30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Z rychlostek jsou dnes dálnice a proto potřebujeme více fízlů na cestách...  (Přečteno 7319 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Věřím, že existuje spoustu užitečných věcí co může fízl dělat. Když nebudou měřit / buzerovat .... jejich využití na dálnicích vidím hlavně v co nejrychlejším označení DN / překážky (ty majáky přecejen ty lidi zabrzdí na dálku), aby do toho nevlítl ještě někdo další. Nejednou jsem je volal v noci na cyklistu / chodce / zvěř / DN na dálnici ... tam potom jde opravdu hlavně o čas ...

Edit: např. nedávno stopaři na konci připojováku za deště ... né na kraji, ale mezi průběžným a připojovákem ... to je konkrétně případ kde jde o vteřiny ... nebo si to aspoň myslím ... protože furt lepší bejt pokutovanej chodec přemnoženym fízlem než mrtvej chodec pod mym autem ...
« Poslední změna: 20 Ledna 2016, 11:51:08 od zceyee »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil

a to že jsme v Schengenu zjistili až teď?

snad by mohli na policejním prezídiu určit jednoho člověka co bude sledovat správy a pak jim takové informace neuniknou  :)

no a samozřejmě víc policistů bude potřebovat víc neoznačených Superbů a Oktávek, to bude asi v updatu té strategie  8)
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Věřím, že existuje spoustu užitečných věcí co může fízl dělat. Když nebudou měřit / buzerovat .... jejich využití na dálnicích vidím hlavně v co nejrychlejším označení DN / překážky (ty majáky přecejen ty lidi zabrzdí na dálku), aby do toho nevlítl ještě někdo další. Nejednou jsem je volal v noci na cyklistu / chodce / zvěř / DN na dálnici ... tam potom jde opravdu hlavně o čas ...

Edit: např. nedávno stopaři na konci připojováku za deště ... né na kraji, ale mezi průběžným a připojovákem ... to je konkrétně případ kde jde o vteřiny ... nebo si to aspoň myslím ... protože furt lepší bejt pokutovanej chodec přemnoženym fízlem než mrtvej chodec pod mym autem ...

Potíž je v tom, že už teď je jich tolik a zrovna tohle jsou prioritní činnosti z hlediska bezpečnosti provozu. Oni to ale dělají evidentně něco jiného. Ale co?
A až jich bude víc, tak se konečně začnou zabývat bezpečností místo buzerace?
« Poslední změna: 20 Ledna 2016, 12:06:33 od cyklista »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Nasrat! Nějaký kráděže a podobný věci už dneska ani neřešej a dávaj to rovnou do šuplíku k odložení, kriminálka je už očividně taky plná úplnejch debilů (dlouho prej odolávala) když z nich padaj takový závěry jako že se někdo 17× sám bodne, akorát buzerovat a kasírovat? Ať jdou normálně do hajzlu…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Všichni budem opicajti, budem se navzájem flastrovat, zavírat a živit nás bude Evropská uhnije  :D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Tohle zkoušeli ve Státech, ne? Všichni budou ve službách, nejlíp právníci, žaluje každej každýho…nevim, kdo tam byl, dožalovali se k nějaké prosperitě?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Potíž je v tom, že už teď je jich tolik a zrovna tohle jsou prioritní činnosti z hlediska bezpečnosti provozu. Oni to ale dělají evidentně něco jiného. Ale co?
A až jich bude víc, tak se konečně začnou zabývat bezpečností místo buzerace?

Já si opravdu myslím, že u PČR funguje spoustu schopných lidí, co nemají potřebu buzerovat okolí a dokazovat si jak dokážou jednáním s uniformou a z "pozice síly" ostatní manipulovat. Bohužel fakt je ten, že toto jim vydělává peníze. A díky tomu to dělají, věřím že kdyby z kasírování / flastrování neměli ani korunu (nebyli by motivováni nadřízeným že musí ty pokuty rozdat jinak bude zle, čárkami) tak se na to z vysoka vyserou. A teď nemluvím o koncovém zákřovákovi s radarem, ale spíš o jeho nadřízených, kteří jsou řekl bych v pozici managera který pokuty sleduje v měsíčních intervalech a procentuálních hodnotách. Když mají dokonce naplánováno za kolik musí rozdat pokuty ten měsíc / den, aby se na konci měsíce vešli do business plánu, nic se nezmění. A můžeme na ně píčovat jak chceme, dokud se nezmění tohle, oni zůstanou v té pozici ve které jsou. Ti vnímavější odejdou (asi ve chvíli kdy pochopí celou situaci nebo je to už začne prostě srát), co pak? Přijdou noví, hloupější, tupější, cílevědomější, a znovu, dokola ... dokonce hůř.

V této chvíli, i kdybychom jim absolutně zakázali měřit, budou buzerovat jinde. Dneska jsem jel za debilnim bagrem 35kmph i přesto že mi uhýbal až do pangejtu protože za mnou jel fízlpassat s hlídkou uvnitř čekajíc až ho přes tu plnou vezmu. Ty prachy prostě někde vzít musí. Myslím si, že cesta vede přes přeházení ozubených koleček ve fungování toho kasírovacího procesu. Nechal bych jim pravomoc měřit, jsem přesvědčen že jakmile by z toho přestali mít profit, změnila by se celá buzerační situace a jejich "povinnost" zabývat se touto činností by rázem opadla, passaty by se obarvily a radary z nich prodaly.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil

Traktor bych smele povazoval za prekazku a vyuzil pravidla, ze cara neni zed
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Traktor bych smele povazoval za prekazku a vyuzil pravidla, ze cara neni zed
Teď si nejsem jistý, jestli by mi hrozil trest za nedovolené předjíždění (7 bodů, až 10k pokuta, 6-12 měsíců zákaz řízení). Nebo jen pokuta za přejetí plné čáry. Každopádně v tu chvíli je pro mě lepší si počkat než něco řešit, což by mě z časového hlediska zdrželo ještě více než traktor. S dodávkou bych se nevešel a nejsem si jistý zda nebylo doplněno svislou značkou zákaz předjíždění. Bylo to někde na 173km dlouhém úseku, jezdím tu sice pravidelně ale nejsem si jistý zda je tam značka nebo ne a nechce se mi to hledat na kameře.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

[... A teď nemluvím o koncovém zákřovákovi s radarem, ale spíš o jeho nadřízených, kteří jsou řekl bych v pozici managera který pokuty sleduje v měsíčních intervalech a procentuálních hodnotách.
jenže on i nařízený začínal jako zákřovák a byl hodnocen podle odchytu
tak proč to fungující měnit, že  :x
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

jenže on i nařízený začínal jako zákřovák a byl hodnocen podle odchytu
tak proč to fungující měnit, že  :x

Ano, nepochybně. Jde mi spíš o systém toku peněz mezi pčr (výběrem) a státem (cílovým zdrojem), ze kterého motivace (za výběr) vychází. Ale samozřejmě ty dobré policisty kteří stojí za odhalením vražd a znásilnění malých dětí vlastně platíme těmi pokutami, takže vlastně přispíváme na dobrou věc, no a když teď budeme rok hodní tak nám ty body zase vrátí. Předpokládám, že se nad něčím podobným zamyslel i D-F před napsáním tohoto článku. Jelikož nejdřív se musí změnit smýšlení obyvatel, díky kterému je možno financovat tuhle dopravněfašistickou sračku a až poté bude moct proběhnout nějaká změna.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.