30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Anketa

jít?
- 3 (18.8%)
nejít?
- 13 (81.3%)

Celkem hlasů: 16


Autor Téma: podání vysvětlení  (Přečteno 11246 krát)

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:podání vysvětlení
« Odpověď #45 kdy: 31 Března 2016, 19:34:08 »

Musíte pouze dvě věci - platit daně a umřít. Uvědomte si, že policie má na Vás jedinou páku - musela by Vás předvést. I kdyby Vás předvedli - což si nedokáži představit, podepisovat nemusíte vůbec nic. Ten zbytek je ze strany policie psychologický nátlak, nic Vám nemůžou. Čtěte zde http://dfens-cz.com/fsm-3-5-nepodani-vysvetleni-2014-edit/, oprávněné obavy ze sankce lze mít až z ignorace předvolání správním orgánem.

Jak píše kolega hh - komu není rady, tomu není vzájemné hospodářské pomoci. Jakmile tam vlezete, zamotají vám šišku natolik, že se přiznáte k čemukoli, jsou v tom pravidelně školení. A kdo tedy řídil- osoba blízká? Asi bratr, sestra, manžel, přítel? Počkejte, tady máme v databázích - bratr se jmenuje Hellsky, bydlí tam...tak jo  my se ho zeptáme sami, když s Vámi není řeč. U správního orgánu to tak husté není.

Jaxe se do nebe volá, taxe z pekla ozývá - takový krasný nick máte, a nedržíte se toho.
« Poslední změna: 31 Března 2016, 20:04:40 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:podání vysvětlení
« Odpověď #46 kdy: 31 Března 2016, 22:33:10 »

Musíte pouze dvě věci - platit daně a umřít. ......
Dovolil bych si nesouhlasit.  :)
A také lze házet na zeď perly.
A skyhell poradím, že odepřít výpověď lze i písemně, když už má to nutkání komunikovat.
IP zaznamenána

Skyhell

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:podání vysvětlení
« Odpověď #47 kdy: 01 Dubna 2016, 02:09:40 »

 
Blbá otázka - a jak na vás vzali telefon? A jestli jste jim ho v nějakém zkratu dala sama, tak proč jim je berete (volají obvykle ze skrytého čísla, pokud není skryté, dá se většinou dohledat, že jde o PČR)? A když už to tedy zvednete a na druhé straně se představí nějaký orgán, proč obratem nezavěsíte? A když už tedy nezavěsíte a necháte si něco nakecat, jako že něco musíte, proč tomu sakra věříte?

Ach jo. Hrách na zeď. Perly sviním ...

Kde ho vzali, netušim. Já celkově tel nedávám, natož policii.  Poprvé volali ze skrytého, poté z normálního mob. čísla. A proč to všechno? Nevim, do jaké míry a do ted jsem ani netušila, že se na ně dá v klidu sráti. Jsem holka, co se nenudí. Já říkám, že jsem smolař, někdo že průserář. Asi obojí. Tak či tak tak, nevim co za co můžou a nemůžou. Proto jsem ráda, že jsem našla tenhle web a vás, páč ochota a pomoc druhým, rapidně mizí. Obavy mám o to větší, když odjet od nehody z důvodu odebraného ŘP může být posuzováno jako trestný čin. Pokud neplácám kravinu, ale někde jsem se to dočetla... Kdo se vyzná a ví, tak se směje. Proto si vážim nejen vašich rad, ale vyjimečně i kritiky.

Musíte pouze dvě věci - platit daně a umřít. Uvědomte si, že policie má na Vás jedinou páku - musela by Vás předvést. I kdyby Vás předvedli - což si nedokáži představit, podepisovat nemusíte vůbec nic. Ten zbytek je ze strany policie psychologický nátlak, nic Vám nemůžou. Čtěte zde http://dfens-cz.com/fsm-3-5-nepodani-vysvetleni-2014-edit/, oprávněné obavy ze sankce lze mít až z ignorace předvolání správním orgánem.

Jak píše kolega hh - komu není rady, tomu není vzájemné hospodářské pomoci. Jakmile tam vlezete, zamotají vám šišku natolik, že se přiznáte k čemukoli, jsou v tom pravidelně školení.

Zde musím oponovat, já si poradit nechám. Obzvlášť v těchto věcech. Navíc, když tomu rozumim, jak porodní bába turbíně.


Jaxe se do nebe volá, taxe z pekla ozývá - takový krasný nick máte, a nedržíte se toho.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:podání vysvětlení
« Odpověď #48 kdy: 01 Dubna 2016, 02:30:54 »

Obavy mám o to větší, když odjet od nehody z důvodu odebraného ŘP může být posuzováno jako trestný čin. Pokud neplácám kravinu, ale někde jsem se to dočetla... Kdo se vyzná a ví, tak se směje. Proto si vážim nejen vašich rad, ale vyjimečně i kritiky.
Vážená, nezlobte se, ale já fakt nevím, o co a proč se tady snažím. O tom, co vám hrozí, a jak budou asi kvalifikované vaše jednotlivé výstřelky, jsem vám několikrát v tomto vláknu odpovídal, stejně tak vám bylo vysvětleno, co hrozí či nehrozí od policie, která se snaží plnit svůj úkol - vyšetření oné nehody. Nechtěla byste si místo té chvály ty odpovědi radši pořádně přečíst?

Ujetí od nehody by byl trestný čin jen v případě, že by tam došlo k nějakému zranění, nebo kdybyste ji způsobila úmyslně. Důvod ujetí nehraje roli, stejně tak nehraje roli, že jste měla zadržený ŘP. Samotné řízení navzdory zadrženému ŘP také není trestný čin, ale pozor, trestný čin je řídit poté, co vám byl soudem nebo správním orgánem pravomocně uložen zákaz řízení, což vás velmi pravděpodobně pro některý z těch přestupků čeká. Takže v tuto chvíli jste za předpokladu, že nějakou bábu z toho autobusu dodatečně nerozbolí záda, alespoň před trestním stíháním v bezpečí. Ale jak vás tak pozoruju, když trochu nepřehodnotíte svůj přístup, a to jak ve věci vašeho primárního jednání, tak v přístupu k řešení jeho následků, hrozí vám, že jednou opravdu skončíte v té báni natvrdo.
« Poslední změna: 01 Dubna 2016, 02:35:41 od hh »
IP zaznamenána

Skyhell

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:podání vysvětlení
« Odpověď #49 kdy: 01 Dubna 2016, 03:07:49 »

OK a díky
IP zaznamenána