30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: SR - papuča od Msp za parkovanie pri zastávke/v protismere  (Přečteno 3092 krát)

muflon

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil

Dobrý deň,
mám nasledovný problém a prosím o pomoc:

predvčerom som zaparkoval na ulici pri paneláku a práve som si našiel na zadnom ľavom kolese papuču (na predné asi nešla osadiť, parkujem tesne pri obrubníku. Bohužial parkujem v protismere a pri zastávke MHD. Dopravnou značkou (zvislou ani vodorovnou) zastávka označená nie je, je tam len označník. Keďže je tu parkovacích miest málo, parkujem tam spolu s dalšími autami stojacimi za sebou (viď google street view, ja parkujem cca na úrovni tenisiek ktoré sú na streetview vidno na obrubníku) a som z nich najbližšie k zastávke (vzdialenosť od označníka neviem). Msp som zatiaľ nevolal (neviem ako postupovať aby som si neuškodil) a samozrejme najlepšie by bolo, keby som nemusel platiť nič. Zatiaľ neviem, za čo konkrétne som papuču dostal. Moje vozidlo je vo vlastníctve s.r.o. (blízkej rodiny) a držiteľom je jej konateľ. Prosím o rady ako postupovať (aj po privolaní hliadky Msp). Ďakujem.
Link na google maps, pozrite si nalinkované miesto na streetview smerom k zastávke MHD a všimnite si tenisky na obrubníku, čo je cca pozícia môjho auta. Reálne fotky z miesta dodám cez deň, keďže teraz je tma.
https://goo.gl/maps/wr8BDQqJaSv

Edit: 1:11 - ak Msp zavolám v správny večerný čas, dokážem v okolí 100m od môjho auta v danej chvíli nájst min. 10 priestupkov (parking v protismere, na zeleni, v zákaze vjazdu, nedostatočne ďaleko od zastávky) ale neviem či sa s tým dá nejako operovať v môj prospech
« Poslední změna: 29 Března 2016, 01:14:10 od muflon »
IP zaznamenána

muflon

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:SR - papuča od Msp za parkovanie pri zastávke/v protismere
« Odpověď #1 kdy: 29 Března 2016, 08:07:06 »

Nakoniec bohužiaľ a zároveň bohudík vyriešené za 10 EUR (myslím že sa vyplatilo). V každom prípade, ak niekto pozná postup ako zaobchádzať s MSP na Slovensku, budem rád za každú pomoc.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:SR - papuča od Msp za parkovanie pri zastávke/v protismere
« Odpověď #2 kdy: 29 Března 2016, 16:56:52 »

Muflone, jen tak na okraj — pokud už budete fotit ostatní auta, pak jen tak, aby z nich nebyla patrná jejich registrační značka a aby se to dalo použít jen jako zdůraznění evidentního zájmu společnosti, který není totožný se zájmem správního orgánu. Ale rozhodně nikoliv proto, abyste je napráskal stylem: „podívejte se na ně a dejte jim taky pokutu“.
Díky za pochopení (a omlouvám se, pokud jsem to naopak já špatně pochopil).
IP zaznamenána