30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Skandál v uniformě: Ožralý policista vláčel dívku (19) za vlasy po silnici!  (Přečteno 1377 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil

Proč tomu říkají skandál? Identicky se fízlové chovají pořád, lhostejno zda opilí či neopilí.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil

To není skandál  :( takové jednání můžeme očekávat od každého věšáku uniformy. Za chvilku se to zamete pod koberec. Zkusme tedy každý z fóra napsat svůj dotaz106 na PČR (jakýkoli) a trošku více je zahltit, ať poznají nenásilnou represi  8) Já za sebe to zkusím  a připomenu jim jejich různá zakleknutí v covidu.
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-svedkyne-o-opilem-policistovi-napadli-i-s-pritelkyni-sedm-lidi-40464222

Popisuje tam i typické chování nadlidí - baví se v klidu s kámošem, který mlátil lidi, a říkají, že se to zamete pod koberec.
IP zaznamenána

Zox

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil

To už opravdu není normální. A Rakušanova hlavní starost je, aby nebylo poškozeno jméno policie.
IP zaznamenána

se777

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

To jsem vůbec nečekal, jak rychle se to video rozšíří do všech médií. Tak snad ten závěr nedopadne stejně blbě jako v tom plzeňském případě "kurva kundo". Zajímalo by mne, jestli ten GIBS volal někdo ze svědků.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

Tak alespoň máme nové motto, "Kurva ty kundo" se okoukalo, nový favorit je "Jménem zákona, ať natáhne ty nohy"...budou si to teď psát na auta místo toho pomáhání?
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil

„Lásko, klekni na ni,“ pobízí přítelkyni policista.

Aneb fízlí pár si vyrazil na rande.
IP zaznamenána

se777

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

Ten pochůzkář prej měl problémy už v minulosti, na Černém Mostě vytáhnul hromovou hůl na bývalou přítelkyni. https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-krimi/781361/opily-policista-ktery-vlacel-divku-19-za-vlasy-dalsi-podezreni-tasil-zbran-na-expritelkyni.html
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

ale líbí se mi, jak se k tomu postavil jako chlap a už je na nemocenský
není ona to nějaká ta výmluva nebo jak to říkali...
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

zatím se to vyvíjí až podezřele...
asi pan ministr "pustí" plebsu jednu ovečku...
a pak ji najdou nějaké klidné místečko u hudby nebo tak  :-X
ale systémově se nic nezmění...
IP zaznamenána