30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Přišel mi příkaz - po japonci - prosím o rychlou radu, končí odvolací lhůta  (Přečteno 5064 krát)

matata

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil

Zdravím,
ve zkratce:
- 10/2015 stní na místě pro dárce krve
- poslal jsem že auto řídil můj Japonský přítel
- ted mi do schránky hodili dopis, kde je psáno...


Podle mě toho Japonce vubec neobeslali nebo co myslite? Co mam ted prosim delat?

Dalsim problem je toto: Datum na dopise je 15.9.2016. Pokud o doručení poštou byl 16.9. Dopis jsem si nevyzvedl a vhozen do schránky mi byl až včera. Od kdy se počítá začátek lhůty pro podání odporu? Děkuji moc.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil

Asi jde o příkaz. Pokud dobře počítám, pak je dnes poslední den na podání odporu.

viz http://www.hrusovany.cz/lhutniky-pro-rok-2016/d-5372

Bez kopie spisu asi nikdo více nevymyslí.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil

nahlédněte do spisu a nebo si zajistěte jeho kopii. Teprve pak zjistíte, zda-li japonce obeslali (a jak, pokud v češtině, pak mají smolíka) či nikoliv.
Pořád můžete hrát i na to, že jste byl na odběru krve a že Vás vezl. Odběr se nemusel realizovat, protože nakonec se Vám třeba udělalo šoufl či jste byl mírně nachlazen a poslali Vás domů…
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Tak hlavně dneska poslat odpor, tím nic neriskuješ, protože dražší už to nebude.
IP zaznamenána

matata

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil

Dobře, díky moc.
Na co přesně mám nárok? Aby mi komplet kopii spisu poslali někam na adresu nebo mam jen moznost nahlednout na magistratu? Co presne jim mam ve zkratce napsat?
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=485.0

Při kopírování a zasílání poštou mohou chtít úhradu nákladů. Proto je dobré toto modifikovat na zaslání v el. podobě mejlem.
Popřípadě, pokud máte DS tak https://www.30kmh.cz/index.php?topic=486.0
IP zaznamenána

matata

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil

Díky moc - takže:
Tímto v souladu s ust. § 150 odst. 3 zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu, v zákonné lhůtě podávám odpor

proti příkazu o uložení pokuty, vydanému dne 15.9.2016 výše uvedeným správním orgá-nem pod výše uvedeným č.j.

Dále žádám v souladu s § 13 zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím., o podání infor-mace k řízení č.j.. xxx

S odkazem na § 15 odst. 4., zák. č. 500/2004 Sb. správní řád., požaduji zaslání kompletní kopii spisu formou elektronické pošty na adresu xxx.

 V rámci naplnění zákona o svobodném přístupu k informacím a zásady veřejné správy jako služby oče-kávám Vaše kladné vyřízení.



Je to ok?
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

mělo by stačit: Podávám odpor, zmrde úřednickej. číslo jebací a podpis
IP zaznamenána