30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Namisto pomoci - pokuta  (Přečteno 12212 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Namisto pomoci - pokuta
« Odpověď #15 kdy: 22 Června 2016, 20:16:01 »

Já se na to takhle nedívám. Při představě, že to do ní napálí moje rodina a ona bude argumentovat, že zapomněla na trojúhelník, protože byla v šoku - to jí prostě neomlouvá. Je to situace, do které se jako řidič můžete dostat kdykoliv a jako řidič ji musíte zvládnout. Policie podle mě nepochybila s udělením pokuty (nijak se jich nezastávám, obyčejné napomenutí s domluvou by stačilo), ale s tím, že v takové situaci neposkytli žádnou další podporu. Nic by je nestálo se postavit 100 metrů za ní a rozblikat, než se situace vyřeší - zvlášť když už viděli že to je nějaká pipina co nevnímá okolí a nezajímá ji, že není vidět. To mě na jejich chování vadí, protože to ukazuje, že je nic jinýho nezajímá, jenom čárky. Kdyby totiž ten trojúhelník na silnici položila, tak by se na ni prostě vysrali a nechali ji tam stejně.
Pokaváď vaše rodina přehlídne auto na blikačkách a ještě se nezvládne držet ve dvou jízdních pruzích za nízkýho nočního provozu, tak na té silnici asi nemá co dělat. Na D1 sem včera potkal několik aut na blikačkách v obou směrech, viděl jsem je bez problémů a to myslím taky ani jeden z nich neměl trojúhelník. Pokud jo, tak to potvrzuje, že je stejně na piču, protože si toho člověk nevšimne. Kór když většina expertů si ho dá asi 20 m za auto (na dálnici je absolutní minimum tak 100).

Druhá věc je, že tahle sračka bez odstavnýho pruhu, kde ještě je v některých úsecích svodidlo z obou stran a tak asii metr místa, je kuva nebezpečnej bordel, ktere se v životě neměl nikdy stát dálnicí, protože neplní dálniční parametry ani z rychlíku. Asi něco jako R7 s těma nájezdama bez připojovacího pruhu, stopka a rovnou do pravýho kde se nově jezdí kolo třicet. Za tohle je na místě všechny, kdo v tom měl prsty, od toho vohrnutýho čuráka nahoře počínaje, pověsit za koule do průvanu. Zatím se vohnouti nezmohli ani uvědomit, co se to kurva stalo a že tím ten kokot maskuje neschopnost opravdu postavit NOVÝ úseky dálnice.

edit: a pokud by se to stalo na dálnici, neváhal bych zavolat fízly aby to označili, než pneu vyměním ...
Tak zrovna na té R7 vám označí hovno, protože co to ten ukrajinskej kokot narval v odstavným pruhu přes kilo do šipky (byly tam už kolony po jiné nehodě), tak žádný funkční šipky nemaj. Dělá se výběrový řízení, tak můžeme počítat cirka koncem příštího roku. A šipky dává správa silnic, ne opičky. Leda by měly blikací dodávku, ale těch je taky minimum.
« Poslední změna: 22 Června 2016, 20:19:36 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Namisto pomoci - pokuta
« Odpověď #16 kdy: 23 Června 2016, 00:13:16 »

Joo jako kdyz me nechalo auto na D1..sel jsem dat ve veste trojuhelnik, prijela fizlovska dodavka a ze pry mi pomohou pokud mam lano..nechali me vyndat celej kufr veci na dalnici a kdyz jsem ho nemel, rekli ze taky nemaji a jeli dal..to ani nevedeli, ze uz jsem mel odtah par km od mista poruchy..velke diky jim za nic

 ;D ;D ;D .. a nebyla to v tomhle případě tvoje chyba, žes neměl lano?  ;D ;D


Tak zrovna na té R7 vám označí hovno, protože co to ten ukrajinskej kokot narval v odstavným pruhu přes kilo do šipky (byly tam už kolony po jiné nehodě), tak žádný funkční šipky nemaj. Dělá se výběrový řízení, tak můžeme počítat cirka koncem příštího roku. A šipky dává správa silnic, ne opičky. Leda by měly blikací dodávku, ale těch je taky minimum.
Je mi jedno jestli mi to označí šipkou nebo si za mě stoupnou na majákách ...
« Poslední změna: 23 Června 2016, 00:18:47 od zceyee »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Namisto pomoci - pokuta
« Odpověď #17 kdy: 23 Června 2016, 00:23:33 »

Tak ja nevim, ale v povinne vybave nebylo a neni. Samozrejme od te doby ho jiz mam..mne to bylo fuk, jak rikam, odtah byl na ceste, ale pristup policajtu se mi uplne nelibil..kdyz uz me mermomoci chteli odtahnout, cekal bych, ze budou mit svoje
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Namisto pomoci - pokuta
« Odpověď #18 kdy: 23 Června 2016, 09:39:30 »

Nedělám si iluze o tom, že orgáni neprofitují z odtahů. Asi stejně jako neprofitují z mrtvol.
IP zaznamenána