30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [GIVEN UP] Tunel, zkásnutí o 600  (Přečteno 11871 krát)

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #15 kdy: 28 Ledna 2017, 23:53:32 »

Jenom aby tady nekolovaly mylný informace, tak se jedná o tunel v Praze a sám jsem místní, takže v tom problém nebude. Kolega s tím Brnem to myslel nejspíš obecně, aspoň já to tak pochopil.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #16 kdy: 29 Ledna 2017, 00:15:20 »

Citace
Jenom aby tady nekolovaly mylný informace, tak se jedná o tunel v Praze a sám jsem místní, takže v tom problém nebude. Kolega s tím Brnem to myslel nejspíš obecně, aspoň já to tak pochopil.
Jde o to, že ani Praha, ani Brno spisy neposílají na rozdíl od jiných úřadů, kde nejsou tak striktní a občas něco pošlou.

Citace
A je nějaká šance na win, kdyby se šlo k soudu, aby jim to omlátil o hlavu?
Ano, šance je, ale odhaduji to tak na 5%. V jednom případě jsem to málem k soudu dostal, ale Brno ten případ raději zastavilo. Protože jsem spis neviděl, tak nevím, zda tam měli nějaký problém nebo se s tím nechtěli crcat u soudu.

Citace
Přece logicky nepojedu kvůli spisu přes celou republiku.
No logika je to poslední, co bych v tom hledal. :)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #17 kdy: 29 Ledna 2017, 07:47:51 »

Kdyby přes celou republiku, ale ani cizinci s TP mimo ČR nepošlou. Jeden z argumentů je, že se chce vyhýbat poplatkům za kopii. Takže ouřada radši opakovaně odmítá, někdy až po stíznosti a naposled už ani na stížnost nereaguje. A když chcete znát plat toho ouřady, aby šlo odhadnout, kolik stála jeho "činnost" daňové poplatníky, tak taky zamítnuto, protože ho jistě tou informací chcete ponižovat:)
IP zaznamenána

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #18 kdy: 30 Ledna 2017, 22:07:17 »

Mám ještě jeden dotaz, u kterého však nevím, jestli by už nebylo lepší expedovat ho na nějaké forum zabývající se přímo radarama a jejich umístěními. Fotku mám. A teď už budu konkrétnější, nevim do jaké míry si to mohu dovolit. Dle souřadnic jsem si našel místo vyblejsknutí, pro znalé, u výjezdu z Blanky na Svatovítskou (směr Troja). Je zde údaj a vzdálenosti měřeného úseku i za jak dlouho jsem ho projel. Ale po zadání vzdálenosti mi vyjde, že začátek měřeného úseku leží přímo u sjezdu z ulice Patočkova do tunelu. V tunelu jsou v obou směrech tři zařízení(radary) s IR přísvitama a vždy jsem měl za to, že se měří pouze v těchto úsecích. Jak nebo která kamera mě teda mohla načíst při vjezdu do tunelu? Kamery sledující provoz toho snad nejsou schopny ne? Pokud by mi na toto někdo odpověděl, byl bych velice rád.

EDIT: Už jsem si to našel, skutečně by tam měl být začátek úseku.
« Poslední změna: 30 Ledna 2017, 22:30:04 od bobeš »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #19 kdy: 30 Ledna 2017, 22:40:56 »

Mně jen vyděsila ta zmínka o Brnu. Aspoň jedno z normálních měst, kde se dá jezdit plynule a neprcají tam nikde radary...
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #20 kdy: 30 Ledna 2017, 22:52:43 »

Mně jen vyděsila ta zmínka o Brnu. Aspoň jedno z normálních měst, kde se dá jezdit plynule a neprcají tam nikde radary...
tak usekove ne, ale ze by Skudci nemerili bych nerek. Na Jihlavske co chvilu.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #21 kdy: 30 Ledna 2017, 22:59:29 »

Stilg> Tam ale, pokud vím, měří ramerem. A proti tomu existuje jednoduchá a velmi účinná obrana, tedy takové měření mi nevadí.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #22 kdy: 30 Ledna 2017, 23:03:14 »

Stilg:

Vím, tam je potkávám pořád. Zalezlí v řadě aut.
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #23 kdy: 30 Ledna 2017, 23:08:43 »

Stilg> Tam ale, pokud vím, měří ramerem. A proti tomu existuje jednoduchá a velmi účinná obrana, tedy takové měření mi nevadí.
Coz o to. V tomhle jsme na tom podobne a Rameru se opravdu nebojim ani ja.

https://www.youtube.com/watch?v=u_MQXG6Yn54

Sak krabice s ramerem stejne tak. Ale to, ze mne osobne nijak bedna v Rosicich neohrozuje, nemeni nic na tom ze to povazuju za neuveritelnou lumparnu obhajovanou radoby bezpecnosti.

Ono usekovky se zanesou do map a taky cajk... ale proste...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #24 kdy: 30 Ledna 2017, 23:16:33 »

Stilg> Omlouvám se, "mi nevadí" bylo velice špatně formulováno, "mě neohrozí" by bylo o mnoho lepší. Samozřejmě mi vadí jakékoli měření rychlosti (polo)opicajty.

Co se týče buzerbudek a úsekových měření, ty ignoruji a rozhodně kvůli nim nezpomaluji.

ALE! Už se nám to tady začíná zvrhávat v chat a jsme hodně off-topic, měli bychom to ukončit. A ano, můžu za to já, jsem si toho vědom. Stydím se a omlouvám se zejména zakladateli tématu.
IP zaznamenána

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #25 kdy: 30 Ledna 2017, 23:21:04 »

Koukám že to tam taky pěkně drncá  :D
V pořádku, ohledně mých dotazů už bylo vše zodpovězeno a fotku jsem si na magistrátu získal, takže já s tím nemám problém tady...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #26 kdy: 30 Ledna 2017, 23:45:18 »

bobeš> Pochlubíte se anonymizovanou verzí fotografie?
IP zaznamenána

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #27 kdy: 31 Ledna 2017, 00:04:16 »

Neměl by být problém, údaje jsem ořízl ale. Bohužel mi nejde fotka vložit, když kliknu na vložit obrázek, tak to akorát hodí  toto -> (img) (/img). Kde dělám chybu?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #28 kdy: 31 Ledna 2017, 00:14:58 »

bobeš> Klikněte na "rozšířené možnosti", je tam možnost "připojit".
IP zaznamenána

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #29 kdy: 31 Ledna 2017, 00:50:45 »

Je to zde.
IP zaznamenána