30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nechcipokutu.cz - ZMRDI  (Přečteno 41792 krát)

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« kdy: 21 Října 2013, 12:13:12 »

Dobrý den,

rád bych zde popsal své zkušenosti se službou Nechcipokutu.cz. Třeba mi někdo poradí - viz  níže.

Jako "manager" je na jejich stránkách (nechcipokutu.cz) uveden jakýsi Petr Kocourek. Doménu vlastní společnost FLEET Control, s.r.o., kde je jediným jednatelem i vlastníkem také Petr Kocourek. jelikož je pánovi 22 let, nepředpokládám, že by měl nějaké právní nebo jiné vyšší vzdělání.

Je jasné, že jsem udělal chybu, když jsem před cca rokem a čtvrt poslal poplatek pro aktivaci služby "pojištění pokut" a nějak moc jsem si nezjišťoval pozadí. Byli všude v médiích, což trochu navozovalo dojem velké společnosti. Dle mých zkušeností a informací z internetu se jedná o "one man show" z paneláku (http://nadrevo.blogspot.cz/2012/07/pozor-na-projekt-nechcipokutucz.html).

Někdy v 6/2012 jsem si zaplatil poplatek na "pojištění pokut". Hned 7/2012 jsem byl zachycen na dálnici pro vysokou rychlost. Dle návodu vše naskenováno a posláno. Ještě jsem na magistrát posílal plnou moc, aby za mě mohli jednat. Pak se nic nedělo, uběhl rok a já předpokládal, že se případ vyřešil (prekluze).

Pánovi jsem zaplatil někdy v 8/2013 další poplatek a požádal jsem ho, jestli by mohl příště více komunikovat o případu, že nemám absolutně přehled co se v případu děje. To jsem to ještě bral za jejich profesionalitu, že nechtějí zatěžovat klienta a vše řeší ein zwei.

V 10/2013 mi přišlo z magistrátu "vyrozumění o nedoplatku", které jsem zase naskenoval, že asi došlo k nějakému omylu. To mi ještě pán zvedl telefon s tím, že  se "to stává", že magistrát občas přehlédne "nějaké doručení".

To už mi začalo být jasné, že je průser. Dál už mi byl telefon jen "vytípáván" nebo ho zvedala nějaká slečna. Slibovala, že pán zavolá a bla bla bla... Vtipné je, že mi tvrdila, že mají kancelář (kam bych mohl dojet a vše slušně vyřešit), ale nepamatuje si kde ji  mají :).

Z mého pohledu to je tak, že mi pán dluží 2 x poplatek 1500,-  + poslední pokutu magistrátu, kterou asi zaplatím, aby mi exekutoři nevytrhli z obýváku televizi. Vše dohromady je vyšší než 5.000,-  Kč. Klidně na pána podám trestní oznámení nebo něco podobného, ať se taky trochu potí. Jen s tím nemám zkušenosti. Kdyby někdo poradil, jak to nejlépe a neefektivněji udělat, budu rád. Případně kdyby  někdo věděl o právníkovi, který by se tím chtěl zabývat (samozřejmě komerčně), budu také rád.

KBL
IP zaznamenána

D-FENS

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« Odpověď #1 kdy: 07 Listopadu 2013, 20:51:41 »

Dodávám pouze, že negativních referencí na tuto firmu mám více. Například požadují po svých klientech zcela nesmyslné věci.
IP zaznamenána

Zlatka

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« Odpověď #2 kdy: 26 Června 2015, 18:10:16 »

Poslední reakce na téma Nechcipokutu.cz neboli Fleet Control s.r.o. neboli Motoristická vzájemná pojišťovna neboli resenipokut.cz je zde víc jak před 120 dny - proto bych ráda toto téma oživila a všechny důrazně před touto společností varovala. Nepomůžou Vám!!! Pokud budou něco dělat, tak jen psát omluvy a odvolání, což vás ve finále před ničím neochrání, jen Vám to zavře ve finále pak jakkoli reagovat a bránit se.
Jejich vystupování vůči klientovi je nekomunikace, neodpovídání na emaily (pokud se to ovšem netýká jak a kam uhradit peníze) a když už se dovoláte, slečna vás vždy odbude stejně, že se řeší, že předá a že vám do druhého dne odpoví.
Podáváme stížnost na obchodní inspekci za poškození klienta a všem, kteří již bohužel také měli "tu čest" s výše uvedenými, doporučuji to samé, případně zvážit i podání trestního oznámení s požadavkem o náhradu škody.
IP zaznamenána

xbedla

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Nechcipokutu.cz - ZMRDI
« Odpověď #3 kdy: 02 Srpna 2015, 20:41:21 »

Drobné mediální bububu /na kvalitním serveru/ pro potencionální odbojné jedince. Je ale vidět že protistrana se snaží sledovat trendy, je potřeba udržovat náskok před Bocánem a spol.. 
http://www.novinky.cz/domaci/376586-pokuty-neplatte-v-klidu-odjedte-lakal-portal-ridice-na-beztrestnost.html
IP zaznamenána