30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Smečka policejních supů  (Přečteno 13846 krát)

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Smečka policejních supů
« Odpověď #15 kdy: 05 Května 2016, 06:58:11 »

Ale on si to video pořizovat může, podle mě. Mám někde v mailu vyjadreni UOOU, mohu si vas nahravat, ale jen pro osobni potrebu, nesmim to video kamkoliv zverejnit. Ted je teda otazka, jestli tohle pravo ma i policista ve sluzbe.

Ja doufam, ze ne. Pak by vas mohl policista pri jakemkoliv ukonu hrube urazet a nebylo by to porusenim zakona o policii (ktery vyzaduje, aby se choval slusne a zachovaval dustojnost zucastnenych), ale bylo by to pouze jeho osobnim projevem. Jakmile ma na sobe uniformu a provadi nejake ukony, tak v tu chvili nevystupuje jako obcan, ktery by mohl delat vse, co zakon nezakazuje.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Smečka policejních supů
« Odpověď #16 kdy: 11 Května 2016, 10:23:28 »

Přesně tak, jakmile je v mundůru, tak je to ouřední tentononc, mj. i proto nepožívá práv na ochranu osobnosti. Proto mi todle nepřijde v pohodě, má jenom práva ouřady a ten si nemá co nahrávat na soukromý zařízení. Jinak mám bohužel jen audiozáznam, na video ten telefoun fakt moc není, ale zas lepší jak drátem do voka.

BTW máte zkušenosti s tímhle opruzováním spolujezdců jako svědků? Doma ohledně toho bylo docela veselo a ještě asi bude…zjevně nová nátlaková metoda - když zaplatíte na místě, tak nemusíme nic řešit… :x
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
Re:Smečka policejních supů
« Odpověď #17 kdy: 11 Května 2016, 12:38:46 »

BTW máte zkušenosti s tímhle opruzováním spolujezdců jako svědků? Doma ohledně toho bylo docela veselo a ještě asi bude…zjevně nová nátlaková metoda - když zaplatíte na místě, tak nemusíme nic řešit… :x
Ano, onehdá u jedný rychlosti mi otravovali přítelkyni, ještě s takovým tím stylem "to vám slečno nepřeju, mít doma něco takovýho" aneb apel na to, že odporovat vopásanýmu je projevem arogance a agresivity. Dokonce mi vyhrožoval, že když to tlačím do správního, tak tam spolujezdce klidně pozvou taky.
To se nakonec samozřejmě nestalo, ale nevím jestli jim to zablokovala úřednice a nebo se uklidnili - ale to asi ne, protože ten jejich záznam byl velmi květnatý a rozvitě zmiňoval mou neochotu spolupracovat :D (relevance k přestupku samozřejmě nulová, ale asi mě chtěli náležitě uvést)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Smečka policejních supů
« Odpověď #18 kdy: 11 Května 2016, 17:57:21 »

Tady trvali na tom, že se musí prokázat, jinak bude předvedena, protože svědek a kecy v kleci, kontrola totožnosti. Obávám se, že tomuhle se vyhnout nedá, kontrolu totožnosti si vždycky nějak z prdele odůvodní a jelikož to jsou čuráci, tak jsou s to člověka opravdu odtáhnout na služebnu…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Smečka policejních supů
« Odpověď #19 kdy: 11 Května 2016, 18:08:09 »

Tady trvali na tom, že se musí prokázat, jinak bude předvedena, protože svědek a kecy v kleci, kontrola totožnosti. Obávám se, že tomuhle se vyhnout nedá, kontrolu totožnosti si vždycky nějak z prdele odůvodní a jelikož to jsou čuráci, tak jsou s to člověka opravdu odtáhnout na služebnu…

Muze jit dobrovolne a totoznost sdelit nemusi, staci vydrzet 48 hodin ...  ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Smečka policejních supů
« Odpověď #20 kdy: 11 Května 2016, 18:12:08 »

 ::)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky