30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Sprdel turbo na druhou?  (Přečteno 17155 krát)

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #15 kdy: 28 Června 2016, 14:04:41 »

Jestli měřili Polcamem, tak by mě zajímalo, jak to vozidlo zautomatizovali  ;D
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #16 kdy: 28 Června 2016, 18:28:20 »

Omlouvam se. Radar je UnicamVELOCITY3, výrobce CAMEA, takže to je asi v pořádku. Už toho tady mám načteno, že se mi to plete.

To, že spis není vedený tak, jak má být, jsem do protokolu neuvedl. Moje chyba. Necham si to na ústní jednání, kde je zkusím pár vecmi trochu podráždit a na dotazy odmítnu odpovídat, na konci požádám o lhůtu na vyjádření, to jim pak donesu na podatelnu.

Ústní jednání si budu nahrávat. Musí na moji žádost zaprotokolovat slovo od slova, které na jednání padne?
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #17 kdy: 21 Července 2016, 13:44:04 »

Ústní jednání bylo tristní a zdaleka překonalo to, co jsem čekal. Referent neví, která bije, když se malinko odbočí od nalajnovaného schématu, nebo - a to by bylo horší - plánoval podraz, kdy v protokolu nestanovil termín na moje písemné vyjádření a rovnou konstatoval, že zjištěním skutkového stavu věci, o němž nejsou pochybnosti, má dostatek podkladů pro rozhodnutí.

Kdyby si referent nezavolal nadřízeného, se kterým jsme se dohodli během 5 minut, tak jsme tam byli ještě pozítří, předtím jsme protokol přepisovali 7x !!!, protože tam bylo pokaždé něco, co si navzájem odporovalo a já si nebyl jistý, jestli je to pro mne dobře, nebo špatně. Kdyby tam byl nějaký zkušený bijec, asi by si šéfíka referent zavolal dřív a nebylo by tak veselo.

Jinak klasika, poučení o právech, které proběhlo až po mojí námitce do protokolu a několik dalších věcí, které zatím nebudu uvádět, je to živé. Jedno je mi jasné, jdeme na MD, nebo referent spáchá seppuku skartovačkou... jeho kolegové se vrátili z oběda, který mu utekl a to ještě chudák nevěděl, že tam budeme ještě další hodinu konstruktivně debatovat... skoro tři hodiny jsem tam byl  8), dobrá škola.
IP zaznamenána

jayteeniel

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #18 kdy: 21 Července 2016, 22:06:46 »

Koukám, že v Praze možná nejsou tak aktivní při řešení blbostí jako parkování, ale při překročení rychlosti se děje hned úplně jiná pohádka :D Držím vám palce ať to dohrajete zdárně do konce :)
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #19 kdy: 25 Července 2016, 17:20:33 »

Moc děkuji jednomu místnímu členovi za uvedení některých věcí do správných mantinelů.
I když se člověk snaží mít načteno, v diskusích jsou různé případy a co je někde zásadní, může být jinde marginální záležitost.

Zdárné to už je, vzdělal jsem se ve spoustě věcí a to je nejvíc.
Asi bude v Praze lépe, na ústním jednání jsem viděl stoly s novými místy, kde leželo něco jako "příručka nováčka, vítej v kolektivu"
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #20 kdy: 13 Září 2016, 23:53:52 »

Jde se na MD.
Kdyby někoho zajímalo (nebo se našel ochotný kontrolor, byl bych jen rád), v příloze moje odvolání, anonymizované v notepadu. Necelých 5 stránek ve wordu, snažil jsem se být věcný.

Jen nemám šajn, jestli přiložit CD se záznamem ústního jednání, v odvolačce jednu drobnost z něj zmiňuji, ale není to nic zásadního... asi se na to vydlábnu, 180 minut záznamu by každého asi jen vyděsilo.



IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #21 kdy: 15 Září 2016, 10:20:00 »

Když někoho vyděsí odvolání a šoupne ho na dno šuplíku, tak to není vůbec špatné  ;)
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #22 kdy: 15 Září 2016, 11:00:04 »

Původní kostřičku jsem upravil, učesal a doplnil. Některé odstavce jsem přeskupil, aby byly v logičtějším celku, je lepší nechat dokument chvíli odležet. DVD jsem nakonec vypálil, myslím, že poslechy Fidela v jeho nejlepší éře byly zábavnější, ale třeba se najde masochista, co si to pustí.

EDIT: v některých případech možná úředníci čekali na prekluzi toužebněji, než domnělí viníci a nevím, jak by si někdo obhájil 4-letou šuplíkovou uloženku. Teď do toho (v Praze) vletí parkovací zóny, uvidíme, na magistrátu nabírají.




« Poslední změna: 15 Září 2016, 11:32:17 od asmodeus »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #23 kdy: 17 Února 2021, 18:36:32 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel turbo na druhou?
« Odpověď #24 kdy: 23 Února 2021, 13:16:52 »

WIN.

Paní Mandová nasekala tolik chyb, že mi bylo snad i líto, že to vyhnilo na MD...
IP zaznamenána