném čase vyjede váš záznam z registru řidičů (třeba ještě před zastavením podle RZ, nebo v rámci kontroly dokladů). Takže vzhledem ke své historii, kterou právě píšete, je klidně možné, že budete lízat i při kontrolní kontrole prostě proto, že už jste v očích PČR známý hulič.

Jinak nechci dále rozdmýchávat emoce, ale to vaše rozlišení patrně není moc objektivní, ale i kdyby - jak byste si jinak než podle hladiny aktivního THC v krvi představoval objektivní zjištění, zda někdo je/není pod vlivem? Udělat mu na místě PET mozku a pak ty obrázky nechat nějakého šarlatána s certifikátem vykládat podobně jako kávovou sedlinu? Pokud jde o ty prahy, tj. 2 ng pro přestupek a 10 ng pro trestný čin, tak se samozřejmě lze dohadovat, jestli to je nebo není vhodně nastaveno, ale úplně stejně probíhá už od nepaměti debata o tzv. nulové toleranci alkoholu (který je u nás rozšířen, tolerován i zneužíván řádově více, než THC) a pokud vím, tak zatím se ještě nikomu, kdo přijímá tekutiny výhradně ve formě lahváče, nepovedlo ukecat, že jeho permanentní hladinka kolem 0,8 promile je v pohodě ... i když bych klidně věřil, že fakticky nemusí být více nebezpečný než náhodný střízlivý řidič. Řízení motorových vozidel není nezadatelné lidské právo, pokud si někdo dobrovolně zvolí chronické hulení, tak holt toho času v ČR musí počítat s tím, že buď nebude řídit, nebo bude s permanentním rizikem, že z toho bude mít čím dál větší nepříjemnosti.
« Poslední změna: 22 Srpna 2016, 13:40:10 od hh »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

Ano a to si pořád myslím, protože bych to bud tak daleko ani dojít nenechal a motorku bych ještě před rozhodnutím o vydání přepsal na někoho jiného a nebo i kdyby už bylo vydáno rozhodnutí o vydání, tak se to dá vždycky ještě udělat jinak, aby mi vzácný veterán zůstal stát v garáži. Jediné o co bych přišel by byly doklady.
Předně se omlouvám za vyvolanou paniku, fakt, že jde v rámci uloženého trestu rozhodnout i o propadnutí věci, jsem zmínil do počtu v odpovědi na přímou otázku, zatím ve fázi trestního řízení nejste a u dopravních ohrožujících deliktů by navíc tento druh trestu byl velmi neobvyklý.

Nicméně pokud už by k tomu soud přistoupil, tak představa, že to nějak uděláte, aby vám ta věc přesto zůstala v garáži, je těžce iluzorní. Možná tak na nějakém tajném místě, kam byste se na ni chodil dívat (poté, co byste si odkroutil toho půl roku natvrdo za mařenu).
IP zaznamenána

georg

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil

blbost ... vezmu jiný stroj předělám štítky a motorka mi zůstane doma
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil

Vy jste dobrý číslo, všechno víte dvakrát líp než lidi, kteří už to x krát viděli zblízka v praxi. Myslel jsem, že jste sem přišel pro rady (které jste ostatně dostal), pokud se tu chcete dohadovat o tom, jak snadno přechytračit OČTŘ, tak by bylo možná dobré si to nejdřív z roviny vlhkých snů posunout do reality.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Pan kolega si patrně nepřišel pro radu, ale machrovat  ::)
Ale tak co, budiž mu to přáno...

Georg, jsi fakt borec, máš to všechno perfektně nastudovaný a tady si musíš už jen dopilovat detaily. Jinak to máš fakt v malíku a tvoje názory jsou ukázkou jasných a nezpochybnitelných argumentů. Spokojen? :-D
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Já zvládám rozlišit kdy jsem pod vlivem a kdy nejsem ... ale je rozdíl kdy jsem pod aktivním vlivem, říkejme tomu doba kdy jsem zhulený, a dobou kdy jsem pod aktivním vlivem pro policisty(podle testerů)

Aspoň při těch dvou kontrolách jste jednoznačně pod vlivem byl.. ta první.. krevní test nejsou pasivní metabolity, ale jen aktivní THC.. a když to bylo 45ng/ml a "stav vylučující způsobilost" na trestný čin je od 10ng/ml tak asi není o čem..
ta druhá byla 7 hodin po vykouření jointu.. a nezpůsobilost k řízení po marihuaně podle doktorů trvá 12-24 hodin..

