30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Právnická osoba zapůjčila vůz zahraniční společnosti / Kolín  (Přečteno 3601 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Občas projíždím zamyšlen Kolínem a až za 2 kamerou si vzpomenu, že tu mají zpoplatněn příjezd.
Auto je mojí sro, takže datovou schránkou potom přijde žádost o odpustek a já mohu zkoušet různé způsoby ojebávek s Helmuty. Naposledy jsem cvičně napráskal svou anglickou společnost LLP, na což do 14 dnů přišla drzá odpověď, že mé sdělení, že to měla půjčena společnost je irelevantní a ať hbitě napráskám řidiče.
Tak jsem jim to pokusil slušně odmítnout přeházením odstavců v jejich textu a uvidíme.  :)
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Právnická osoba zapůjčila vůz zahraniční společnosti / Kolín
« Odpověď #1 kdy: 22 Února 2016, 18:14:23 »

to bylo zbytečně brzo, já bych se nejprve dožadoval vysvětlení pojmu "irelevantní" v dané souvislosti a slušně bych orgánku požádal, nechť splodí písemnost nějakou srozumitelnou formou jazyka, nejlépe českého  :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Právnická osoba zapůjčila vůz zahraniční společnosti / Kolín
« Odpověď #2 kdy: 22 Února 2016, 18:32:54 »

První co bych udělal, tak bych až do "štrasburku" hnal její vyloučení pro podjatost, kterou projevila tím že nejprve bezdůvodně opomenula Vámi dodané podklady a za druhé větou že pokud nenaprášít řidiče tak nebude zjišťovat okolnosti a bez dalšího zahájí SŘ.
IP zaznamenána