30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36

Autor Téma: Opicejní prasba aneb „fesele opraski“  (Přečteno 285982 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #450 kdy: 01 Listopadu 2020, 23:41:32 »

A požádat je, ať mě oni neohrožují se zbraní v ruce (pokud si to sami nahrávají na telefon).
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #451 kdy: 02 Listopadu 2020, 00:00:48 »

Taky už jsem fízla ohrožoval telefonem v ruce.

https://youtu.be/vJH_EaWvk8k
IP zaznamenána

Yea

  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #452 kdy: 02 Listopadu 2020, 09:37:20 »

Oni jedou podle mě dle tr. zákona kde je zbraň definována: cokoli, čím je možno učinit útok proti tělu důraznějším. Technicky je možno pod pojem zbraň tedy dosadit např. i list papíru, jelikož s ním lze lépe řezat kůži či oční bulvu, než dlaní či pěstí. Na druhou stranu technicky vzato je ta formula správná. Mělo by se s píše rozlišovat dle situace - je asi rozdil když fízl buzeruje nekoho kdo má v ruce kladivo a ještě s nim v gestech máchá, nebo buzereje někohod kdo drží telefon a natíčí si onu buzeraci. Nicméně vždy je možnost, že někomu rupne v bedně a onen telefon použije k domlácení onoho protějšku. Tedy uplně tu větu upravit z hlediska TRZ asi enpůjde, pak by pozbyla významu.

Když narazíte na paranoika nebo kokota, tak je to asi pro vás past, nicméně osobně jsem také toho názoru, že není problém ten telefon dát do kapsy či odložit někam bokem se zapnutým nahráváním. Jde tu o záznam zejména té komunikace, to video na youtube už neni uplně nutné. V případě, že jste někde na odlehlejším místě bezezsvědků je naopak asi i lepší aby fízl o nahrávání nevěděl, tam pak hrozí klidně i nějaké ukradení telefonu a akládačka v určitých situacích, klidně si je dokážu představit
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #453 kdy: 02 Listopadu 2020, 10:12:48 »

Máš pravdu, zabít se dá i holýma rukama, ale zkoušel jsi hodit tím placatým smartphonem? Chová se to za letu podobně jako vajíčko, trefit tím cíl, je zhola nemožné!
Pak v tomto konkrétním případě: 1 pán ragetické postavy, věku cca 60 let, oproti němu komando 4 policajtů ve složení: jedna policajstká blbka, vedle ní další policajt a asistují jim 2 těžkooděnci, fakt si někdo myslí, že ten pán je pro ně hrozbou? Jsem zvědavý co mi na moje otázky odpoví ředitelství PČR.

Zákon vždy hovoří o přiměřenosti, jenomže zrovna pražské ředitelství se snaží krýt podřízené i tím nejhloupějším způsobem, neexistuje, že by přiznali chybu, takže se chovám stejně, a při každém kontaktu jim je pořádně školím, je na nich vidět, jak jsou překvapení, že si z nich každý nesedne na zadek, když jim šéfové říkají, že můžou cokoliv.
Dnes je jediná možnost jim tu práci maximálně znepříjemňovat, dělat si z nich srandu, že neznají zákony, to je dostává do největší deprese.
Bohužel , jiná možnost tu dnes není.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #454 kdy: 02 Listopadu 2020, 11:39:44 »

Rad bych slysel policajta jak pri vyslechu vysvetluje, proc se citil natolik "ohrozenej" mobilnim telefonem ze jej povazoval za zbran. Opravdu rad bych si ho vychutnal na spravku, nebo rovnou na soudnim preliceni...
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #455 kdy: 02 Listopadu 2020, 14:38:55 »

@SimSon
Dle gestikulace a chování pana podezřelého jsem nabyl dojmu, že drží zbraň, kterou mne chce ohrožovat. Z uvedeného důvodu jsem jej dvakrát vyzval jménem zákona, ať zbraň odloží. Když neuposlechl, použil jsem donucovacích prostředků. To, že věc, kterou držel v ruce, byl telefon, jsem zjistil až poté, co byl zákrok dokončen. Podezřelý byl předveden na služebnu a telefon byl zajištěn jako předmět doličný. Od zajištění s tímto telefonem nikdo z naší hlídky nemanipuloval.

Co tam máte dál?
IP zaznamenána

re4zon

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #456 kdy: 03 Listopadu 2020, 12:40:17 »

@Panek Takže výzva zní: "odložte ten telefon" a argumentace pak "To, že věc, kterou držel v ruce, byl telefon, jsem zjistil až poté, co byl zákrok dokončen." SO i soudy podrží leccos, ale tohle snad ne..
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #457 kdy: 03 Listopadu 2020, 13:01:33 »

SO i soudy podrží leccos, ale tohle snad ne..
Když si mladší z mužů chtěl natočit zákrok a služební čísla strážníků na telefon, Stejskal mu přístroj vzal z rukou a hodil ho do auta. Hájil se tím, že muž mohl vytáhnout místo telefonu například zbraň.
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/soud-definitivne-zprostil-obzaloby-sefa-prazskych-strazniku-40273860
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #458 kdy: 03 Listopadu 2020, 14:38:02 »

@re4zon Výzva bude znít obecně. "Jménem zákona odložte tu věc! Hned! Jménem zákona odložte to!"
Já nikde nepsal, že ho vyzve k odložení konkrétně telefonu.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #459 kdy: 03 Listopadu 2020, 19:54:56 »

Jenomže policista při úkonech je pořád blbej policista, takže řekne "odložte TELEFON"
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #460 kdy: 04 Listopadu 2020, 09:32:18 »

Aby se nám ty argumentace s čokoládovými "telefony", či maketami telefonů nevrátili a opice si nenašli blbosti jako je nůž v pouzdře
 
 nebo ještě hůř nenarazili na zbraň co vypadá jako mobil
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #461 kdy: 18 Listopadu 2020, 10:20:44 »

Dnes zverejneno na Facebooku... :D

Velke zklamani, ze nemeli ramy :D
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #462 kdy: 18 Listopadu 2020, 11:11:10 »

Tak u tyhle fotky jsem se uplne rozesmal, moc hezky.  ;D ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #463 kdy: 18 Listopadu 2020, 12:44:44 »

Však co, z cizího krev neteče....asi pošlu infožádost na pp, kolik těch nových aut už stihli rozstřelit....už se nedivím, že škodovka nestíhá vyrábět  :)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:Opicejní prasba aneb „fesele opraski“
« Odpověď #464 kdy: 18 Listopadu 2020, 19:06:19 »

Netusite, jestli k nehode volali policii? A jestli vyplnovali formular? Pokud nedoslo ke zraneni, tak z pohledu pojistoven asi neni co resit. Havarijni pry nemaji. A povinne ruceni, pokud se nabouraji auta stejneho majitele, by take melo byt ze hry.

Nevite, zda nekdy nejaky policajt dostal pokutu a body ve spravnim rizeni za nehodu ve sluzbe? Samozrejme jsou znamy extremni pripady, kdy nekoho zrakvi a skonci to u soudu, ale zajimalo by me, zda to nekdy jejich kolega predal do spravka.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36