Jezdil jsem 4 roky (autem,na motorce, na fichtlu) a nikdy jsem neměl žádný problém

Dá se mít štěstí dlouho.. i s chlastem bych věřil že se dá jezdit pravidelně pod vlivem a 4 roky mít štěstí..
Ale teď už to nejsou 4 roky a žádný problém, ale 4 roky a 2 problémy..
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

... Ale teď už to nejsou 4 roky a žádný problém, ale 4 roky a 2 problémy..

A navíc spadnul fízlům do databáze a jak jeho SPZ zaznamená kamera, už po něm půjdou, protože u něj budou mít v databázi černý puntík.
A že to tak funguje jsem si ověřil. Když jezdím svým autem, tak mě staví minimálně. Když jsem měsíc jezdil autem kamaráda, co má zákaz, tak mě stavěli aspoň jednou týdně.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Kolikrát kvůli známejm firmám jezděj pomahači kolem baráku kde dotyčnej bydlí a jen čekaj kdy sedne do auta, pomahači z prahy z pětky vědí o co jde, dotyčného pak klepetama spoutaj k kavičce a dvě hodiny vyšetřujou, když pak pomahači odvážej auto pachatele tak samozřejmě ho celý vyberou a hezky se povozej, protože jindy v takovejch kárách nemaj možnost se za svůj ubohej život svést. Aby toho nebylo málo vezmou si od řidiče se zákazem bezdůvodně daktilky a vytřou mu hubu na dna.

Ne, nedělám si prdel.
« Poslední změna: 22 Srpna 2016, 19:28:32 od t4455 »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

blbost ... vezmu jiný stroj předělám štítky a motorka mi zůstane doma

Ok, koukám že je pro Vás nejdůležitější aby Vám nevzali toho bezcennýho fichtla. Tak v tom případě Good luck! Tady je to asi ztracený ale jestli chcete být trochu užitečnej můžete to ústní jednání nahrát na diktafon a pak to sem hodit, my se rádi něčemu přiučíme, díky.
IP zaznamenána

georg

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil

Pro někoho bezcenný, pro někoho ne.Ale to vám asi těžko vysvětlím, když k tomu nemáte žádný citový vztah :) Když tedy tak machruji a mám se přenést do reality, zdělte mi jediný důvod, proč bych nemohl na motocyklech jen zaměnit identifikační štítky, kdyby došlo k rozhodnutí o vydání.

Jediné nechápu, co vás všechny staví do takové povýšenecké pozice .. třeba mi to někdo objasní
« Poslední změna: 22 Srpna 2016, 21:44:26 od georg »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Achjo, myslím že máte úplně jiný starosti ale ok, motorka, auto, pro mě je to jen kus plechu...taky mám na chatě někde jednoho mustanga pod plachtou (snad tam ještě někde je) jezdil jsem na něm když mi bylo 14 nebo 16, po silnici, bez řidičáku, bez helmy, dneska se s ním z nostalgie svezu jednou za tři roky s helmou, s papírama, nejsem u toho pod vlivem chlastu nebo drog a tím to končí. Kdybych byl v situaci jako vy, tak toho mustanga vemu, hodím ze skály, přestanu hulit a vemu konečně rozum do hrsti.

Povýšeneckou pozici tu nikdo nemá, všichni se vám tu snažej ve svým volným čase a zdarma poradit aby jste dopadl co možná nejlépe a vy tu řešíte jak zachránit jednoho mustanga, mustanga kterej se dá koupit na internetu za 3 000kč ale možná bych radši řešil to že Vám hrozí TČ (vzhledem k tomu že jste recidivista můžete jít opravdu do tepláků na pár měsíců) a pokuta 50 000kč + ale už jednou Vám papíry sebraly, evidentně jste nepoučitelnej ale měl by jste si uvědomit že v tom neumíte chodit, takže bych buď přestal dělat kraviny nebo když už je udělám tak mlčím a poslouchám rady zkušenějších a jsem na to připraven. To znamená že když jedu pod vlivem, tak musím být připraven na to, že na řešení toho problému budou potřeba prachy. Vy nemáte ani peníze, ani zkušenosti, hlavně že máte čas na vymejšlení toho jak vyměníte štítky.
IP zaznamenána

georg

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil

Chtěl bych vidět kde na internetu koupíte kompletního komplet originálního pionýra s origo lakem a origo chromama jak novýma a ještě s doklady za 3000, ale ok. Takový motocykl už má spíše historickou hodnotu která penězi vyčíslit nejde :)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

t4455: Ber to v klidu, život je otázkou priorit. Někoho je prostě názoru, že by si měl na chlast a fet dávat bacha, ale tady mistr světa je v pohodě nahulenej a zajímá ho jen to, jak nepřijít o fichtla. Já bych mu to nebral, asi je to pro něj důležitý  8) Sice to taky nechápu, ale beru to jako jeho věc.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7