30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Kvalitní práce referenta. WIN!  (Přečteno 4037 krát)

antifizl

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
[WIN] Kvalitní práce referenta. WIN!
« kdy: 15 Srpna 2017, 15:06:26 »

Tak jeden veselý příběh z Kralupského bordelu.

Případ je konečně uzavřen tak mohu poreferovat.

Rychlost v obci pirátských 63 na 50 a to po odečtení úchylky 3km/h.  Změřeno na výjezdu z vesnice respektive z ničeho jen pole. Automatizovaný radar bez obsluhy. Ano je to trestuhodné, sám bych navrhnul ukamenování řidiče a vláčení jeho mrtvoly výstražně po vsi.

Pro info:  Vůz v době spáchaní domnělého přestupku měl napsaný jako vlastník a provozovatel můj otec, který nemá datovou schránku.

Já:  Stejné jméno i příjmení jako můj otec, stejná adresa bydliště ovšem disponující datovou schránkou.

Domnělý přestupek se stal v době, kdy na promlčení stačil rok.


1:  Vyděračský dopis z Kralupské agendy Adresován mému otci doručen poštou.(První výzva k uhrazení částky)
Po rodinné radě ignorováno.

2: Druhá výzva a požadavek na oznámení řidiče (ovšem zde udělal referent chybu a poslal výzvu mně do datové schránky (s vozem nemám nic společného)
Váženému referentovi jsem odepsal, že se jedná o omyl, že nejsem provozovatelem vozidla a, že se spletl.

3:  Retardovaný referent zasílá do mé datové schránky tentokrát příkaz k úhradě za SprDel  neoznámení řidiče a dožaduje se určité částky.
Opět jsem váženému referentovi odepsal, že se jedná o omyl, že nejsem provozovatelem vozidla a, že se opět spletl.

4: ticho po pěšince, referent se odmlčel, rok uběhl jako voda.
Domníval jsem se, že si referent chybu konečně uvědomil a vysral se na to.

5: Sága pokračuje, na Otcově účtu šmejdil exekutor (poplatek za exekutorské šmejdění 250Kč hradí vlastník účtu)
 To samé na matčině účtu, rovněž poplatek 250Kč 

Zjišťování co se sakra děje, kancelář exekutora potvrdila přípravu exekuce za SprDel z Kralup.
 Kontaktování referenta z Kralup a projednání jeho špatné práce.


6: Referent slíbil okamžitou nápravu, omluvil se a žádal, abych na něj nepodával stížnost.
Připravuji sepsání stížnosti na referenta přestupkové agendy.


7:  Blokace 20 000Kč na účtu otce.
Opětovné kontaktování referenta přestupkové agendy, a jeho kolegyni z finančního oddělení
Zda si ze mě dělají prdel + podání stížnosti na oba zaměstnance + náhrada škody.


8 Zrušení exekuce a omluva úředníků z MÚ Kralupy. Následně mě telefonicky kontaktoval retardovaný referent přestupkové agendy s brekem a prosbou o stažení stížnosti. Nabídl výměnou, že uhradí ze svého požadované náklady.
Nasrat!

9 Uhrazení částky 2x 250kč za nahlédnutí exekutora.

10. Opět mě telefonicky kontaktoval náš retard, tentokrát s prosbou o sdělení kdo tedy vozidlo před rokem a půl řídil.
Výsměch do telefonu a oznámení o podání další stížnosti na dotyčného referenta.
Tentokrát z důvodu, že nemá základní znalosti nutné ke své práci.


11.    WIN!


*pro vysvětlení modře  kroky referenta přestupkové agendy, exekutor a MÚ kralupy


Červeně Já/ moje rodina
« Poslední změna: 15 Srpna 2017, 15:15:35 od antifizl »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Kvalitní práce referenta. WIN!
« Odpověď #1 kdy: 15 Srpna 2017, 15:51:10 »

Pokuste se s temi barvami krotit.
Jak si muzete povsimnout, barvu pouzivaji velmi vyjimecne predevsim administratori a clenove hardcore  k zvyrazneni dulezite zpravy.

Jde to i bez omalovanek:
A:
B:
C:
« Poslední změna: 15 Srpna 2017, 15:54:07 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Kvalitní práce referenta. WIN!
« Odpověď #2 kdy: 15 Srpna 2017, 15:58:54 »

Pokuste se s temi barvami krotit.
Jak si muzete povsimnout, barvu pouzivaji velmi vyjimecne predevsim administratori a clenove hardcore  k zvyrazneni dulezite zpravy.

Jde to i bez omalovanek:
A:
B:
C:

Gratulace.
Jak dopadla ta náhrada škody? Co jste nárokoval ?

BTW : konečně jsem zjistil, že to LED přede mnou není černobílé :D
IP zaznamenána

antifizl

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Kvalitní práce referenta. WIN!
« Odpověď #3 kdy: 18 Srpna 2017, 15:14:56 »

Pokuste se s temi barvami krotit.
Jak si muzete povsimnout, barvu pouzivaji velmi vyjimecne predevsim administratori a clenove hardcore  k zvyrazneni dulezite zpravy.

Jde to i bez omalovanek:
A:
B:
C:

Příště budu chytřejší  ;)
IP zaznamenána