30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6

Autor Téma: Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad  (Přečteno 40781 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #15 kdy: 20 Dubna 2016, 12:43:09 »

Další důvod, proč bylo včera pozdě z tohodle sovětskýho svazu západu vypadnout.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #16 kdy: 21 Dubna 2016, 10:39:36 »

Dopice, on si moze colny urad len tak lozit po mojich uctoch?! WTF?!
Takze budem musiet prejst z platieb kartou cez paypal na sposob "dobijania" paypalu. Kurva!

Inak, k tomu t.c. pouzivania cudzej karty, citujem: "Kdo si neoprávněně opatří nepřenosnou platební kartu jiného". Na tomto nikoho neuvaria...
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #17 kdy: 21 Dubna 2016, 10:58:02 »

U všech karet co jsem viděl banka zakazovala půjčování někomu jinému.. tak oprávněně používat cizí kartu bude problém.

Do tvrzení o použití karty někým jiným bych se nepouštěl.. z toho koukají jen problémy.. Minimálně se to tvrzení dá označit za nevěrohodné právě proto že to je zakázané.. a že někdo použil mou kartu a pak se mi přihlásil na účet a udělal si screenshot.. tomu nikdo neuvěří..
IP zaznamenána

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #18 kdy: 21 Dubna 2016, 11:14:26 »

Předplacené kreditky by mohly být tou správnou cestou ;)
http://www.penize.cz/platebni-karty/292011-predplacene-platebni-karty-anonymni-a-bezpecne

Ve Státech je to už roky standard, do Evropy a k nám se to postupně dostává taky.
Sice bude asi potřeba vyvinout nějaké větší úsilí se k nim dostat, ale zrovna proti těm celníkům a podobnejm šmírákům by to mohl být cenný nástroj.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #19 kdy: 21 Dubna 2016, 11:28:58 »

Ještě je jedna možnost, tou je zásilková služba: zasilkovasluzba.com
Velmi nerad tu zveřejňuji jejich adresu, protože pak se mohou stát centrem zájmu parazitů ze státní správy…  :x

Princip je založený na tom, že je možné si u nich vytvořit depozit, ze kterého jsou schopni za danou věc zaplatit. Platí to sice pro USA, ale jsou schopni se domluvit individuálně…
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #20 kdy: 21 Dubna 2016, 11:36:35 »

Některé předplacené karty normálně koupíte v trafice...
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #21 kdy: 21 Dubna 2016, 13:12:49 »

U všech karet co jsem viděl banka zakazovala půjčování někomu jinému.. tak oprávněně používat cizí kartu bude problém.

To je ale dohoda medzi bankou a klientom, ale legalne (v zmysle zakona) to podla mna je.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Curamrda

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #22 kdy: 21 Dubna 2016, 13:59:56 »

Předplacené kreditky by mohly být tou správnou cestou ;)
http://www.penize.cz/platebni-karty/292011-predplacene-platebni-karty-anonymni-a-bezpecne

Ve Státech je to už roky standard, do Evropy a k nám se to postupně dostává taky.
Sice bude asi potřeba vyvinout nějaké větší úsilí se k nim dostat, ale zrovna proti těm celníkům a podobnejm šmírákům by to mohl být cenný nástroj.

jj o anonymnich / virtualnich kartach uz jsem premyslel...ale zatim jsem nenasel zadnou bez prestrelenych poplatku :(

druha vec je, co bude delat celni zlodej az mu obdrzi vypis z uctu, na ktery se nebude moct dostat :D
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #23 kdy: 21 Dubna 2016, 15:27:39 »

U všech karet co jsem viděl banka zakazovala půjčování někomu jinému.. tak oprávněně používat cizí kartu bude problém.

To je ale dohoda medzi bankou a klientom, ale legalne (v zmysle zakona) to podla mna je.

V zákoně je "neoprávněně".. to je otázka.. když oprávněně kartu můžu používat jen já a mám zakázáno i půjčovat a stejně to udělám tak je to oprávněné použití?

V tom oboru se nevyznám, ale podle mě to je neoprávněné použití, ale není zavinění.. když mi někdo svou kartu půjčí tak asi můžu předpokládat že může a nemám povinnost a ani možnost kontrolovat smlouvy mezi ním a bankou. A tak to není zavinění ani z nedbalosti.

Ale jak jsem psal.. tím směrem bych se nepouštěl.
Úředník to smete tím jejich oblíbeným že to je účelové tvrzení a že tomu nevěří. A nebo že když neoprávněně půjčuje svou kartu tak ať se nediví.
IP zaznamenána

Curamrda

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #24 kdy: 27 Dubna 2016, 14:48:27 »

no takze koncem tydne poslu odpor a uvidime co dal. Nejlepsi je ze jsem o vikendu objednaval neco pro mladou..a cena je presne 21 USD ..to zas bude urednikk duulezitej :D ..jsem aspon mohl vyzkouset tu anonymni kartu. Zkusim priste

//edit
Ted jsem mluvil s kolegou...a doporucil mi tohle..pry to pouziva dlouho a vse v pohode. Nakoupit se daj kdekoliv v kramu v rakousku ..jak tycinka snickers :) Takze jsem na celni buzeranty fest zvedavej:

https://www.paylife.at/de/home/private/prepaid-cards.html?#prepaid-cash4web
« Poslední změna: 27 Dubna 2016, 14:56:54 od Curamrda »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #25 kdy: 27 Dubna 2016, 15:23:57 »

Takze jsem na celni buzeranty fest zvedavej:....
Jestli oni Vás neusmaží na :
2) Celní hodnota zásilky bude součet hodnoty zboží uvedené na hodnověrném dokladu (objednávka, faktura, výpis z účtu nebo pay pal) a poštovné. Poštovné bude součástí celní hodnoty vždy bez ohledu na povahu zboží.

O platbě z prepaid karty se tam nehovoří.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #26 kdy: 27 Dubna 2016, 16:11:17 »

A půjde z předloženého výpisu poznat, že jde o platbu z prepaid karty?

Plus hezký screenshot s libovolnou cenou s pomocí https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/edit-any-page/


IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #27 kdy: 27 Dubna 2016, 18:05:07 »

Jedna věc je celník, ale vaši prdel už preventivně nastavuje pošta, která jim to předává. A ať děláte co děláte, stejně za tuhle „službu“ chtějí pokaždý kilo. Prej uložení. Takhle se vydělává! Třetinu zásilek bezdůvodně hodit na sklad a říct si kilo.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

alesh

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #28 kdy: 27 Dubna 2016, 19:38:54 »

A to je pošta pořád levnější než třeba DHL. Tam už je to nějaký pětičento minimálně (za vyřízení celého procesu). Ale na druhou stranu můžu potvrdit, že jsou vstřícní co se týká "dokladů", které jim tam člověk zašle. Jeden sprostý daňový podvodník několikrát stáhnul cenu cca o řád a jim je to jedno. I když s tím jde origo papírová faktura, kde je původní částka jasně patrná. Ale zase to je pár set až tisíc USD ročně a čistě nekomerční zboží.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Celní úřad Praha Ruzyně - pokuta za pozměněný doklad
« Odpověď #29 kdy: 27 Dubna 2016, 19:42:51 »

Daňoví pyráti jsou děsní. Bureš pak nemá peníze na policajty a nutí Ťoka zvyšovat pokuty silničním pyrátům. To však nic nemění na mém přesvědčení, že každá koruna, nezaplacená na daních, je dobře investovaná.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6