30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: Nechcipokutu.cz - ZMRDI  (Přečteno 21309 krát)

admin

 • Administrator
 • *****
 • Příspěvků: 2
  • Zobrazit profil
Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« kdy: 21 říjen 2013, 12:13:12 »

Dobrý den,

rád bych zde popsal své zkušenosti se službou Nechcipokutu.cz. Třeba mi někdo poradí - viz  níže.

Jako "manager" je na jejich stránkách (nechcipokutu.cz) uveden jakýsi Petr Kocourek. Doménu vlastní společnost FLEET Control, s.r.o., kde je jediným jednatelem i vlastníkem také Petr Kocourek. jelikož je pánovi 22 let, nepředpokládám, že by měl nějaké právní nebo jiné vyšší vzdělání.

Je jasné, že jsem udělal chybu, když jsem před cca rokem a čtvrt poslal poplatek pro aktivaci služby "pojištění pokut" a nějak moc jsem si nezjišťoval pozadí. Byli všude v médiích, což trochu navozovalo dojem velké společnosti. Dle mých zkušeností a informací z internetu se jedná o "one man show" z paneláku (http://nadrevo.blogspot.cz/2012/07/pozor-na-projekt-nechcipokutucz.html).

Někdy v 6/2012 jsem si zaplatil poplatek na "pojištění pokut". Hned 7/2012 jsem byl zachycen na dálnici pro vysokou rychlost. Dle návodu vše naskenováno a posláno. Ještě jsem na magistrát posílal plnou moc, aby za mě mohli jednat. Pak se nic nedělo, uběhl rok a já předpokládal, že se případ vyřešil (prekluze).

Pánovi jsem zaplatil někdy v 8/2013 další poplatek a požádal jsem ho, jestli by mohl příště více komunikovat o případu, že nemám absolutně přehled co se v případu děje. To jsem to ještě bral za jejich profesionalitu, že nechtějí zatěžovat klienta a vše řeší ein zwei.

V 10/2013 mi přišlo z magistrátu "vyrozumění o nedoplatku", které jsem zase naskenoval, že asi došlo k nějakému omylu. To mi ještě pán zvedl telefon s tím, že  se "to stává", že magistrát občas přehlédne "nějaké doručení".

To už mi začalo být jasné, že je průser. Dál už mi byl telefon jen "vytípáván" nebo ho zvedala nějaká slečna. Slibovala, že pán zavolá a bla bla bla... Vtipné je, že mi tvrdila, že mají kancelář (kam bych mohl dojet a vše slušně vyřešit), ale nepamatuje si kde ji  mají :).

Z mého pohledu to je tak, že mi pán dluží 2 x poplatek 1500,-  + poslední pokutu magistrátu, kterou asi zaplatím, aby mi exekutoři nevytrhli z obýváku televizi. Vše dohromady je vyšší než 5.000,-  Kč. Klidně na pána podám trestní oznámení nebo něco podobného, ať se taky trochu potí. Jen s tím nemám zkušenosti. Kdyby někdo poradil, jak to nejlépe a neefektivněji udělat, budu rád. Případně kdyby  někdo věděl o právníkovi, který by se tím chtěl zabývat (samozřejmě komerčně), budu také rád.

KBL
IP zaznamenána

D-FENS

 • Příspěvků: 17
  • Zobrazit profil
Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« Odpověď #1 kdy: 07 Listopad 2013, 20:51:41 »

Dodávám pouze, že negativních referencí na tuto firmu mám více. Například požadují po svých klientech zcela nesmyslné věci.
IP zaznamenána

mcsoap

 • Příspěvků: 318
  • Zobrazit profil
Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« Odpověď #2 kdy: 15 Leden 2014, 09:24:20 »

Tak to můžu potvrdit.

Jedna pokuta už se vymáhá, za druhou mi teď sebrali papíry. Nechcipokutu nic neřeší, vlastní vinou (nezjistil jsem si, co jsou zač), jsem se dostal do průseru.
IP zaznamenána

Zlatka

 • Příspěvků: 1
  • Zobrazit profil
Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« Odpověď #3 kdy: 26 červen 2015, 18:10:16 »

Poslední reakce na téma Nechcipokutu.cz neboli Fleet Control s.r.o. neboli Motoristická vzájemná pojišťovna neboli resenipokut.cz je zde víc jak před 120 dny - proto bych ráda toto téma oživila a všechny důrazně před touto společností varovala. Nepomůžou Vám!!! Pokud budou něco dělat, tak jen psát omluvy a odvolání, což vás ve finále před ničím neochrání, jen Vám to zavře ve finále pak jakkoli reagovat a bránit se.
Jejich vystupování vůči klientovi je nekomunikace, neodpovídání na emaily (pokud se to ovšem netýká jak a kam uhradit peníze) a když už se dovoláte, slečna vás vždy odbude stejně, že se řeší, že předá a že vám do druhého dne odpoví.
Podáváme stížnost na obchodní inspekci za poškození klienta a všem, kteří již bohužel také měli "tu čest" s výše uvedenými, doporučuji to samé, případně zvážit i podání trestního oznámení s požadavkem o náhradu škody.
IP zaznamenána

xbedla

 • Příspěvků: 2
  • Zobrazit profil
Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« Odpověď #4 kdy: 02 Srpen 2015, 20:41:21 »

Drobné mediální bububu /na kvalitním serveru/ pro potencionální odbojné jedince. Je ale vidět že protistrana se snaží sledovat trendy, je potřeba udržovat náskok před Bocánem a spol.. 
http://www.novinky.cz/domaci/376586-pokuty-neplatte-v-klidu-odjedte-lakal-portal-ridice-na-beztrestnost.html
IP zaznamenána