30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Uspesnost spravka - pasy  (Přečteno 8459 krát)

nick-sekac

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Uspesnost spravka - pasy
« kdy: 08 Května 2016, 23:06:14 »

Ahoj, jake mate zkusenosti s resenim prestupku § 125c / 1k) - jizda bez bezpecnostnich pasu ve spravnim rizeni?
Da se to vubec vyhrat, kdyz policajti spachaji svedeckou vypoved? Vim, ze nemaji pamet treba na barvy aut, ale pasy si vetsinou pamatuji dobre. Cetl jsem nekolik pripadu a muj dojem je, ze sance jsou minimalni at uz je ridic pripoutany nebo ne.
Ja jsem nedavno odmitl zaplatit par stovek za chraneni i pres to, ze byla udajne zapnuta palubni kamera. Jsem nevdecnik, ktery z principu odmita platit i male chraneni, aby ho zbytecne nepribyvalo. Ale tady to byla zrejme chyba a ted dostanu od uradu nakladacku.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Uspesnost spravka - pasy
« Odpověď #1 kdy: 09 Května 2016, 12:10:37 »

S těmi svědeckými výpověďmi policistů to není zase až tak úplně jednoznačné - viz https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2685.msg25719#msg25719.
IP zaznamenána

nick-sekac

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Uspesnost spravka - pasy
« Odpověď #2 kdy: 09 Května 2016, 19:01:25 »

Tady jde ale spis o situaci, kdy si policiste mysli, ze neco videli - a nemusi to tak byt, a zaroven se zadneho sikanozniho postupu nedopustili. Svedecke vypovedi budou v takove situaci hodnoceny jako nezaujate a dostacujici pro prokazani prestupku. Judikaty na to uz mame. A zbyva rozporovat co policajt vlastne videl, pricemz prumerne schopny urada dokaze zprocesit i policajta, ktery nebyl schopny docist zakon o policii.
IP zaznamenána

lubos

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 85
    • Zobrazit profil
Re:Uspesnost spravka - pasy
« Odpověď #3 kdy: 23 Května 2016, 19:43:50 »

Mafie říká "kolik svědků obžaloby tolik svědků obhajoby". Spolujezdec by nebyl.
IP zaznamenána

nick-sekac

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Uspesnost spravka - pasy
« Odpověď #4 kdy: 24 Května 2016, 02:22:33 »

Spolujezdce mam, ale hadam ze to bude jako vzdy ucelove. :D
Nicmene jsem se rozhodl, ze jim to nedam zadarmo. Ti dva fizlove mne pripadali jako mimoradni mamlasove, takze si nejake sance davam.
Vykopat z pripadu podjatyho urednika je asi scifi, ze?

Diky
IP zaznamenána

lubos

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 85
    • Zobrazit profil
Re:Uspesnost spravka - pasy
« Odpověď #5 kdy: 24 Května 2016, 12:16:50 »

Jaký je stav? Je zahájeno správní řízení?
IP zaznamenána

nick-sekac

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Uspesnost spravka - pasy
« Odpověď #6 kdy: 24 Května 2016, 12:23:51 »

Jeste neni.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Uspesnost spravka - pasy
« Odpověď #7 kdy: 12 Července 2016, 22:08:47 »

Ahoj,

já nevím ale asi jsem měl štěstí. Někdy v roce 2014 mě stavěli PaChové v Praze, Duškova ulice s tím že když jsem kolem nich projížděl tak si všimli že jsem nepřipoutanej. Řekl jsem jim že si všimli špatně a že s tím nesouhlasím. Byly celkem nasraný. Pak ještě probíhal nějakej rozhovor. Vrátili mi doklady, s pozdravem, vyhozeným vajglem z okýnka a za pískání pneumatik odjíždím směr jižní spojka. Chvilku mě naháněli (bez majáků) v tunelu mrázovka a na dobříšský, jeli asi metr a půl nalepený na můj kufr, štelovali si na mě palubní kameru a čekali na nějakou mojí chybu asi. Celou cestou dobříškou jsem měl zapnutý ostřikovač zadního okna se stěračem, když jsem na ně vystříkal asi dva litry kapaliny pochopili že je mám na háku a na barranďáku se odpojili.  :D

Ale k věci, už si nepamatuji přesně detaily ale proběhlo ústní jednání, protože jsem věděl že o nic nejde řekl jsem si že tam zajdu. Čekala tam na mě mladá a celkem atraktivní referentka, byl jsem k ní slušnej a milej. Řekl jsem jí že si jenom pamatuju dvě benga co mě naháněli po Praze jak kdybych udělal banku, jediněj kdo nebyl připoutanej byly sami policajti a mě přes zatmavený okna vůbec nemohli vidět. Navíc když vyjížděli z čerpací stanice s bagetou v ruce tak nedali blinkr a nedodržovali bezpečnou vzdálenost když zamnou pak jeli. Tím to všechno skončilo.
IP zaznamenána