30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6]

Autor Téma: Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad  (Přečteno 40645 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #75 kdy: 11 Května 2018, 08:44:46 »

Podle ktereho zakona ma celni urad pravo prolomit bankovni tajemstvi? To by snad muselo byt podezreni na podvod, ktery odpovida znacne skody. Pokud maji podezreni, ze nekdo padelal doklad a ochudil stat o par tisicovek DPH, tak by me zajimalo, zda na to maji narok.

Mnohem rychlejší byste měl zadat do googlu např. heslo "bankovní tajemství & informace finančnímu úřadu" apod.
Jinak je to §38 odst. 3 zákona o bankách....
IP zaznamenána

Andreas Baader

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #76 kdy: 11 Května 2018, 09:06:32 »

Takze to bude pravdepodobne pismeno C) spravcum dane podle danoveho radu. Pokud poslu printscreen paypal o provedene platbe + printscreen objednavky z eshopu, tak vypis z meho bankovniho uctu posilat nemusim. Respektive nikdy jsem jim ho neposlal, jen vyse uvedene. Podle cisla transakce z paypal nezjisti ktery bankovni ucet je propojeny s paypal. A dozadani na paypal asi neposilaji. Nehlede na to, ze zasilku muze zaplatit pres paypal treti osoba. Jde mi o to, ze pokud celni sprave nereknu, ze ktereho bankovniho uctu byla platba provedena, tak si myslim, ze nejsou opravneni toto vyzadovat. Vychazim z osobniho jednani s CU, kdy otravovali take s dolozenim ceny hodnoty, ale bankovni ucet jsem jim odmitl sdelit. Nakonec zbozi museli propustit do volneho obehu na zaklade printscreenu paypal a eshopu.
IP zaznamenána

Curamrda

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #77 kdy: 11 Května 2018, 12:57:59 »

vymereno bylo ale zasilku jsem neprevzal... bohuzel se zasilka zazracne ztratila nekde v cine pri zpetnem vraceni.... takze mi prodejce penize nevratil :D vybornej stav.

jeste jednou jsem hledal jestli nemam nekde v pc ulozene dokumenty s finalnim rozhodnutim. ale bohuzel. original jsem vyhodil ve vire, ze mam scan v PC. takze mam poslat na SO zadost o kopii posledniho rozhodnuti?
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #78 kdy: 20 Května 2018, 09:22:58 »

To je právě to nejhorší. Ještě jsou světlý výjimky, ale většinově je dnešní číňan už hajzl, kterej sbalí prachy a vypadne. Nějaký vracení a nedejbože dělání si pakárny na tamní celnici? Proč? Vysere se na vás, vratka shnije někde v tisíci tunách dalších a nedostanete nic. IMO na to místní kriplové i spolíhaj a berou si vás takto jako rukojmí.

Cokoli od tama výhradně přes e-scrow. Na flíbeji je to taky stále častěj průser pro obě strany, ale jakási garance je, no a na alíkovi stačí udělat obrat aby člověk spad do vyšší skupiny a taky je brán úplně jinak, mj. přednostní vyřizování sporů (přičemž je důležitý dodat obrazovou či video dokumentaci).
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Andreas Baader

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #79 kdy: 20 Května 2018, 12:51:02 »

Jen tak pro info. Dneska uz je spoustu cinskych obchodu, kde zaplatite cca 2% z castky zbozi za celni pripojisteni a po vymereni DPH pri dovozu to cinan vrati. Mam s tim zkusenosti, takze to nerikam jen tak od pasu.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6]