30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR  (Přečteno 22999 krát)

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #15 kdy: 07 Června 2016, 07:15:56 »

Manželku již propustili z nemocnice po operaci,nyní je v domácím léčení s délkou rekonvalescence cca 6 týdnů.Nyní má vystavenou pouze neschopenku.Stačí zaslat tedy kopii této neschopenky s tím,že předpokládaná doba léčení je cca 2 měsíce?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #16 kdy: 07 Června 2016, 07:23:31 »

Já jsem v takovémhle případě napsal něco ve smyslu "přikládám neschopenku. Nyní jsem upoután na lůžko, pod vlivem celkem silných léků proti bolesti a rozhodně se necítím schopen vstávat, natož chodit na nějaké úřední jednání. Použitelný bych měl být cca za šest týdnů, ale závazně vám to slíbit nemohu."
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #17 kdy: 12 Srpna 2016, 14:10:38 »

Tak manželka ukončila marodní a úředníci pravděpodobně preventivně aniž by cokoliv tušili, zaslali předvolání na konec tohoto měsíce.Rád bych přítomné poprosil o nápady na položení otázek předvolaným PaCHům.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 309
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #18 kdy: 12 Srpna 2016, 14:15:00 »

Nápady výše vám nestačily?
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #19 kdy: 12 Srpna 2016, 14:27:48 »

Tak ono nápadů není nikdy dost a člověk se stále učí :-))
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #20 kdy: 23 Srpna 2016, 07:41:33 »

Tento týden jdu s manželkou na magorstrát k "výslechu",kde ji budu zastupovat jako zmocněnec.Předpokládám,že při projednávání nemám na nic reagovat a říci,že se k předloženým důkazům vyjádřím písemně a pouze při výslechu PaCHů klást záludné otázky ohledně jejich práce a kvalifikace při měření.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #21 kdy: 26 Srpna 2016, 09:07:12 »

Tak již je po výslechu na magorstrátu,kde byly předloženy důkazy o "pyrátění" mé manželky (viz výše) a byly provedeny výslechy obou zůčastněných PaChů.Dostali jsme lhůtu 15 dní na písemné vyjádření k předloženým důkazům.Rád bych poprosil zkušenější matadory o případné rady a  shlédnutí mého konceptu vyjádření,které rád zašlu na SZ i s výpovědí PaChů.Přeci jen jsem v tomto nováček a nerad bych dal munici úřadu v případě mého dalšího odvolání.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #22 kdy: 31 Srpna 2016, 09:46:20 »

Studoval jsem poctivě různé zde uváděné případy,které se tomuto podobají a vyrozuměl jsem,že v písemném vyjádření v první fázi mám požadovat doplnění důkazů a certifikátů či návodů k radaru.Až to úřad doplní,měla by nastat druhá fáze vyjádření se k celkově předloženým důkazům?Děkuji za případné rady.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #23 kdy: 31 Srpna 2016, 11:05:38 »

A nebo to úřad nedoplní a vydá rozhodnutí.. pak to bude jeden bod odvolání..
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #24 kdy: 02 Září 2016, 08:26:34 »

Možná,že se ptám jako idiot,ale mám tedy napřed požadovat doplnění spisu a až ho doplní,tak teprve se k celému spisu písemně vyjádřit?
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #25 kdy: 08 Září 2016, 12:25:48 »

V příloze mám koncept vyjádření se k přestupku.V této fázi nerozporuji údajné důkazy a chci jen doplnění dalších důkazů do spisu,abych prokázal nevinu manželky.Zatím jsem jim hodil kost na měření AD9C a budu čekat,zda jim dojde,že měření proběhlo Laserem.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #26 kdy: 01 Listopadu 2016, 07:34:09 »

Tak po čase se opět soudružky z úřadu zamyslely a vypotily na mé požadavky sdělení,kde mi tedy sdělují,že správní řízení je skončeno.Předpokládám,že se ani neobtěžovaly cokoliv doplnit,jak jsem požadoval a rozhodly se vydat verdikt - vinen.Během 5ti dnů se mohu ještě znovu mrknout,na jakém základě chtějí rozhodnutí vydat a mohu to sem případně hodit.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #27 kdy: 03 Listopadu 2016, 10:42:24 »

Když zjevně nebylo ještě vydáno rozhodnutí tak jak může být řízení skončeno??
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #28 kdy: 03 Listopadu 2016, 11:38:05 »

Super, až vydají rozhodnutí, tak odvolání že to je blbost, když bylo řízení skončeno. A po skončeném řízení nedává smysl se k něčemu vyjadřovat.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci o 10km/hod,změřen PČR
« Odpověď #29 kdy: 03 Listopadu 2016, 11:50:02 »

Amatérský dotaz:
Ukončit správní řízení lze takto volnou formou? Nějak jsem měl implicitně za to, že pouze usnesením (bez rozhodnutí) či nabytím právní moci rozhodnutí. Nepříliš důsledným prozkoumáním SŘ jsem však nic bližšího nenašel....
pozn: Je mi jasné, že OÚO popletla význam slov pojmů ukončení dokazování (či shromažďování podkladů pro rozhodnutí nebo jaxe tomu v právnickém newspeaku říká) x ukončení správního řízení.
« Poslední změna: 03 Listopadu 2016, 11:56:48 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.