30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Starší Alkohol-Soud rozhodl Odpor?  (Přečteno 5599 krát)

Modla

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] Starší Alkohol-Soud rozhodl Odpor?
« kdy: 23 Března 2016, 23:49:38 »

Dobrý večer

nechtěl jsem zakládat tému dříve než něco příjde poštou..
Přišlo mi rozhodnutí od soudu- příloha. a já se ptám vás znalejších osob jestli má cenu podat odpor a nebo být rád že jsem rád....

V době trestného řinu jsem trošku požil alkohol (1x Frisco) v té době jsem byl nemocný na krk a používal jsem florsalmin - na obalu ze zadu je napsáno že obsahuje alkohol ale v příbalovém letáku je věta:

 Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů
Vzhledem ke způsobu podání je možnost ovlivnění při řízení dopravních
prostředků a obsluze strojů nepravděpodobná.
Důležité informace o některých složkách přípravku Florsalmin
Přípravek obsahuje 60% ethanol.

Měřen přístrojem Drager- odvezen na PAZS- S pčr jsem zvolil taktiku nekomunikace...
Krev mi brána nebyla.
ŘP zabaven na místě.. pčr mi ho normálně sebrala z peněženky na PAZS...

Nevím jak dál jestli se spokojit a nebo bojovat musím to zvážit...
Nekameroval jsem bohužel neměl jsem baterii v mobilu.

Děkuji za pomoc a rady.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Starší Alkohol-Soud rozhodl Odpor?
« Odpověď #1 kdy: 24 Března 2016, 00:39:48 »

V souvislosti s https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2706.msg25742#msg25742 mi přijde, že jste v dalším vážně ohrožen dopadem § 274 odst. (2) písm. c) TZ. Možná je čas na kvalitního právníka na oba případy - zejména však na ten probíhající, jinak je Váš pobyt na svobodě na delší dobu značně nejistý.

Asi je zcela zbytečné se ptát, proč jste, byvše pod vlivem menším než nepatrným, nepožádal na záchytce o krev. Z hlediska vnějšího pozorovatele a soudce jste byl na šrot a pokud je měření Dragerem v pořádku, tak mají proti Vám (nejen) svépomocí neprůstřelný důkaz. Máte vůbec něco na podporu svých tvrzení?

Jste si jist tím, že se ptáte na správném místě? Tady se svépomocí řeší ptákoviny a policejní buzerace, nikoli TZ.

EDIT:
Prosím berte na vědomí že jsem tady nový a zatím pčr neznalý řidič..
Jak moc vážně máme brát v celkových souvislostech konec vašeho výroku - kurzíva?
« Poslední změna: 24 Března 2016, 01:25:35 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Starší Alkohol-Soud rozhodl Odpor?
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2016, 01:21:21 »

Podepisuji co napsal kolega enzym, sežeňte si právníka, a za sebe dodávám, přestaňte buď chlastat, nebo řídit.

K věci. Netuším (a nechci vědět) kolik nad promile to bylo, ale podmínka za chlast "3 na 12" plus zákaz na 18 (s možností žádat v půlce o upuštění od výkonu) a žádný peněžák je naprosto luxusní trest. Jestli vás záznam v rejstříku (ztráta bezúhonnosti) nějak existenčně neohrožuje, bral bych všema deseti (ve správním by to bylo určitě při horní hranici, tj. 2 roky zákaz a 50.000 pokuta). Odpor dejte jedině pokud vám to poradí advokát po studiu spisu a bude si velmi jistý.

K enzymově strašení recidivou. Pokud pan Modla nemá v záloze nějaké další tresty, tak z jestli jsem to z podaného popisu správně zrekonstruoval, nehrozí ani recidiva, ani porušení podmínky. Předpokládám, že časová osa je 1) intercepce policií po konzumaci 1 Frisca a asi tak půl litru toho kloktadla florsalminu, 2) vítězství nad plotem, které bylo následně potřeba oslavit, 3) doručení trestního příkazu. Recidiva (ani nepravá) to nemůže být, jelikož o skutku 1 nebylo rozhodnuto před spácháním skutku 2.
« Poslední změna: 24 Března 2016, 01:44:28 od hh »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Starší Alkohol-Soud rozhodl Odpor?
« Odpověď #3 kdy: 24 Března 2016, 01:44:53 »

Recidiva (ani nepravá) to nemůže být, jelikož o skutku 1 nebylo rozhodnuto před spácháním skutku 2.
Klasika, bez znalosti souvislostí jsem učinil špatný závěr pouze na základě pročtení paragrafů, na které sen odkazuje příkaz. Jak kdybych to neznal ze své profese - když neznáš všechno, co s tím souvisí, neumíš nic.
Nakonec i pan Beran se sekl v pohledu na ZPPK http://www.autoweb.cz/autoporadna-dotaz-nezastaveni-na-signal-stuj/. Na základě jeho rady by šance na úspěch nebyla nikterak výrazná.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

buchtik

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Starší Alkohol-Soud rozhodl Odpor?
« Odpověď #4 kdy: 02 Dubna 2016, 20:37:47 »

vvv
« Poslední změna: 02 Dubna 2016, 20:53:33 od buchtik »
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:Starší Alkohol-Soud rozhodl Odpor?
« Odpověď #5 kdy: 05 Dubna 2016, 21:24:52 »

Sorry, ale evidentně jste debil, co jezdí pravidelně ožralej a ten trest Vám měli dát větší. Vím, že to na toto fórum nepatří, ale prostě jsem to napsat musel. Podobnej idiot mi přejel kamaráda, co šel právě po chodníku...
Někomu se může stát, že ho chytnou se zbytkáčem nebo po jednom pivu, ale tohle je opakované a po jednom pivu to nebylo...
IP zaznamenána