30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Překročení rychlosti v obci o 42kmh, ztotožnění na místě, pomoc www.mam12bodu.cz  (Přečteno 3119 krát)

Kubis

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil

Tak já vám alespoň poděkuji, že jste přispěl zkušeností a pomohl mi v rozhodování jestli tuto firmu využít. Úplně stejný přestupek jsem spáchal před pár lety. Bez zastupování a nějakých znalostí jsem dosáhl odložení odebrání ŘP o půl roku a to pouhým podáním odporu. Dostal jsem taky 6 měsíců. O tom že si můžu za 3 požádat mě informovala sama úřednice, včetně toho kdy kde a jak požádat. S tím, že se vyhovuje každému pokud  neporušil zákaz řízení. (což myslím platí obecně). K žádosti bylo třeba ještě doplnil zdravotní prohlídku od doktora a psychotest. Nevim jestli ho stále vyžadují , ale pokud ano, úřad dodá seznam jím uznávaných psychologů.
Ale stálo to přece jen nějaké úsilí a nervy. Takže chápu že pokud jste toho chtěl být ušetřen, získat čas a dosáhnout co nejkratší doby bez ŘP pak není důvod byt nespokojen. Navíc pokud jste byl už smířen s 18000 a dostal jste zpátky 8000 tak o nějakém fiasku vůbec nemůže být řeč.
Pro mě je to třeba důvod proč se poohlédnout jinde. Taky jsem prodělal rozhovor s jejich “vrátným” a následně s přiděleným expertem, ale z celého rozhovoru jsem měl pocit, že je příliš nezajímají podrobnosti, neměli žádné dotazy a prakticky mi řekli že se uvidí. Proste jsem měl dojem že jsou schopni mě zastupovat, ale ne o moc lépe než bych to dokázal bez jejich přispění.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

Tak si myslím, že kolega Lachy dopadl lépe, než v já v mém případě. https://www.30kmh.cz/index.php?topic=13241.0. Věděl dopředu, že ho to bude stát až 18 tis., nakonec dostal 8 tis. zpět, ačkoli mu klidně mohla firma říct, že náklady byly třeba 17,6 tis. + pokuta za přestupek, což by platil stejně. Nic nepíše, jestli věc byla u soudu a jestli byly nějaké další poplatky a kdo je platil, tak vycházím z toho, že případné poplatky spadají do oněch 10 tis. Já zaplatil firmě 4 tisíce, zvlášť poplatek soudu 3 tisíce, za prohraný případ pokutu 2,5 tis. a za ten podraz jejich zlodějskýho advokáta vratku nákladů řízení 11,3, který si ten jejich zloděj prostě nechal, přestože jej KU 2x vyzval k vrácení. Už mi místo něj KU vyhrožoval exekucí. Takže skoro 21 tis. za obranu proti přestupku za 2,5 tis. A to se vyplatí. Takže nezaplatim.cz se vyhýbejte obloukem.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil

Tak já bych taky rád od každého, kdo nafouká, nebo překročí rychlost vybral 18 tisíc. Pomohl bych mu v SŘ jak bych nejlépe uměl a pokud by prohrál - tak bych mu 8 tisíc vracel a pokud by to náhodou ouřad nějak podělal a dotyčný by o papíry nepřišel, pak bych bral celou částku.
Výborně vymyšleno.
Připomnělo mi to jak za komára nějaký topič z lékařské fakulty vždy před přijímačkama navlékl kvádro a nechal se doporučovat, že za 5-10 tisíc (teknkrát to byly slušný prachy) zařídí, že se synek/dcera dostanou na fakultu. Prokázal se občanokou, že je tam skutečně zaměstnán a vybral love. Když přijímačky prošly, objel ty chudáky co se tam nedostali a s omluvou jim vrátil peníze.
Byl to prostě slušný člověk. Źe pro přijetí nic nedělal asi netřeba dodávat. Přesto mu po chycení prokázali, že za cca 5 let co to provozoval vybral pěknej balík.
IP zaznamenána