30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Týdeník policie  (Přečteno 10732 krát)

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #1 kdy: 16 Února 2016, 21:39:58 »

Mně to zakázali na fejsbuku komentovat, debilové  :x
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #2 kdy: 16 Února 2016, 22:37:38 »

Mně to brzy asi taky zakážou, protože ty názory diskutujících ve stylu "normálně bych střílel na místo řidiče, je to přece jeho vina" jsou k blití...
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #3 kdy: 17 Února 2016, 12:12:52 »

Pojdme vydavat tydenikridice.cz ....
IP zaznamenána

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #4 kdy: 17 Února 2016, 17:13:37 »

Podobnými "šílenostmi" jsem zásobován na FB dennodenně - mám dva dopraváky v rodině. Je jasné, že debaty jsou marné a ztráta času :)
IP zaznamenána

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #5 kdy: 01 Března 2016, 11:26:54 »

Tak u mě přistál další výborný článek  ;D
http://tydenikpolicie.cz/dopravne-preventivni-akce-zamerena-na-chodce-a-pouzivani-reflexnich-prvku/

Pár postřehů:
1. Šlo o preventivní akci ohledně reflexních prvků - proto 8 hejlů zaplatilo poplateček za přecházení cesty mimo přechod.
2. Preventivní akce byla proto, že letos zemřelo na silnici již 11 lidí, z toho bylo 9 chodců a z nich 8 v obci. Takže pouze 1 mimo obec (a to neznám příčinu smrti), kde je povinnost nosit reflexní prvky.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #6 kdy: 02 Března 2016, 01:17:38 »

I ten jediny zivot, ktery bychom mohli zachranit, kdyby ten chodec mimo obec nebyl uplne na plech, stoji prece za to!!! :-)
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #7 kdy: 02 Března 2016, 09:33:03 »

Takže pouze 1 mimo obec (a to neznám příčinu smrti), kde je povinnost nosit reflexní prvky.

Pokud si dobre pamatuju, tak mimo obec je ta povinnost reflexnich prvku pouze v pripade absence verejneho osvetleni. O tom se ten clanek vubec nezminuje, takze je otazkou, jestli by se vubec alespon na ten 1 pripad tohle narizeni vztahovalo.
IP zaznamenána

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #8 kdy: 02 Března 2016, 09:50:08 »

Já snad začnu ty stránky navštěvovat každé ráno ;D
http://tydenikpolicie.cz/blog/zase-se-flakaji-a-parkuji-na-invalidech-skandal/
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #9 kdy: 02 Března 2016, 10:26:37 »

Podepsán "anonymní Blogger" ... hrdina  ;D
Jinak já mám na FB policejního deníku už dávno ban co se týče komentářů, chvíli jsem vedl "svatou válkou", pak mi to zatrhli  ::)
« Poslední změna: 02 Března 2016, 10:28:56 od Anorex »
IP zaznamenána

JakubR1

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #10 kdy: 02 Března 2016, 10:27:04 »

Pokusil jsem se dvakrát dohledat, kdo stojí za týdeníkem policie a není to jednoduché. Nikdo asi nevěří tomu, že je to parta nadšenců do policejní práce. Nicméně za tím IČO dříve stála prázdná firma sídlící u Vinohradských hřbitovů, teď to má nějaká Monika Jaňurková spolu s fotografem Pavla Jaňurku, který fotí fízly a spol. v akcích v Praze.
Taková spin-off firma pražské PČR asi :-)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Týdeník policie
« Odpověď #11 kdy: 02 Března 2016, 15:33:29 »

Chudáci malí, že nemaj čas ani na kafe. Tak co kdyby šli dělat slušnou práci, třeba kopat kanály? Asi jim z toho už tak hrabe, že když už konají zákrok, zapomenou u toho rožnout majáky. Neby že by báli toho, že když se tam jdou opravdu flákat, za naprázdno puštěný majáky hrozí vopravdu vážnej flastr a tak je nepouštěj a jenom se blbě vymlouvaj na zákrok?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Týdeník policie
« Odpověď #12 kdy: 02 Března 2016, 18:16:54 »

Smích vás přejde, a kopat kanály už vůbec nebudou. Nedávno se někde v tv zprávách prsili, že nakoupí další auta s radarem. :x Použijí (jako již tradičně) Fond zábrany škod a mělo to být 20 aut za 50mega? Měl jsem sluchátka a zbystřil jsem pozdě >:(
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Týdeník policie
« Odpověď #13 kdy: 02 Března 2016, 19:01:56 »

No, vona to naštěstí není úplná tragédie. S ohledem na to, že v průměru možná jedno auto měsíčně rozmlátí (protože to jsou čuráci co jezdí jak hovada a neumí řídit) a zbytek sjezdí za rok až dva xmrti (nad to malá údržba), tak jich naštěstí nějak moc nepřibývá, v podstatě akorát stíhaj obnovovat stav. Ne že by i to bylo dobře, a už vůbec ne odkud to berou, ale…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky