30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce  (Přečteno 16494 krát)

Pabos

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #15 kdy: 23 Března 2016, 15:14:26 »

Vážení,

moc děkuju za všechny rady. Nakonec jsem si řekl že to ještě risknu, než napíšu přímo odvolání, a zavolám na magistrát ještě jednou. Stačilo říct, že jsem byl v zahraničí (ani to nechtěli dokládat), a že se mi výzva k platbě původní částky dostala do rukou až teď, protože rodinný příslušník na to zapomněl, a za pár dní jdu na magistrát uhradit původní částku :).

Takže Vám všem mockrát děkuji a přeji hodně štěstí do budoucna.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #16 kdy: 23 Března 2016, 15:29:00 »

a srdce ouřadovo zaplesalo... další pán na holení, co se ještě aktivně bije o to, aby mohl zaplatit výpalné, tozn. pro úřad prachy bez práce
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #17 kdy: 23 Března 2016, 15:52:25 »

Vážení,

moc děkuju za všechny rady. Nakonec jsem si řekl že to ještě risknu, než napíšu přímo odvolání, a zavolám na magistrát ještě jednou. Stačilo říct, že jsem byl v zahraničí (ani to nechtěli dokládat), a že se mi výzva k platbě původní částky dostala do rukou až teď, protože rodinný příslušník na to zapomněl, a za pár dní jdu na magistrát uhradit původní částku :).

Takže Vám všem mockrát děkuji a přeji hodně štěstí do budoucna.

Tak nějak si myslím, že kdyby kolegové věděli, jak tohle "dopadne" (ještě i se smajlíkem na konci věty), asi by se na vás příště nevěnovali.
« Poslední změna: 23 Března 2016, 15:54:07 od macoch »
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #18 kdy: 23 Března 2016, 16:05:25 »

Vážení,

moc děkuju za všechny rady. Nakonec jsem si řekl že to ještě risknu, než napíšu přímo odvolání, a zavolám na magistrát ještě jednou. Stačilo říct, že jsem byl v zahraničí (ani to nechtěli dokládat), a že se mi výzva k platbě původní částky dostala do rukou až teď, protože rodinný příslušník na to zapomněl, a za pár dní jdu na magistrát uhradit původní částku :).

Takže Vám všem mockrát děkuji a přeji hodně štěstí do budoucna.
Tak nějak si myslím, že kdyby kolegové věděli, jak tohle "dopadne" (ještě i se smajlíkem na konci věty), asi by se na vás příště nevěnovali.
Nevidím na tom, že někdo volí dražší, ale snadnější cestu, nic špatného a rozhodně bych jen proto někomu neradil. Nic není jenom černé nebo bílé. :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #19 kdy: 23 Března 2016, 18:06:37 »

a srdce ouřadovo zaplesalo... další pán na holení, co se ještě aktivně bije o to, aby mohl zaplatit výpalné, tozn. pro úřad prachy bez práce

Ale když by sem nenapsal tak by se domluvil na dolní hranici 1500 a pak zjistil že bude platit 2500.
Tak aspoň zaplatí míň.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #20 kdy: 23 Března 2016, 19:19:38 »

a srdce ouřadovo zaplesalo... další pán na holení, co se ještě aktivně bije o to, aby mohl zaplatit výpalné, tozn. pro úřad prachy bez práce

Ale když by sem nenapsal tak by se domluvil na dolní hranici 1500 a pak zjistil že bude platit 2500.
Tak aspoň zaplatí míň.

ale já to chápu, jsou lidi, co prodaj vlastní páteř za míň, než za litr, ale sere mě, že to má ouřada bez práce po tom, co pyrát zaúkoloval dobrovolníky zde na fóru, kteří to dělají z přesvědčení
IP zaznamenána

Pabos

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #21 kdy: 24 Března 2016, 09:46:09 »

Celá pointa je v tom, že platím 300 místo 1500. To mi příjde jako výhra... ale samozřejmě asi kdybych to chtěl hrotit, tak bych "možná" nakonec neplatil nic, ale taky bych mohl platit třeba 2500...

Každopádně díky.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #22 kdy: 24 Března 2016, 10:06:53 »

kdyby se všichni bránili a nedali ani ty 300 tak se ten systém sesype jak domeček z karet a nikdo neplatí nic
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #23 kdy: 24 Března 2016, 10:08:46 »

Teda upřímně, s věcí za 300,- bych tady snad ani nežádal o pomoc a i zřejmě proti přesvědčení některých místních návštěvníků bych to šel bez keců zaplatit. V tomhle případě mi ten poměr vynaložené síly při obraně (ať už mojí nebo dobrovolníků zde) proti výši částky nepřijde zrovna dostatečný, abych vůbec něco rozjížděl...dokud nejde o body, vyšší částky, řidičák atd.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #24 kdy: 24 Března 2016, 10:31:53 »

Pánové, nechcete přestat tu prázdnou slámu mlátit?

Jádrem tématu je, že i po ignoraci odpustku může existovat cesta, jak věc do tohoto slevového režimu vrátit. Což může být (narozdíl od těch planých keců) pro někoho užitečné.
IP zaznamenána

rames.iii

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #25 kdy: 24 Března 2016, 11:06:14 »

Souhlasím s tím, že to užitečné je, i přes "nežádoucí" placení. Já také sleduju fórum a stále čerpám informace i z tohoto vlákna. Sám si rozhodně netroufám nikomu radit, ale i tohle je situace, kterou se učím.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #26 kdy: 24 Března 2016, 23:32:05 »

Každý je v jiné pozici finančně, časově, znalostně. Kdo jsem já, abych to soudil. Za mě je WIN i to, když musí ouřada strávit o hodinu více času nějakým dopisováním si kvůli 300,- Kč. Systém to nezahubí, ale aspoň neposílí.
IP zaznamenána

jezekif

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k podání vysvětlení - stání v křižovatce
« Odpověď #27 kdy: 03 Dubna 2016, 22:00:37 »

Tak jestli chtěli 2500,- ve sprdeli a spokojili se s 300,-  je to dle mého win. (už jen proto, že s tím strávili víc času)
IP zaznamenána