30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy  (Přečteno 8165 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy
« Odpověď #15 kdy: 09 Září 2017, 17:48:43 »

Samozřejmě že dle par 6 až 8 SPŘ by správně měli dbát ekonomie řízení a z Brna do Prahy přestupek převést a zrovna tak pro plnou moc k pouhému nahlédnutí do spisu a pořízení kopie není potřeba ověřený podpis na PM...jenže....v tomto kocourkovském systému SO1 následně i SO2 klidně potvrdí že koule je hranatá jen když z toho vypadne pro ouřad výpalné a jedině až soud (možná) trchu zafunguje - ovšem i ten je schopen říci - že sice jste byl pokrácen na právech, ale že přestupek se stejně stal a vy si zasloužíte pocítit pěst ouřednické třídy, protože během toho soudního maratonu se nakonec nějak s tím spisem seznámíte a to že 4x zbytečně pojedete do Brna jako viník, soudci játra trhat nebude.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy
« Odpověď #16 kdy: 09 Září 2017, 20:17:44 »

Děkuji prostě jim to nedám budu bojovat.
Jsou to svině že za litr takhle przní právo.

Nějaký  hustý nápad ?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy
« Odpověď #17 kdy: 09 Září 2017, 20:55:34 »

No asi je upozornit, že na PM není nutné mít ověřený podpis a že v rámci efektivnsti řízení žádáte o přeložení do Prahy a jakmile to zamítnou tak okamžitě námitka podjatosti - v tomto případku na konkrétní ouřední osobu. Když jí to vezmou tak znovu dokola a když ne tak se odvolávat a žádat o obojí dokud to půjde. No a pak se odvolávat. Nicméně minimálně s tím neuznaným zástupcem je šance na určitý úspěch.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy
« Odpověď #18 kdy: 09 Září 2017, 21:19:41 »

Díky to je smutné poučovat úřad  :)
Zkouší to pěkně co říkáte na průkaznost této nic neříkající fotky
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy
« Odpověď #19 kdy: 10 Září 2017, 11:12:24 »

Tak na téhle fotce nefotce by se to asi mělo dát shodit, protože průkaznost se limitně blíží nule…
Nepraskla Vám náhodou ten den žárovka a Vy jste dal náhradní, která svítila tímpádem více (nebo s jiným bar. tónem světla)? To by také na fotce mělo být vidět, že ano…
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy
« Odpověď #20 kdy: 10 Září 2017, 12:05:11 »

No hlavně modelově vůz vůbec nepoznávám není ani vidět zda jede či stojí prázdný bez řidiče, nebo zda je odstavený.
Rz se zdá být otlučená někdo jí možná upravoval.
A vůz byl hlavne úplně v jiném kraji.
IP zaznamenána

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Brno mi nechce přeložit přestupek do Prahy
« Odpověď #21 kdy: 20 Září 2017, 12:43:55 »

Chápu-li to správně, je to úsekovka, což je o něco blbější... Zkuste je hodně dusit na té procesní části. Pokud tam něco podělají, snáz to půjde shodit.
IP zaznamenána